1:10
    Tomáš HOLOMEK
    (Světlík)

Tatran Hostinné - FBŠ Všestary 1:10
branky: 31. Michal Novák - 4. Vojtěch Bureš, 9. Miloš Macháček, 15. Jan Světlík, 23. Pavel Macháček, 27. Jan Diviš, 29. Vojtěch Bureš, 36. Vojtěch Bureš, 38. Vojtěch Bureš, 41. Miloš Macháček, 45. Tomáš Holomek; rozhodčí: Radek Hrdlička - Petr Drahoňovský; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Matyáš Klázar 18 - Daniel Paar 10; po třetinách: 0:3, 0:3, 1:4
45:00 Střely ve 3. části: 7:8
44:08 GÓL FBŠ Všestary! 1:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Tomáš Holomek, asistoval #66 Jan Světlík (1:10)
40:45 GÓL FBŠ Všestary! 1:9
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #62 Vojtěch Bureš (1:9)
37:43 GÓL FBŠ Všestary! 1:8
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #62 Vojtěch Bureš, asistoval #66 Jan Světlík (1:8)
37:01 Vyloučen hráč #2 Jan Volenec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za zvedání florbalky
35:00 GÓL FBŠ Všestary! 1:7
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #62 Vojtěch Bureš, asistoval #74 Miloš Macháček (1:7)
35:00 Teď jsme viděli neuvěřitelnou střesu pod horní víko v podání Všestar
34:07 Vyloučen hráč #97 Daniel Holubec družstva Tatran Hostinné na 2 minuty za držení
33:50 A uvidíme další vyloučení, tentokrát na straně Hostinného
31:25 A máme tu první přesilovku Hostinného
31:20 Vyloučen hráč #99 Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
30:34 GÓL Tatran Hostinné! 1:6
Branku družstva Tatran Hostinné vstřelil #69 Michal Novák, asistoval #1 Matyáš Klázar (1:6)
30:34 A Hostinné nám vstřílí branku
30:01 Začal nám třetí třetina utkání
30:00 Střely ve 2. části: 1:12
28:44 GÓL FBŠ Všestary! 0:6
27:46 Vyloučen hráč #95 Filip Jech družstva Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:12 GÓL FBŠ Všestary! 0:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #34 Jan Diviš, asistoval #9 Pavel Macháček (0:5)
22:45 GÓL FBŠ Všestary! 0:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #9 Pavel Macháček, asistoval #2 Jan Volenec (0:4)
22:45 Pavel Macháček nyní vytrřelil úžasnou, mířenou střelu pod horní tyč a zvyšuje náskok svého týmu do čtyřbrankového vedení
17:48 Teď jsme viděli krasný zákrok gólmana z Hostinného
16:26 Pavel Macháček teď neproměnil obrovskou příležitost
15:55 Většinu času se hraje na útočné straně Všestar
15:01 Začala nám druhá třetina utkání
15:00 Střely v 1. části: 3:8
14:26 GÓL FBŠ Všestary! 0:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #66 Jan Světlík, asistoval #62 Vojtěch Bureš (0:3)
08:23 GÓL FBŠ Všestary! 0:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #66 Jan Světlík (0:2)
06:25 Vyloučen hráč #69 Michal Novák družstva Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:21 nyní jsme viděli neuvěřitelný zákrok gólmana Všestar
05:13 Nyní jsme viděli první střelu Hostinného
03:30 Nyní ale Všestary vstřílejí branku po náhherné kombinaci
03:14 GÓL FBŠ Všestary! 0:1
01:15 Hra nám žačala zetím v opatrnějším tempu z obou stran
00:01 Zdravíme naše fanoušky florbalu, venku dnes máme pěkné počasí a hra nám právě začala