• 59 58:58
    2:11
    (Tychtl)

FBC SLOVÁCKO - FbK Horní Suchá 2:11
branky: 2. Martin Hadaš, 38. Adam Buček - 7. Daniel Tychtl, 10. Patrik Kaláb, 14. Václav Večeřa, 22. Patrik Kaláb, 26. Daniel Tychtl, 33. Patrik Kaláb, 46. Václav Večeřa, 51. Ondřej Melník, 55. Tomasz Cielecki, 58. Ondřej Melník, 59. Patrik Kaláb; rozhodčí: David Lovas - Radek Olšina; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Radim Šenkeřík 4, Marek Šiška 10 - David Funiok 15; po třetinách: 1:3, 1:3, 0:5
60:00 Komentář hostů Krucina Petr (Trenér): Do zápasu jsme vstupovali s polovinou týmu doplněnou bývalých juniorů. A proto jsme šli do zápasu s velkým očekáváním , I když už něco jsme viděli od mladých na turnaji v Bratislavě.  nTím soupeřů byl, Ale prakticky Taky celý nový. Hned první akce skončila bohužel po chybě našeho obránce v naší brance. Naštěstí to bylo na začátku a my jsme Měli 60 min. na zlepšení. To se taky podařilo a nakonec jsme Vyhráli a připsali si první 3 body. Je ale vidět,že nás i soupeře čeká hodně práce se zapracováním mladých do sestavy. Děkuji soupeří divákům za utkání.
60:00 Komentář domácích Chromek Jiří (Trenér): Náš výkon bych hodnotil tak že se netlacime do zakončení.Nemáme natrenovanou rozehravku. Za druhou třetinu 5 střel na bránu je strašně málo! Zlepšíme to do dalších zápasu. Soupeři gratuluji ke třem bodům a přeji šťastnou cestu domů. Děkuji taky naším divákům kdo dorazil do haly!
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
58:58 GÓL FbK Horní Suchá! 2:11
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #96 Patrik Kaláb, asistoval #91 Daniel Tychtl (2:11)
57:51 GÓL FbK Horní Suchá! 2:10
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #7 Ondřej Melník, asistoval #99 Lukáš Kraina (2:10)
54:54 GÓL FbK Horní Suchá! 2:9
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #44 Tomasz Cielecki, asistoval #99 Lukáš Kraina (2:9)
53:56 Vyloučen hráč #28 Martin Kutáček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:39 GÓL FbK Horní Suchá! 2:8
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #7 Ondřej Melník bez asistence (2:8)
45:39 GÓL FbK Horní Suchá! 2:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #99 Lukáš Kraina (2:7)
43:19 Vyloučen hráč #9 Filip Tomanec družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
37:47 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:6
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #31 Adam Buček bez asistence (2:6)
37:47 V oslabení snižuje Slovácko skóre na 2:6
36:05 Vyloučen hráč #18 Jakub Nevařil družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
35:40 Domácím se nejspíš líbí více na trestné než na hřišti
34:20 Slovácko se ale nevzdává a snaží se na Horní Suchou tlačit
32:10 GÓL FbK Horní Suchá! 1:6
32:10 Patrik Kaláb si vystřelil svuj 3.gól a je z toho HETRIC
31:00 Zmatek před brankou domácích
28:40 Slovácko přesilovky nevyužili
26:37 Vyloučen hráč #99 Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře
26:37 Slovácko hraje přesilovou hru
25:02 GÓL FbK Horní Suchá! 1:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #88 Jan Hensler (1:5)
16:55 Horní Suchá přesilovou hru nevyužila
14:56 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Píška družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za špatné střídání
14:56 Slovácko zkusilo hrát v 7, ale hned jim na to rozhodčí přišel a nyní za to platí
13:39 GÓL FbK Horní Suchá! 1:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #18 Filip Krajíček (1:3)
01:07 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:0
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #33 Martin Hadaš, asistoval #91 Noel Gavaller (1:0)