60
  • 60 59:36
    MVIL

FBK Spartak Hluk - 1.MVIL Ostrava  5:4
branky: 10. Marek Šimíček, 15. Adam Cileček, 24. Radim Zálešák, 33. Sebastián Bobáčik, 42. Martin Kelíšek - 5. Tomáš Teska, 17. Šimon Toška, 45. Lukáš Uherek, 50. Adam Pieknik; rozhodčí: Robin Hromeček - Radek Olšina; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Aleš Padalík 24 - Petr Pospiech 37; po třetinách: 2:2, 2:0, 1:2
60:00 Komentář hostů Bažan Petr (Trenér): Utkání začalo slušně v aktivním tempu a po vedoucím gólu opět dostaneme zbytečný gól a začneme padat na koncentraci s postupem zápasu se dostaneme do stavu 2:2 zvedáme se a opět ťafka a prohráváme. Na palubovce se odehrává něco co by nepopsal ani Hitchcock. Za stavu 5:2 začínáme opět hrát florbal, ale srážíme se jednoduchýma chybama. Nakonec se dostáváme do zápasu a dramatizujeme na 5:4 následně potřebujeme jít do tláku a opět se nedáří. Děkujeme soupeři, divákům a přejeme vše nej do sezóny.
60:00 Komentář domácích Kolečkář Lukáš (Vedoucí): Po ospalém začátku jsme během 1. třetiny nabrali potřebné tempo, které jsme drželi po celý zápas. Všichni makali dle instrukcí a díky tomu se nám naskytlo spoustu šancí, škoda jen, že jsme více neproměňovali. Závěr utkání z naší strany ohlídaný a první 3 body máme doma. Soupeři děkuji za férovou hru a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 15:11
59:36 Timeout 1.MVIL Ostrava
59:36 Hosté si berou oddechový čas a pokusí se ještě založit poslední útočné akce.
57:59 Bartoš teď skvěle v obraně a následně dobrý útočný výlet až k bráně Pospiecha.
53:41 Několik faulů se teď nasbíralo na hráčích Hluku.
51:44 Teď je to vyloženě nahoru a dolů
49:57 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #14 Adam Pieknik, asistoval #9 Matěj Münster (5:4)
46:41 Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil #83 Martin Krchňáček.
46:41 Uvidíme trestné střílení
45:50 Totální tutovku teď neproměnuje Bobáčik
45:12 Hosté zvyšují obrátky a dostávají se zpět do hry.
44:41 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #22 Lukáš Uherek, asistoval #7 Jaroslav Kaprál (5:3)
43:43 Vyloučen hráč #67 Marek Šimíček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře
41:41 Výstavní střelou zvyšuje již na 5:2 Kelíšek. Ukázkově mu přihrál Krchňáček.
41:14 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #24 Martin Kelíšek, asistoval #83 Martin Krchňáček (5:2)
40:00 Střely ve 2. části: 14:8
38:31 Domácí se více dostávají do šancí, každopádně i hosté si čas od času vypracují nějaký rychlý brejk.
35:19 Hluk ve druhé třetině rozhodně aktivnějším týmem na hřišti.
32:16 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #8 Sebastián Bobáčik, asistoval #96 Adam Cileček (4:2)
31:33 A další zásah do obličeje, tentokrát Kelíšek schytal ránu hokejkou.
31:27 Tuhý teď zasežen do hlavy, naštěstí se zvedá.
26:57 Emoce začínají stoupat!
25:43 Vyloučen hráč #95 Jakub Hűbner družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
23:03 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák bez asistence (3:2)
22:44 Krchňáček chtěl vymést pavučinku v levém horním rožku Pospiechovy brány, ale netrefil.
21:05 Padalík opět výborně připraven v bráně
20:00 Střely v 1. části: 13:9
19:23 Skvělý catch i Pospiecha, který vychytal Krchňáčka.
16:50 Před nehlídaným Toškou se objevila prázdná brána a ten se z tého snadné pozice nemýlil.
16:17 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #27 Šimon Toška, asistoval #9 Matěj Münster (2:2)
14:43 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #96 Adam Cileček, asistoval #67 Marek Šimíček (2:1)
13:20 Hluk teď velmi koncentrovaně v oslabení.
11:50 Vyloučen hráč #8 Sebastián Bobáčik družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře
11:22 Kaňovský už podruhé dnes skončil nepřiměřeně za mantinelem. Tentokrát s sebou bourá i všechny mantinely, proto chvilka odpočinku pro všechny zúčastněné.
09:36 Dvě břevna teď zastavily domácí. První vyzkoušel konstrukci branky Duda a následně Kelíšek!
09:05 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #96 Adam Cileček (1:1)
06:58 Skvělý Padalíkův safe, který zvedá a zatíná pěstičku!
05:00 Pěknou střelou Tesky do horní poloviny branky se hosté ujímají jednobrankového vedení.
04:47 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #25 Tomáš Teska, asistoval #22 Lukáš Uherek (0:1)
02:46 Hraje se zatím poměrně svižně.
00:30 První střelu vypustil ze své hole Šimíček, brankář hostů byl připraven.