5:0
    Ivo DOHNAL
    (Richtár)

FBC Spartak Bílovec - FBC SLOVÁCKO 5:0
branky: 39. Václav Richtár, 48. Jakub Melecký, 55. Vojtěch Vavrečka, 55. Ivo Dohnal, 58. Ivo Dohnal; rozhodčí: Jiří Kroupa - Šimon Chovanec; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Jakub Martinek 19 - Radim Šenkeřík 23; po třetinách: 0:0, 1:0, 4:0
60:00 Komentář domácích: Tak máme za sebou premiéru v divizi. První 2 třetiny byly plné nervozity na našich hokejkách. Díky skvělému výkonu gólmana, vcelku dobře fungující obraně a trpělivé hře si nakonec necháváme 3 body z prvního zápasu doma v Bílovci. Díky divákům za podporu a soupeři za fér hru.
60:00 Komentář hostů Chromek Bedřich (Asistent trenéra): Gratulujeme domácím k vitěztvi. Náš vykon byl poznwmenán nenastoupením dvou hráčů, kterym nenaskočilla licence. Tak po dvě třetiny jsme drželi krok, ale pak jsme odešli fyzicky.  nDěkuji divakum i soupeři za utkaní.
60:00 Střely ve 3. části: 13:5
59:00 zahájena poslední minuta tohoto utkání
57:50 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #44 Václav Richtár (5:0)
57:50 hosté zkouší hru bez golmana Bílovec ale trestá
57:25 hraje se převážně na polovině hostů
54:43 domácí navyšují vedení dvěmi rychlími goly
54:33 Timeout FBC SLOVÁCKO
54:33 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #25 Vojtěch Vavrečka (4:0)
54:14 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka bez asistence (3:0)
51:57 hosté v plném počtu
50:10 vidíme přesilovku domácích
49:55 Vyloučen hráč #9 Tomáš Otépka družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
47:06 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #87 Jakub Melecký, asistoval #71 Radim Richtár (2:0)
38:23 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #44 Václav Richtár, asistoval #17 Ivo Dohnal (1:0)
20:00 Střely v 1. části: 11:4
17:27 Vyloučen hráč #25 Vojtěch Vavrečka družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání