5:11
    Adam BURÝŠEK
    (Prašivka)

1.MVIL Ostrava - Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 5:11
branky: 15. Šimon Toška, 34. Lukáš Uherek, 40. Adam Pieknik, 55. Tomáš Teska, 58. Jaroslav Kaprál - 4. Dominik Eichner, 16. Petr Burýšek, 22. Vladislav Kittel, 24. Marek Mitaš, 25. Jan Slováček, 34. Martin Filka, 38. Daniel Prašivka, 43. Petr Kittel, 50. Dominik Sadil, 53. Petr Kittel, 60. Adam Burýšek; rozhodčí: Pavel Hála - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Tomáš Novák 25 - Jan Klinka 25; po třetinách: 1:2, 2:5, 2:4
60:00 Komentář domácích Bažan Petr (Trenér): Tak první třetinu jsme hráli opět slušný florbal, ale nástup do druhé třetiny opět bez energie a chuti se rvat. Po pár inkasovaných gólech opět hlava mimo a nevěříme si. Náš výkon obrovský padá na sebedůvěře. Ve třetí třetině jsme již střídali opět lepší chvíle s horšíma. Děkuji všem za podporu na tribuně diky a čau
60:00 Komentář hostů Kittel Petr (Asistent trenéra): Dneska jsme poprvé se svým výkonem spokojeni bez ohledu na výsledek. Věřím, že jsme se konečně chytili a teď už pojedeme, jako dobře namazaný stroj. Je spousta věcí, na kterých ještě potřebujeme zapracovat, ale takhle by to šlo. Děkujeme soupeři a rozhodčím za fér zápas a divákům za podporu. Hashtag warriorsOnFire!
60:00 Střely ve 3. části: 14:17
59:22 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 5:11
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #23 Daniel Prašivka (5:11)
57:05 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:10
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #7 Jaroslav Kaprál, asistoval #9 Stanislav Brožek (5:10)
55:33 Vyloučen hráč #10 Martin Filka družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za sekání
54:39 Adamík - cross - Teska - gól - rychlá akce.
54:38 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:10
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #31 Tomáš Teska, asistoval #10 Jan Adamík (4:10)
52:48 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 3:10
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #10 Martin Filka (3:10)
49:33 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 3:9
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #72 Dominik Sadil, asistoval #18 Milan Koloničný (3:9)
46:58 Vyloučen hráč #6 Miroslav Besta družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
45:12 Nebezpečná rána obránce Lipového, Novák ale chytá.
42:06 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 3:8
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #71 Marek Lípový (3:8)
40:01 Do třetí třetiny vstupují domácí hráči z Mvilu se čtyřbrankovou ztrátou. Stále ale mají 20 minut, ve kterých se dá skóre otočit.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
39:55 Přesilovkového gólu se dočkali i domácí a to po umístěné střele Pieknika do spodního rohu branky.
39:54 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:7
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Adam Pieknik, asistoval #7 Jaroslav Kaprál (3:7)
39:13 Vyloučen hráč #17 Petr Burýšek družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za sekání
38:15 Tvrdý střet Uherka s Burýškem před brankou hostů.
37:39 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 2:7
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #23 Daniel Prašivka bez asistence (2:7)
33:59 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 2:6
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #10 Martin Filka, asistoval #18 Milan Koloničný (2:6)
33:34 Pěkná akce mladých pušek Uherka a Kaprála končí druhou brankou domácích.
33:33 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #22 Lukáš Uherek, asistoval #7 Jaroslav Kaprál (2:5)
29:47 Pěkná akce Besty, ale snížení jsme se nedočkali.
27:47 Vyloučen hráč #71 Marek Lípový družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za sekání
24:40 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 1:5
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #8 Jan Slováček, asistoval #86 Marek Mitaš (1:5)
23:05 Hosté odskakují už na tříbrankový rozdíl.
23:04 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 1:4
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #86 Marek Mitaš, asistoval #24 Jakub Kostelecký (1:4)
21:12 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 1:3
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #28 Vladislav Kittel, asistoval #17 Petr Burýšek (1:3)
20:01 Druhá třetina začíná početní výhodou domácích, ze které jim zbývá bezmála polovina.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
18:54 Přesilovou hru si v první třetině vyzkouší i Mvil.
18:53 Vyloučen hráč #28 Vladislav Kittel družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:09 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 1:2
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #17 Petr Burýšek, asistoval #71 Marek Lípový (1:2)
14:50 První přesilovku si dnešním zápase zahrají Sršni.
14:49 Vyloučen hráč #5 Matěj Šlosarčík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
14:32 Skvělá akce na ose Adamík-Toška a zakončení do prázdné branky.
14:31 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #27 Šimon Toška, asistoval #10 Jan Adamík (1:1)
13:42 Další skvělý zákrok Nováka.
12:39 Výborný útok domácích zakončený Kaprálem, který ale ztroskotal na hostujícím brankáři Klinkovi.
09:45 Jeden blok za druhým, brankáři na obou stranách se zatím mohou spolehnout na své bránící hráče.
03:20 Začátek zápasu je opatrný z obou stran, hosté však hned svou druhou šanci proměnují v gól.
03:19 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 0:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #23 Daniel Prašivka (0:1)
01:37 Gólová akce Sršňů, Novák byl ale proti.
00:01 Právě začal dnešní zápas mezi týmy 1.MVIL Ostrava a Warriors Nový Jičín FBK Sršni B.