(Janalík)
  • 60 59:15
    Mohelnice

FBC DESTILA SLAVKOV - FBC Mohelnice 7:11
branky: 13. Radim Kroupa, 21. Radim Kroupa, 52. Ondřej Kuchta, 54. Dominik Horák, 57. Radim Kroupa, 59. Dominik Horák, 60. Dominik Horák - 15. Tomáš Šalda, 20. Tomáš Pudil, 29. Tomáš Šalda, 32. Tomáš Pudil, 36. Tobiáš Svozil, 41. David Horák, 42. Michal Dohnal, 45. Jan Procházka, 47. Tomáš Pudil, 51. Tomáš Pudil, 57. Matěj Bizek; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Jan Ponížil; vyloučení: 5 + Martin Holeček OS + Ondřej Kuchta 4:1 + Matěj Bizek OS; využití: 0:3; diváků: 50; zásahy brankářů: Ondřej Horák 23 - Jan Hampl 22; po třetinách: 1:2, 1:3, 5:6
60:00 Komentář domácích Šícha Jan (Trenér): Utkání rozhodla neše nedisciplynovanost. Soupeři jsme dali velké množství přesilových her, které dokázal využít. Ve třetí třetině jsme se již začali dostávat do tlaku a opět dvěmi vyloučeními se necháme srazit.  nGratulujeme soupeři a přejeme hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00 Komentář hostů Pudil Tomáš (Vedoucí): Jeli jsme si sem pro 3 body, 50 minut kontrolovaný zápas. Konec uletěl, avšak cíl splněn. Vzhledem k průběhu zápasu si myslím, že situace nemusela být tak vyhrocená a jsme rádi že odjíždíme všichni jakš takš ve zdraví. Zdravíme kouče #NAPI
60:00 Střely ve 3. části: 14:18
59:15 Timeout FBC Mohelnice
59:15 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 7:11
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák, asistoval #5 Martin Janalík (7:11)
58:29 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 6:11
56:46 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 5:11
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #94 Radim Kroupa, asistoval #88 Dominik Horák (5:11)
56:01 GÓL FBC Mohelnice! 4:11
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #64 Jindřich Novák (4:11)
54:18 Vyloučen hráč #11 Ondřej Kuchta družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
54:18 Vyloučen hráč #38 Martin Holeček družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
53:05 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 4:10
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák, asistoval #94 Radim Kroupa (4:10)
51:46 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 3:10
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #11 Ondřej Kuchta, asistoval #7 Michal Drápal (3:10)
50:13 GÓL FBC Mohelnice! 2:10
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil bez asistence (2:10)
46:26 GÓL FBC Mohelnice! 2:9
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #19 Jakub Weiss (2:9)
44:50 Timeout FBC DESTILA SLAVKOV
44:50 GÓL FBC Mohelnice! 2:8
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #52 Jan Procházka, asistoval #95 Michal Vaněk (2:8)
43:00 Vyloučen hráč #19 Jan Trávníček družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:44 GÓL FBC Mohelnice! 2:7
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #56 Michal Dohnal, asistoval #19 Jakub Weiss (2:7)
41:13 Vyloučen hráč #16 Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice - osobní trest
41:13 Vyloučen hráč #16 Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nesportovní chování
41:13 Vyloučen hráč #94 Radim Kroupa družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:46 GÓL FBC Mohelnice! 2:6
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #83 David Horák, asistoval #19 Jakub Weiss (2:6)
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
35:51 GÓL FBC Mohelnice! 2:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #79 Tobiáš Svozil, asistoval #56 Michal Dohnal (2:5)
33:15 Ondřej Horák předvedl neuvěřitelný zákrok a drží Slavkov.
31:06 GÓL FBC Mohelnice! 2:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #52 Jan Procházka (2:4)
29:04 Vyloučen hráč #38 Martin Holeček družstva FBC DESTILA SLAVKOV - osobní trest
29:04 Vyloučen hráč #38 Martin Holeček družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za nesportovní chování
28:28 GÓL FBC Mohelnice! 2:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #16 Matěj Bizek (2:3)
25:22 Už 2 zlomené florbalky na straně Slavkova.
20:15 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 2:2
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #94 Radim Kroupa, asistoval #7 Michal Drápal (2:2)
20:15 První střela Slavkova ve druhé části skončila za zády Hampla.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:55 GÓL FBC Mohelnice! 1:2
19:39 Vyloučen hráč #12 Jakub Holomek družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
14:41 GÓL FBC Mohelnice! 1:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #46 Tomáš Pudil (1:1)
12:18 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 1:0
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #94 Radim Kroupa bez asistence (1:0)
12:18 Kroupa vybojoval míček a backhandem zakončil k tyči.
07:30 Slavkov zatím odolává nátlaku Mohelnice.