60
  • 60 59:26
    Vsetín

Florbal Vsetín - FBC Mohelnice 7:8
branky: 8. David Lisztwan, 26. Robin Macek, 37. David Lisztwan, 42. Robin Macek, 46. Tomáš Březík, 50. Jakub Húšť, 56. Robin Macek - 30. Tomáš Šalda, 31. David Nejezchleba, 34. Jiří Šincl, 38. Tomáš Pudil, 43. Jiří Šincl, 44. Jiří Šincl, 48. Michal Dohnal, 54. Tomáš Šalda; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Radim Jílek; vyloučení: 4:3; využití: 2:3; diváků: 66; zásahy brankářů: Jakub Tománek 14 - Dominik Hejný 18; po třetinách: 1:0, 2:4, 4:4
60:00 Komentář domácích Kvapil Michal (Trenér): Od začátku bylo dnešní utkání vyrovnané. Mělo náboj  a muselo se divákům líbit. O výsledku rozhodly naše chyby v rozebíráni standartních situací a zbytečné nesmyslné a někdy neviditelné vyloučení, ktere neviděli ani diváci. nDěkuji soupeři za utkání. a divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Šincl Jiří (Trenér): Nérvózní výkon, do obrany jsme dnes nebyli kvalitní. Káždopadně bereme 3 důležité body a těšíme se na další zápasy. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:26 Timeout Florbal Vsetín
57:26 Timeout FBC Mohelnice
56:30 Vsetín se snaží dorovnat, podaří se jim to?
55:45 GÓL Florbal Vsetín! 7:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #13 Ivan Zajíc (7:8)
54:20 Kováč běží středem hřiště s míčkem, ale trefuje golmana.
53:21 GÓL FBC Mohelnice! 6:8
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #36 Jiří Šincl (6:8)
53:16 Vyloučen hráč #6 Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hra rukou
49:15 GÓL Florbal Vsetín! 6:7
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Jakub Húšť bez asistence (6:7)
48:40 Zajíc dává přihrávku Novosadovi a ten míjí prázdnou bránu :(
47:19 GÓL FBC Mohelnice! 5:7
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #56 Michal Dohnal, asistoval #52 Jan Procházka (5:7)
47:00 Vsetín si nepřebral hráče a je z toho gól pro Mohelnici.
47:00 Břéza dneska většinu hry na zemi.
45:30 GÓL Florbal Vsetín! 5:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #13 Ivan Zajíc (5:6)
43:42 GÓL FBC Mohelnice! 4:6
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #56 Michal Dohnal (4:6)
42:30 GÓL FBC Mohelnice! 4:5
41:05 GÓL Florbal Vsetín! 4:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #17 Ondřej Žůrek (4:4)
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:55 Vyloučen hráč #83 David Horák družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře
39:50 Tománek skvělý zákrok v kase.
37:37 GÓL FBC Mohelnice! 3:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #19 Jakub Weiss (3:4)
37:37 Pudil vymetl šibenici.
36:55 Vyloučen hráč #6 Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:55 Vsetín bojuje ve třech.
36:28 GÓL Florbal Vsetín! 3:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #5 David Lisztwan, asistoval #16 Tomáš Březík (3:3)
36:21 Vyloučen hráč #22 Tomáš Novosad družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
36:21 Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře
35:45 Hra je velmi napjatá.
34:35 Kováč běží na půlku s míčkem, nahrává Břézovi do prazdné brány, ten ale míjí.
33:31 GÓL FBC Mohelnice! 2:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #19 Jakub Weiss (2:3)
33:02 Břéza běží sám a posílá střelu pět metrů nad.
30:33 GÓL FBC Mohelnice! 2:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #46 Tomáš Pudil (2:2)
29:16 Týmu hostů neuznali gól, ale nenechali to tak a dali gól, který už uznali.
29:15 GÓL FBC Mohelnice! 2:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #19 Jakub Weiss (2:1)
28:19 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře
25:21 GÓL Florbal Vsetín! 2:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek bez asistence (2:0)
22:15 Tři krásné šance na straně domácích.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:10 Pudil prošel přes tři vsetínské hráče.
19:00 Zajíc krásný blok!!!
18:21 Mynář krásná šance zpoza brány.
16:30 Hra je zatím vyrovnaná.
14:10 Mohelnice dneska dává Břézovi zabrat..
10:45 Navrátil míří míčkem do hlavy Břézy. Břéza dnes dostává docela bídu :(
07:50 Máme tady první gól v dnešním utkání pro tým domácích. Lisztwan si zapisuje do tabulky 1.gól!
07:49 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #5 David Lisztwan bez asistence (1:0)
07:15 Březík dostává tělo od soupeře a kácí se na zem.
05:55 Vyloučen hráč #52 Jan Procházka družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
03:15 Novotný zpoza zad nahrává Pudilovi, který míjí.
01:45 Mohelnice mají první šanci na gól, ten ale neproměnili.
00:01 Úvodní buly pro tým hostů.