7:6
    Radim ZÁLEŠÁK
    ()

FBK Spartak Hluk - FBC SLOVÁCKO 7:6p
branky: 4. Vojtěch Duda, 14. Martin Kelíšek, 14. Martin Kelíšek, 30. Ondřej Bartoš, 47. Marek Šimíček, 51. Martin Kelíšek, 62. Radim Zálešák - 9. Marek Janča, 40. Lukáš Blizňák, 42. Lukáš Blizňák, 44. Vojtěch Uřičář, 51. Adam Buček, 54. Noel Gavaller; rozhodčí: Daniel Galanský - Zdeněk Dolíhal; vyloučení: 2:0 + Marek Janča TT + 4; využití: 2:0; diváků: 283; zásahy brankářů: Aleš Padalík 28 - Radim Šenkeřík 32; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:4, 1:0
65:00 Komentář domácích Kolečkář Lukáš (Vedoucí): Pro oko diváka, kterých si našlo cestu na derby neskutečných 283, bylo utkání rozhodně atraktivní. Po našem vedení 4:1 soupeř začal více atakovat a vytěžil z toho branky, které jej vrátili zpět do zápasu. Od poloviny utkání se hra přelévala z jedné strany na druhou a stejně tak i šance. Zápas vyrovnaný až do samého konce a v prodloužení vyhrál tým, který si lépe připravil svou příležitost ke skórování. Děkujeme divákům za neskutečnou kulisu, kterou vytvořili. Soupeři děkujeme za férové utkání a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
65:00 Komentář hostů Chromek Jiří (Trenér): Utkání z naší strany nezačal ůplně idálně a během prvních minut jsme inkasovali gol. Naštěstí jsme rychle dokázali zareagovat a srovnat skore. Bohužel jsme hned na to obdrželi červenou kartu a ve dvojitém oslabení obdrželi 2 goly. Ve druhé třetině se nehrál příliš zajímavý florbal a do šaten jsme šli se ztrátou jediné branky. Třetí třetina byla dle mého nejlepší třetinou v této sezoně, kluci ukázali obrovskou bojovnost a nasazení za což jim děkuju. Prodloužení byla již loterie,ze které vyšel lépe domácí tým. Děkujeme soupeřům za krásné derby a v neposlední řadě skvělým fanouškům. Přijdte nás podpořit příští týden doma s Jíčínem!!
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
61:17 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák bez asistence (7:6)
60:01 Uvidíme prodloužení 3 na 3
60:00 Střely ve 3. části: 12:15
56:00 Výborně teď Šenkeřík v brance zasahuje!
54:13 Posledních 5 minut utkání bude zřejmě velmi dramatických.
53:18 GÓL FBC SLOVÁCKO! 6:6
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #73 Noel Gavaller, asistoval #33 Martin Hadaš (6:6)
53:18 Gavaller Noel teď natáhl od půlky hřiště a krásnou brankou srovnává utkání.
50:31 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #24 Martin Kelíšek, asistoval #83 Martin Krchňáček (6:5)
50:13 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #31 Adam Buček, asistoval #33 Martin Hadaš (5:5)
49:59 Dnešnímu utkání přihlíží neuvěřitelných 283 diváků! Děkujeme.
48:48 Domácí hájí jednobrankové vedení s míčkem na hokejkách, hráči Slovácka ale důrazněji přistupují.
48:12 Vše v pořádku, můžeme pokračovat. Utkání je velmi dramatické.
48:09 Výborně opět zasahoval Padalík, nyní se ale bolestí svíjí v brankovišti.
46:49 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #96 Adam Cileček (5:4)
44:25 Slovácko má ve třetí třetině větší klid s míčkem na hokejkách, což se projevuje dvěmi rychlými brankami těsně po sobě.
43:13 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #27 Vojtěch Uřičář, asistoval #18 Jakub Nevařil (4:4)
43:13 Domácím teď míček sjel po hokejkách a Uřičář nezaváhal. Stav utkání máme srovnaný.
41:04 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #2 Lukáš Blizňák bez asistence (4:3)
41:03 Blizňák opět perfektně postavený před brankou, gól je cítit ve vzduchu.
40:31 Šimíček teď těsně vedle branky.
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
39:36 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #2 Lukáš Blizňák, asistoval #27 Vojtěch Uřičář (4:2)
35:07 Vyloučen hráč #95 Patrik Kaňovský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za špatné střídání
34:18 Vyloučen hráč #51 Tomáš Tuhý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
32:57 Hráči Hluku kontrolují míček, Slovácko spíše využívá brejkových situací.
29:24 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #24 Martin Kelíšek (4:1)
25:49 Hubáček vyzkoušel z dálky.
24:47 Výborné bloky na obou stranách.
20:00 Střely v 1. části: 13:10
17:40 Otépka teď minul zcela odkrytou bránu.
16:23 Skvělý Padalíkův zákrok!
13:49 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #24 Martin Kelíšek bez asistence (3:1)
13:30 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:1
08:23 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča, asistoval #32 Michael Christov (1:1)
08:23 Vyloučen hráč #22 Marek Janča družstva FBC SLOVÁCKO na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
08:23 Vyloučen hráč #22 Marek Janča družstva FBC SLOVÁCKO do konce utkání - technický trest
06:40 Výborně si teď pohlídal Padalík zadní tyčku.
04:35 Zatím se hraje ve velmi svižném tempu, tak uvidíme jak to oboum týmům vydrží dlouho.
03:30 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #51 Tomáš Tuhý (1:0)
01:10 První střelu vyzkoušel Duda, hostující brankář připraven.