8:7
    Adam KUČERA
    (Tököly)

Warriors Nový Jičín FBK Sršni B - 1. FBK Eagles Orlová 8:7
branky: 4. Petr Burýšek, 11. Daniel Prašivka, 12. Dominik Eichner, 14. Jakub Kostelecký, 31. Dominik Eichner, 49. Milan Koloničný, 50. Adam Burýšek, 55. Dominik Eichner - 12. Filip Matějka, 22. Filip Matějka, 25. Tomáš Bečka, 26. Tomáš Bečka, 52. Jan Lukáš, 60. Jan Lukáš, 60. Adam Kučera; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 2 + Jan Monsport 4:6; využití: 2:2; diváků: 152; zásahy brankářů: Jan Klinka 29 - Vít Brož 26; po třetinách: 4:1, 1:3, 3:3
60:00 Komentář domácích Burýšek Petr (Vedoucí): Dnes to chvílemi s florbalem nemělo moc společného. Bohužel to odnesl jeden z hostujících hráčů, kterému přejeme brzké uzdravení. K samotnému zápasu... První třetina naše, druhá Orlové a závěr jsme dnes nezvládli na výbornou, ale zvládli a to se počítá a tak bereme všechny body. Atmosféra opět unikát na Divizi. Věříme, že to našim fanouškům vydrží a budou touto atmosférou posouvat florbal v Novém Jičíně na vyšší a vyšší úroveň. Díky všem za zápas, čeká nás ještě spousta práce, ale cítím, že se zlepšujeme.
60:00 Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér): Bohužel dnes se tu chvilkama hral jiný sport než florbal. A nejvíce mě na utkání mrzí zranění jednoho z našich nejlepších a klíčových hráčů po šileném zákroku. Dnes jsme utkání nezvládli v rámci přesilových her a oslabení...bohužel. Mrzí mě i neproměňování šancí. Měli jsme jich dost na to ukání zvrátit. Filipe drž se a brzy snad zase spolu na hřišti!!!
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
60:00 Domácí si odnáší další vítězství!
59:51 Situace je velice napjatá, posledních pár vteřin hry
59:32 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 8:7
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #3 Martin Tököly (8:7)
59:29 Po napsaní předešlé věty se však situace mění a hosté skórují a to rovnou dvakrát
59:12 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 8:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #4 Jan Lukáš, asistoval #77 Tomáš Bečka (8:6)
58:00 V posledních dvou minutách se snaží hosté vymyslet kombinaci a připsat si gól, zatím se jim však nedaří
57:40 Hosté hrají v 6
57:08 Timeout 1. FBK Eagles Orlová
57:06 Hra se přerušuje každou chvilku pískáním rozhodčích
56:05 Domácí se dostávají na útočné pole, přichází řada přesných přihrávek, která zahřála i samotného brankáře
55:19 Kostelecký končí po hrubém střetu na zemi
54:53 Vyloučen hráč #89 Lukáš Gamrot družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:00 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 8:5
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #21 Adam Burýšek (8:5)
54:00 Marek Lipový nahrává dlouhý balón na Kittela, rozehrávají tak akci, která končí gólem
53:32 Střela Závody letí mimo bránu
52:41 Louda šel sám na brankáře, bohužel se mu nepodařilo vystřelit
51:29 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 7:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #4 Jan Lukáš, asistoval #88 Adam Kučera (7:5)
51:00 Adam Burýšek je dnes ve formě, svou další gólovou šanci však nevyužil
50:23 Vyloučen hráč #18 Milan Koloničný družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za sekání
49:35 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 7:4
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #27 Dominik Eichner (7:4)
49:35 Následně skórují domácí
49:03 Vyloučen hráč #32 Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:39 Jestli domácím něco jde, tak jsou to určitě přesilovky
48:25 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 6:4
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #18 Milan Koloničný, asistoval #27 Dominik Eichner (6:4)
47:45 Petr Burýšek zamířil, po sérii ukázkových přihrávek spoluhráčů, k noze brankáře, bohužel na gól chybělo pár centimetrů
46:29 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování florbalky
46:29 Domácí si zahrají přesilovku
45:49 Hra tělem se začíná ze strany hostů veliče přiostřovat
45:30 Adam Burýšek nahrává po lajně Eichnerovi, ten míček krásně podržel, a nahrál Prašivkovi, bohužel bez gólu
43:21 Posledních pár vteřin oslabení
43:06 Střela Šimíka blokována Eichnerem
42:43 Hra je vyrovnaná i přesto, že jsou domácí ve 4
40:58 Poslední třetina začala v plném nasazení obou týmů
40:00 Střely ve 2. části: 9:13
39:31 Vyloučen hráč #7 Jan Monsport družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2+2 minuty za hrubost
39:31 Matějka po střetu s Monsportem končí na zemi
39:17 Dochází k menší pauze na utření plochy, hráči na palubovce nechávají doslova všechno
37:55 Domácí jsou na míčku, v útočném pásmu pálí jednu střelu za druhou
36:51 Tokoly se dostává na míček, střelu chytá Klinka
35:55 Petr Burýšek neúmyslně odžduchl hráče za mantinel, rozehrávají hosté
34:47 Šimek krásně vystřelil z půlky, gól však nepadl
34:16 Nepovedenou přihrávku domácích zachránil Klinka
33:27 Lipový i Botur skončili po vzájemném souboji na zemi, hra jde však dál
31:53 Kittel posílá ukázkovou přihrávku Kosteleckému, ten bohužel neměl dostatek prostoru přihrávku přeměnit
31:11 Kostelecký dnes více na zemi než na nohách, bohužel ne svojí chybou
30:20 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 5:4
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #71 Marek Lípový (5:4)
30:20 Situace už přestala bavit Eichnera, který po příhrávce Lipového střílí gól
29:46 Obrana domácích kolabuje, hráči začínají dělat zbytečné chyby
28:23 Tokoly se snažil o gólovou střelu, tyčka!
27:17 Rusek získává balónek a nahrává Burýškovi, šance však nebyla proměněna
26:46 Tempo a dynamika hry nabírá na otáčkách, je jasné, že oba týmy chtějí vyhrát
25:53 Lipový se snaží naslepo zbavit balónku, bohužel však nahrává soupeři, který šanci využívá
25:52 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #77 Tomáš Bečka, asistoval #88 Adam Kučera (4:4)
25:13 Krásně si vyjel Šimek, jeho střela byla však zablokována botou soupeře
24:44 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #77 Tomáš Bečka bez asistence (4:3)
24:08 Eichner přihrává Lipovému, který těsně míjí bránu
23:25 Za špatné střídání byl teď vyloučen Hájek, domácí si mohou opět vyzkoušet přesilovku
22:55 Vyloučen hráč #19 Patrik Hájek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za špatné střídání
22:55 Domácí nemohou najít tempo z první třetiny a lehce zaostávají za hosty
21:03 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #17 Denis Smilovský (4:2)
21:03 Která také končí gólem hostí
20:25 Druhá třetina pokračuje přesilovkou hostí
20:00 Střely v 1. části: 15:11
19:57 Vyloučen hráč #18 Milan Koloničný družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za hrubost
19:30 Hostí se ještě snaží míček proměnit, s Klinkou v bráně je to však velice těžké
13:43 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 4:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #24 Jakub Kostelecký, asistoval #17 Petr Burýšek (4:1)
13:43 Kostelecký opět ukazuje svou kvalitu a získává míček na mantinelu, následně střílí gól
13:21 Prašivka získává míček bohužel šanci nevyužil
12:23 Hostí si však svou šanci nachází také a střílí svůj první gól
11:47 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #89 Lukáš Gamrot (3:1)
11:33 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 3:0
11:33 Domácí nadále zkouší přesilovkovou formaci, Lipový nahrává Eichnerovi a ten ukázkově střílí gól
10:33 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 2:0
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #23 Daniel Prašivka, asistoval #17 Petr Burýšek (2:0)
10:33 Domácí získali přesilovku, kterou v zápětí využili a vstřelili gól
10:14 Vyloučen hráč #89 Lukáš Gamrot družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
10:14 Vyloučen hráč #12 Matyáš Pleva družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
10:06 Domácí jsou na míčku, dochází ale k střídání formací, obránci tedy nemají komu nahrát. Míčku se chopil Eichner, míček však nevyužil
08:47 Hosté se snaží střílet, pokaždé je však střela blokována domácími.
08:13 Na míčku Eichner, nahrává Hýnarovi ten střílí, střelu však chytá gólman
07:15 Střela Eichnera míjí branku
07:00 Hosté se snaží opět nadhodit, Šimek však nadhoz překazil
06:01 Kostelecký bojuje u mantinelu, míček tak zůstává domácím
04:53 Na míčku domácí, hostí hrajou dosti rozvážně
03:46 Duo bratří Burýšků na útočné části, jejich akce končí brankou!
03:34 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 1:0
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #17 Petr Burýšek, asistoval #21 Adam Burýšek (1:0)
03:06 Hosté míček nadhazují, Honza Klinka však s přehledem nadhoz chytá.
02:18 Prašivka vybojoval míček a nahrává Petru Burýškovi, ten střílí. Brankář však chytá. Míček se snažil dorazit Eichner, ale neúspěšně.
01:02 Rozehrávka hostí končí za mantinelem
00:25 Úvodní buly vyhrávají hosté