• 59 58:41
    5:8
    (Krhovják)

FBC SLOVÁCKO - FBS Olomouc 5:8
branky: 25. Jiří Chromek, 27. Lukáš Blizňák, 40. Lukáš Blizňák, 42. Jiří Chromek, 51. Jiří Chromek - 7. Tomáš Jelínek, 9. Bohdan Kopelec, 13. Tomáš Jelínek, 16. Martin Ambrož, 37. Vojtěch Bistrý, 49. Martin Ambrož, 56. Tomáš Jelínek, 59. Vojtěch Bistrý; rozhodčí: Vladislav Tuček - Tomáš Kašík; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Radim Šenkeřík 28 - Martin Navrátil 28; po třetinách: 0:4, 3:1, 2:3
60:00 Komentář domácích Chromek Jiří (Trenér): Bohužel jsme do zápasu nevstoupili dobře a první třetina se odehrála ve stylu neproměnování šancí. ¨soupeř naopak využil snad všechno co mohl a proto se do šaten šlo za stavu 0:4. Do druhé třetiny jsme nastoupili jako úplně jiný tým a začali jsme dodržovat taktické pokyny, které vedli ke snížení a po druhé třetině jsme šli do kabin za stavu 3:5. Třetí třetina byla velmi vyrovnaná a podařilo se nám snížit na 4:5. poté jsme inkasovali,ale hned na to vstřelili další gol. Pak už nám olomouc bohužel odskočil a my už jsme na to nedokázali reagovat. Děkuju našim hráčům za bojovný výkon a také bych chtěl poděkovat perfektním fanouškům
60:00 Komentář hostů Stehlík Karel (Vedoucí): Utrpěná výhra ... 3 body máme, ale tím končí seznam pozitiv tohoto zápasu. Byl to náš nejhorší výkon v sezóně a doufám, že se na to naši kluci podívají se sebereflexí a vezmou si z toho poučení. Hráči obou týmů museli bohužel bojovat nejen s protivníkem....Škoda florbalu to moc nepomáhá. Klukům se Slovácka přejeme hodně stěstí a my se jdeme chystat na výlet na drsný sever .#hot16family
60:00 Střely ve 3. části: 11:16
58:41 GÓL FBS Olomouc! 5:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #69 Vojtěch Bistrý, asistoval #19 Vojtěch Krhovják (5:8)
55:12 GÓL FBS Olomouc! 5:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #6 Tomáš Štrbák (5:7)
54:23 Š anci Bliznáka kryja fantastickým zákrokem golman
53:06 Hlediště povzbuzuje domácí hráče a tačí je za vyrovnáním
50:49 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:6
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #2 Lukáš Blizňák (5:6)
50:21 Domácí hrají na dvě pětice a pokouší se něco udělat s výsledkem
49:37 Timeout FBC SLOVÁCKO
48:08 GÓL FBS Olomouc! 4:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Martin Ambrož, asistoval #47 Bohdan Kopelec (4:6)
46:21 Posérii vyloučení se konečně hraje v plném počtu
44:14 Vyloučen hráč #39 Pavel Jančo družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
42:27 Vyloučen hráč #47 Bohdan Kopelec družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování
42:06 Vyloučen hráč #39 Pavel Jančo družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za blokování florbalky
41:43 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #32 Michael Christov (4:5)
40:00 Střely ve 2. části: 14:9
39:15 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #2 Lukáš Blizňák, asistoval #27 Vojtěch Uřičář (3:5)
36:58 PO několika šancích domácích hosté skorují
36:22 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #69 Vojtěch Bistrý, asistoval #6 Tomáš Štrbák (2:5)
33:47 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Krhovják družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra na zemi
31:59 Trestné střílení družstva FBC SLOVÁCKO neproměnil #2 Lukáš Blizňák.
31:33 Několik šancí hostů, domácí golman drží domácí
30:21 Vyloučen hráč #18 Jakub Nevařil družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nesportovní chování
26:38 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #2 Lukáš Blizňák, asistoval #9 Tomáš Otépka (2:4)
24:44 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #48 Vít Ides (1:4)
24:44 Konečně se domácí dočkali gólu, který do branky šťatně doskákal
23:19 Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:45 Domácí diváci žádáají vyloučení, ale rozhodčí nepískají
20:00 Střely v 1. části: 8:11
15:21 GÓL FBS Olomouc! 0:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Martin Ambrož, asistoval #97 Adam Procházka (0:4)
14:53 Šance hostů, kteří netrefili odkrytou branku
12:56 GÓL FBS Olomouc! 0:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #21 Vít Friedl (0:3)
09:07 Na gólové šance je utkání vyrovnané jen hosté ze tří šancí dali dva góly
08:05 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec, asistoval #15 Igor Macháček (0:2)
07:50 nyní domácí měli několi šancí po sobě
06:35 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #33 Matěj Pecha (0:1)
04:53 Šance domácích skončila na boční síti
03:38 Vyloučen hráč #33 Matěj Pecha družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
00:56 První šanci v utkání měli domácí
00:01 Úvodní byly vyhráli hosté z Olomouce