4
    Miroslav BESTA
  • 60 59:46

Florbal Vsetín - 1.MVIL Ostrava  4:3
branky: 24. Ivan Zajíc, 37. David Lisztwan, 46. Ivan Zajíc, 52. Robin Macek - 6. Jan Adamík, 42. Jan Adamík, 58. Jan Adamík; rozhodčí: Jan Kouba - David Lovas; vyloučení: 1 + Jakub Húšť 4 + TDKU:3 + Miroslav Besta 4 + TDKU; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Lukáš Matocha 34 - Petr Pospiech 24; po třetinách: 0:1, 2:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Kvapil Michal (Trenér): Dneska pěkný zápas, který měl všechno. Nasazení goly šarvátku. Pro nás velmi těžké utkání po serii proher bylo důležité věřit ve výhru. Podržel nás vyborný gólman jako vždy. Bude za potřebí zlepšit produktivitu. Děkujeme fanouškům a soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Dvořák Filip (Trenér): První třetina z naší strany dobrá, poté ve zbytku zápasu rozhodly u nás individuální chyby. Děkujeme fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
59:46 Vyloučen hráč #6 Miroslav Besta družstva 1.MVIL Ostrava do konce utkání
59:46 Vyloučen hráč #6 Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín do konce utkání
59:46 Vyloučen hráč #6 Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín na 2+2 minuty za hrubost
59:46 Vyloučen hráč #6 Miroslav Besta družstva 1.MVIL Ostrava na 2+2 minuty za hrubost
58:00 Vyloučen hráč #24 Patrik Seevald družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
57:10 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #10 Jan Adamík, asistoval #22 Lukáš Uherek (4:3)
56:54 Timeout 1.MVIL Ostrava
51:41 GÓL Florbal Vsetín! 4:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #13 Ivan Zajíc (4:2)
51:28 Seevald už po třetí v tomhle utkání na zemi.
46:44 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Rajnošek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hra rukou
45:19 GÓL Florbal Vsetín! 3:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #10 Robin Macek (3:2)
45:00 Na dnešní utkání se přislo podívat 73 diváků.
41:05 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:2
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
37:30 Vyloučen hráč #5 Matěj Šlosarčík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
36:24 GÓL Florbal Vsetín! 2:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #5 David Lisztwan, asistoval #24 Patrik Seevald (2:1)
36:23 Nádherná souhra Seevalda a Lisztwana.
33:38 Kováč si prošel celé hřiště, nahrál spoluhráči, ten ale netrefil.
32:29 Hra se přelévá ze strany na stranu.
29:22 Zajíc trefuje břevno.
28:07 Vyloučen hráč #27 Šimon Toška družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
23:50 GÓL Florbal Vsetín! 1:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #36 Jakub Vrzal (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 12:13
09:38 Oba týmy zkouší střílet, moc to do brány nepadá.
05:47 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #10 Jan Adamík, asistoval #56 Tomáš Ševčík (0:1)
05:46 Souhra Ostravy končí v bráně!
04:01 Skvělý zákrok Matochy.
02:30 Krásná střela Seevalda končí v golmanovi.
01:03 Velmi aktivní hra z obou stran.
00:01 Úvodní buly pro Vsetín.