1:3
    Jan SLABĚŇÁK
    ()

1. FBK Eagles Orlová - FBS Olomouc 1:3
branky: 52. Vojtěch Šimík - 42. Jan Kratochvil, 56. Igor Macháček, 59. Jan Slaběňák; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 5:2 + Jakub Godla 4; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Vít Brož 26 - Patrik Antoniazi 19; po třetinách: 0:0, 0:0, 1:3
60:00 Komentář domácích Louda Lukáš (Trenér): Dnes jsme hráli opravdu špatně a vlastními chybami jsme umožnili soupeři vyhrát. Bohužel se musíme poučit. Děkuji všem za utkání.
60:00 Komentář hostů Tichý Daniel (Vedoucí): Dnešní utkání bylo soubojem výborných obran a nebojím se říct, že i nejlepších brankářů v lize. Což se projevilo i na výsledku. Dneska musíme pochválit hráče za velkou bojovnost, protože v dnešním utkání mohly vyhrát oba týmy. Jsme rádi za vydřené tři body. Teď je potřeba nepolevit a makat dál. Děkujeme soupeři! #hot16family.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:33 Neskutečný zákrok Brože! Toto mělo skončit brankou hostů, ale Brož udělal roznožku a vychytal střelu Slaběňáka!
58:55 Olomouc vyhazuje přes všechny čáry.
58:08 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #75 Jan Slaběňák bez asistence (1:3)
58:08 Slaběňák vybojoval kulatý nesmysl na své polovině a střelou do prázdné brány zvyšuje náskok Olomouce.
57:46 Orlová jde do šesti!
57:04 Další Brožův monsterstave! Tentokrát se roztáhnul domácí brankář a udržel pokus Kratochvíla před brankovou čárou.
55:51 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #14 Jan Kratochvil (1:2)
55:51 Olomouc jde do vedení. Další přečíslení Olomouce, kde Kratochvíl ze středu posunul doleva na Macháčka, který trefil volný prostor v postoji domácího brankáře.
55:10 Lukáš jako úspěšná uklizečka potom, co odpálil míček před Macháčkem, na kterého zívala prázdná branka.
54:56 Střela Sasyna z hotspotu zblokována nad bránu hostů.
54:20 Antoniazi prokázal své centimetry a udržel pokus Marka Krmáška na brankové čáře elegantní roznožkou.
53:50 Kučerova teč těsně proskákala kolem levé tyče hostující brány.
53:34 Brož si poradil se střelou Bistrého.
53:10 Hostující brankář vykopává střelu Bečky od levého mantinelu.
52:48 Antoniazi musel hodně natahovat pravou ruku, aby vyrazil střelu Sasyna. Orlová po brance ožila a je aktivnější.
52:40 Kříž vystínoval Macháčka, který nemohl přihrávka na volného Kopelce.
51:01 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #20 Vojtěch Šimík, asistoval #12 Matyáš Pleva (1:1)
51:01 Krásná individuální akce Šimíka! #goldenboy. Šimík utekl všem po levém mantinelu a poslal prudkou dělovku, kterou Antoniazi vyrazil pouze před sebe, kde doběhnul Šimík a poslal svou dorážku za záda hostujícího brankáře.
50:48 Slovní přestřelky hráčů, tvrdé hity. Dnešní zápas je o nervy.
50:08 Kratochvíl zastavil přihrávku Šimíka na Kučeru, který by šel sám na bránu.
49:41 Tentokrát se ze země s bolestivou grimasou sbírá Jelínek, i ten je naštěstí v pořádku.
49:19 Slaběňák přestřeluje minimálně o dva metry.
49:08 Antoniazi inkasoval nejspíše nějakou sekeru, tentokrát dochází k ošetřování na hostující straně, ale vypadá to, že i hostující brankář bude naštěstí v pořádku.
49:04 Antoniazi zůstal roztažený na zemi, Kubla svůj pokus poslal přímo doprostřed brány, kde se zrovna nacházel hostující brankář, tentokrát je aktivnější Orlová.
48:15 Adam Kučera naštěstí zpět ve hře, slečna zdravotnice ho dala dohromady. Domácí kapitán chce pomoci svému týmu otočit vývoj utkání.
47:17 Gól Olomouce naprosto změnil ráz hry. Najednou je to hra nahoru, dolů. Orlová potřebuje vyrovnat, Olomouc se snaží navýšit náskok. Dnešní zápas musí bolet.
46:20 Antoniazi sebou hodil na zem a natřikrát vychytal Tökölyho!
45:32 Nervy se dají krájet. Mám větší nervy než před očekávaným finálem LoveIslandu.
44:10 Na Macháčka zírala poloprázdná brána, ale Bernatík stačil vložit hůl do jeho střely.
43:15 Olomouc v plném počtu.
42:49 Sasyn z metru trefuje tyčku hostující svatyně.
42:24 Adam Krmášek těsně přestřeluje bránu Antoniaziho.
41:51 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #19 Vojtěch Krhovják (0:1)
41:51 Olomouc jde do vedení ve vlastním oslabení. Krhovják vyřešil přečíslení Hanáků dvou na jednoho rychlým krosem na Kratochvíla, který střelou z první vymetá levou šibenici.
41:00 Kratochvíl dostal příležitost ulice větší než ten seriál Ulice a dostal se do zakončení, ale přestřeluje domácí svatyni.
40:59 Tentokrát Olomouc drží míček ve svém oslabení na své polovině a šetří čas.
40:23 Lukáš razítkuje rameno Antoniaziho.
40:01 Buly vyhrává Olomouc, která hned posílá míček přes všechny čáry.
40:00 Dnešní tvrdé utkání sleduje 55 diváků! Děkujeme.
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
39:46 Přihrávka Loudy na nabíhajícího Tökölyho byla delší než by druhý jmenovaný potřeboval.
39:15 Vyloučen hráč #88 Jakub Godla družstva FBS Olomouc na 2+2 minuty za hrubost
39:15 Tvrdý hit Godly posílá k zemi Adama Kučeru, který se dlouho sbíral ze země - naštěstí domácí kapitán bude snad v pořádku. Slečna zdravotnice má práci a snad bude Adam Kučera v pořádku, tvrdý hit.
39:09 Smilovský trefuje levou tyčku hostujcí svatyně! Největší příležitost domácích!
38:21 Brož si připisuje zákrok po střele Malíčka od levého mantinelu.
37:38 V téhle fázi zápasu je utkání takticky svázané. Když jedem tým získá míček, druhý čeká na polovině na protiútok.
36:33 Antoniazi si připisuje zákrok po střele Kříže z vlastní poloviny.
35:47 Macháček trefil boční síťku domácí brány.
34:55 Lukáš přispěchal s dalším blokem, domácí brána nedobyta.
34:11 Antoniazi vyrazil střelu Loudy.
33:39 Brož teď tygřím skokem zastavil střelu Kopelce, ten už měl pár tutovek.
33:25 Olomouc hledá skulinu v obranném postoji domácích, ale domácí brání opravdu obětavě.
32:35 Orlová v plném počtu.
32:18 Kučera ve spojení se Sasynem opět drží Olomouc u své brány a Olomouci se krátí přesilová hra.
31:53 Šimík opět krásná práce v oslabení a drží míček v obranném rohu Olomouce.
31:40 Olomouc tuhle přesilovku tentokrát hraje staticky. Míček běhá po obvodu, ale není ranky, není branky.
30:35 Vyloučen hráč #3 Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování florbalky
30:35 Dneska ty ruce lítají nahoru jak při zlobivých páťácích ve škole, Tököly údajně zablokoval hůl, Olmik v další přesilovce.
30:15 Brož u míčku rychleji než Macháček, domácí brankář fantastický.
29:45 Brož monstersave ramenem proti střele Slaběňáka.
29:35 Orlová v plném počtu.
27:50 Fantastický Brož drží Orlovou! Nejprve vychytal tutovku Skoupila a následně se rychle přesunul proti střele Slaběňáka.
27:35 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře
27:35 Plný počet neplatí, Orlová znovu fauluje a Olomouc má k dispozici další přesilovou hru.
27:18 Orlová v plném počtu.
27:15 Krásná práce Bečky se Šimíkem, kteří zamknuli Olomouc ve vlastním oslabení a šetří čas pro domácí, následně se Šimík dostal k volnému míčku a netrefil prostor mezi třema tyčema.
26:50 Brož chytá dělovku Jelínka doprostřed brány.
25:52 Tököly - obránce jak cyp. Nejprve zastavil tvrdou střelu Jelínka z vrcholu a následně zablokoval přihrávku Macháčka na volného Skoupila.
25:18 Vyloučen hráč #96 Pavel Kubla družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
25:18 Kubla u mantinelu dohrál protihráče a Olomouc má k dispozici další přesilovku.
24:39 Krhovják vyhrál běžecký souboj a sbírá míček pro olomoucké barvy, Hanáci začínají nový útok od své brány.
23:49 Antoniazi vystřelil svou pravou nohu a udržel kulatý nesmysl po střele Bečky před brankovou čárou.
23:19 Slaběňák zkusil překvapit Brože na bližší tyči, domácí brankář připraven.
22:21 Kopelec trefuje levou tyčku Brožovi svatyně!
21:12 Obrovský kredit pro domácí barvy, neskutečný počet zblokovaných přihrávek a střel hostů.
20:21 Tököly v poslední chvíli zablokoval střelu Kopelce, která by mířila na domácí bránu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Orlová.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:28 Bistrý zaparkován před svoji bránou a dobře udělal, protože zblokoval střelu Šimíka, kterou by Antoniazi neviděl.
18:11 Kopelec zablokován Loudou na úrovni velkého brankoviště Orlové. Olomouc o něco aktivnější.
17:37 Marek Krmášek to zkusil svým táhlým pokusem z vlastní poloviny překvapit Antoniaziho, ten byl připraven.
17:22 Slaběňák je dnes velmi aktivní, hostující útočník si vyběhl zpoza brány až na střed a těsně míjí vzdálenější tyčku.
16:47 Antoniazi konečkama prstů vytahuje pokus Kučery.
16:44 Orlová v plném počtu.
16:13 Skvělý Brož zkrotil divoký míček, který skákal domácím brankovištěm.
15:45 Závoda zblokoval dělovku Kratochvíla.
15:06 Kratochvíl těsně míjí levý vinkl domácí brány.
14:44 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hra bez florbalky
14:44 Kučera vyloučen, Olomouc má výhodu přesilové hry.
14:25 Antoniazi stačil sescvaknout nohy k sobě a zastavil pokus Adama Kučery, který mířil mezi nohy.
14:20 Bečka předvedl skvělý backchecking, kdy zastavil přihrávku na volného Skoupila.
13:21 Slaběňák se dostal do samostatného úniku na Brože, ale domácí brankář si poradil s jeho pokusem!
13:00 Paní zdravotnice zatím naštěstí nemá moc práce, jak se asi má?
12:25 Filip Bernatík překazil přihrávku Macháčka na volného Kopelce, který by zametal do prázdné brány.
11:29 Malíček na poslední chvíli odpálil míč před Bečkou, který by šel sám na Antoniaziho.
10:23 Tököly zblokoval Jelínka, který si už vyjížděl do výjezdu a mířil si své mířidla.
10:00 Friedl od mantinelu doprostřed svatyně, tam je připraven domácí fantom v masce jménem Brož. Zatím je to bitva brankářů.
09:28 Antoniazi připraven na přední tyčce, kde kryje střelu Smilovského od mantinelu.
08:54 Pleva těsně kolem brány Antoniaziho, střela razítkuje zadní mantinel za bránou hostů.
08:39 Hosté v plném počtu.
08:10 Novák se ve vlastním oslabení dostal k zakončení, které s přehledem kryje Brož.
07:51 Krásný zákrok Antoniaziho, který ramenem vytahuje pokus Adama Krmáška.
07:17 Orlová v plném počtu a začíná svou přesilovou hru.
07:07 Brož konečkama prstů vytahuje pokus Pechy.
06:39 Vyloučen hráč #87 Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
06:39 Dneska to vypadá na zajímavý zápas. Máme tady další vyloučení, Jelínek nastavil nohu do běhu Tökölymu a půjde si za odměnu posedět.
05:50 Brož předvedl krásný zákrok, nohou vykopnul přízemní střelu Jelínka z vrcholu.
05:29 Kopelec z hrušky přestřeluje bránu Brože.
05:17 Vyloučen hráč #96 Pavel Kubla družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:17 Na oslabení to máme vyrovnáno. Kubla dohrál soupeře v rohu a přesilovku si zahraje Olomouc.
04:50 Olomouc hraje v plném počtu.
04:44 Kopelec zavezl kulatý nesmysl do obranného rohu Orlové a šetří vteřiny pro Olomouc.
04:00 Krhovják zablokoval Bečku.
03:22 Lukáš těsně přestřeluje bránu hostů.
02:50 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení
02:50 Orlová má přesilovku. Kratochvíl si podržel Loudu a rozhodčí to posoudili nedovoleně. Eagles má k dispozici svou silnou zbraň.
02:35 Hosté kombinují za bránou domácích, nicméně obrana domácích je připravena a nepouští hosty do zakončení.
00:40 Kopelec se uvolnil na středu a vystřelil doprostřed brány, tam operoval Brož, který vychytal.
00:10 Rychlý vstup Hanaků do utkání. Do první šance se dostal Kopelec, který těsně míjí vzdálenější tyčku domácí svatyně.
00:01 Úvodní buly pro Olomouc.
00:00 Ještě bychom chtěli pozdravit našeho maroda - Filipa Matějku. Filipe, brzy se udrav a rychlý návrat na palubovky!
00:00 Dobrý večer, vítejte u textového přenosu ze šlágru Divize E, kde se mezi sebou utká domácí tým Orlové a hosty z Olomouce. Oba týmy se již v téhle sezóně jednou utkali v rámci Poháru, které se rovněž hrálo v Orlové a Eagles si připsalo vysokou výhru 8:2. Uvidíme jak dopadne dnešní zápas, kde sestavy obou týmu týmu doznaly několika změn.