2
    Filip KONSTANT
  • 60 59:58

FBK Spartak Hluk - FBS Olomouc 8:12
branky: 14. Vojtěch Duda, 15. Marek Šimíček, 17. Vojtěch Duda, 18. Radim Zálešák, 34. Marek Šimíček, 35. Radim Zálešák, 50. Radim Zálešák, 56. Martin Krchňáček - 3. Igor Macháček, 6. Matěj Pecha, 15. Vít Friedl, 19. Igor Macháček, 25. Jakub Godla, 29. Tomáš Skoupil, 37. Igor Macháček, 40. Bohdan Kopelec, 44. Bohdan Kopelec, 52. Tomáš Skoupil, 54. Martin Ambrož, 59. Martin Ambrož; rozhodčí: David Zástřešek - David Lovas; vyloučení: 8:5; využití: 2:4; diváků: 126; zásahy brankářů: Erik Hauerland 28 - Martin Navrátil 25; po třetinách: 4:4, 2:4, 2:4
60:00 Komentář domácích Duda Vojtěch (Vedoucí): Dneska jsme odehráli kvalitní utkání. Po vyrovnané 1.třetině jsme trochu polevili v závěru 2. třetiny a umožnili soupeři dát slepené góly, které jsme dostali po zbytečných chybách. Ve 3. třetině jsme se dokázali kousnout a opět se dostat do zápasu. Bohužel jsme neproměnili některé nabídnuté šance a soupeř dotáhl utkání do vítězného konce. Zdravíme náčelníka Lukáše Kolečkáře (tréňo dali jsme do toho všechno :( )
60:00 Komentář hostů Stehlík Karel (Vedoucí): Dnes další velmi těžký zápas. Domácí byli velmi nebezpeční a my jsme nebyli důrazní v osobních soubojích z čehož pramenilo mnoho zbytečných gólů. Doufám, že se poučíme a v příštím zápase již předvedeme důraz hodný alespoň divize. Pozitivní bylo alespoň proměňování našich šancí. Musíme makat dál a příští týden se těšíme na horkou půdu v Novém Jičíně. #hot16family
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:58 Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil #83 Martin Krchňáček.
59:46 Vyloučen hráč #17 Filip Konstant družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za držení
58:45 GÓL FBS Olomouc! 8:12
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Martin Ambrož, asistoval #3 Jiří Novák (8:12)
58:45 Hluku už nezbývá moc sil. Ty ztratily bohužel ve všech vyloučeních, které absolvovali.
58:08 Timeout FBK Spartak Hluk
55:58 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:11
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #26 Ondřej Bartoš (8:11)
54:19 Fanoušci mohutně povzbuzují domácí tým!
53:49 GÓL FBS Olomouc! 7:11
52:12 Dnešní utkání se musí fanouškům líbit. Padají branky a hra má tempo.
51:27 GÓL FBS Olomouc! 7:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #33 Matěj Pecha (7:10)
51:19 Vyloučen hráč #8 Sebastián Bobáčik družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:27 Vyplatilo se počkat na tu jednu gólovou střelu. Zálešák snižuje na rozdíl dvou branek.
49:26 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:9
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák, asistoval #83 Martin Krchňáček (7:9)
48:17 Hlucká přesilovka bohužel bez střely zatím.
47:40 Vyloučen hráč #16 Martin Ambrož družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
44:25 Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
44:25 Vyloučen hráč #67 Marek Šimíček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
44:25 Uvidíme hru 4 na 4
43:58 GÓL FBS Olomouc! 6:9
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec bez asistence (6:9)
43:06 Bobáčik vyzkoušel dlouhý nához na Šimíčka, bohužel minul míček ve vzduchu.
41:26 Zatím se ve třetí třetině hraje nahoru a dolů.
40:00 Střely ve 2. části: 10:14
39:19 GÓL FBS Olomouc! 6:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec, asistoval #15 Igor Macháček (6:8)
37:23 Vyloučen hráč #26 Ondřej Bartoš družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
37:04 Hluk trochu přitvrzuje hru, bohužel je to stojí jen místa na trestné lavici.
36:44 GÓL FBS Olomouc! 6:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #11 Tomáš Skoupil (6:7)
35:11 Vyloučen hráč #81 Radim Zálešák družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za držení
35:11 Vyloučenými hráči se nám zaplnila místa zde pod časoměřičským stolečkem.
34:41 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
34:41 Vyloučen hráč #19 Jan Freml družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
34:04 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák, asistoval #67 Marek Šimíček (6:6)
33:52 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Krhovják družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
33:03 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #96 Adam Cileček (5:6)
31:07 Olomouce je najednou celá palubovka. Dobrý pohyb i přesné přihrávky je dostávají do šancí.
30:28 Domácí přestávají trošičku stíhat.
28:12 GÓL FBS Olomouc! 4:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #15 Igor Macháček (4:6)
27:27 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za zdržování hry
24:26 GÓL FBS Olomouc! 4:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #88 Jakub Godla, asistoval #6 Tomáš Štrbák (4:5)
24:26 Neobsazení hráči v obraně udělali Hluku trochu vítr a Godla střelou pod horní tyčku zvyšuje na 5:4
23:10 Kelíškovi teď míček 2x sjel po hokejce, takže bohužel z toho nemohl zakončit.
21:33 Hluk nabídku přesilové hry nevyužil.
20:38 Šimíček teď vyzkoušel střelu z kraje hřiště, ale pouze do helmy gólmana.
20:00 Střely v 1. části: 12:17
19:29 Vyloučen hráč #69 Vojtěch Bistrý družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
18:52 Hráči na hřišti si nenechávají nic zadarmo. O tom svědčí i skóre. Jeden tým dá gól a druhý hned kontruje.
18:09 GÓL FBS Olomouc! 4:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #47 Bohdan Kopelec (4:4)
17:44 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:3
16:37 Zatím můžeme sledovat velmi pohledné utkání. Dle kolegů na stolečku a jejich slov: ,,Zatím nejlepší co se tady letos hrálo". Tak snad to vydrží i nadále.
16:02 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #67 Marek Šimíček (3:3)
16:02 Duda rozjel kolotoč střel a 2 ze 3 už má na střeleckém kontě.
15:19 Olomouc vrací úplně přesně podobnou akcí úder a přidává další gól.
14:48 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Vít Friedl, asistoval #33 Matěj Pecha (2:3)
14:15 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #83 Martin Krchňáček (2:2)
14:15 Výborně teď situaci vyřešil Krchňáček se Šimíčkem
13:10 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda bez asistence (1:2)
11:00 Vyloučen hráč #95 Milan Andrýsek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za špatné střídání
08:11 Hluk už neproměnil spoustu šancí. Chybí důraz v zakončení. Zatím to vypadá tak, že Hluk hraje a Olomouc střílí góly.
05:38 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #88 Jakub Godla (0:2)
05:38 Hráči Hluku propadli úplně na středu hřiště a to je Godla s Pechou šli úplně sami na brankáře.
04:48 Zatím vidíme pěkné souboje i tempo hry.
04:04 Další šance Hluku, nyní vyzkoušel pozornost brankáře Duda.
03:00 Velkou šanci na snížení skóre měli i hráči Hluku, kdy se míček povaloval před brankou. Chyběl někdo na dorážku.
02:26 Z první šance Olomouc ihned skóruje.
02:25 GÓL FBS Olomouc! 0:1
00:20 Utkání právě začalo a hned zkraje se míčku ujali hráči hostů.