2

3

3.

1.MVIL Ostrava - FbK Horní Suchá 7:8pn
branky: 4. Matěj Erbs, 19. Matěj Erbs, 24. Jiří Gregor, 36. Stanislav Brožek, 44. Jan Adamík, 53. Lukáš Uherek, 57. Matěj Erbs - 3. Daniel Tychtl, 17. Tomasz Cielecki, 18. Patrik Kaláb, 20. Filip Krajíček, 28. Ondřej Melník, 31. Václav Večeřa, 44. Martin Kutáček, N Václav Večeřa; rozhodčí: Adam Kiovský - Lukáš Vaněk; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Tomáš Novák 21 - Michael Chalupecký 20; po třetinách: 2:4, 2:2, 3:1, 0:0
Komentář domácích Bažan Petr (Trenér): Dnešní zápas pro nás o bytí a nebytí. V prvni třetině nás semlela tíha okamžíku a nad vodou nás drželi posily. Ve třetí třetině se rozehrála i další lajna a stav jsme dorovnali. V prodloužení už to bylo vabank a nájezdy čistá loterie. #VZM
Komentář hostů Jochman Ivo (Trenér): Oba týmy jsou v podobné pozici. Oba chtěli vyhrát a konečně to v té sezoně zlomit. Oba týmy sahali v posledních dvou zápasech po bodech, ale nepodařilo se. Sopeř byl bezesporu vystužený florbalovou kvalitou, která nás málem zlomila. Jsme dnes šťasnější tým věřím, že nás to vítězství nejtěžším možným způsobem nakopne. Florbal to moc nebyl, byl to boj a my vyhráli. Děkuji soupeři a všem přítomným.
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #17 Václav Večeřa a vstřelil rozhodující gól (7:8).
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1.MVIL Ostrava hráč #10 Jan Adamík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #28 Martin Kutáček a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1.MVIL Ostrava hráč #77 Matěj Erbs , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #12 Milan Mašurka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1.MVIL Ostrava hráč #27 Šimon Toška a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
12500 Ani 65 minut hry nerozhodlo o vítězi, jdeme tedy na samostatné nájezdy!
65:00 Střely v prodloužení: 5:3
65:00 Ukončení prodloužení
64:14 Vyloučen hráč #96 Patrik Kaláb družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
64:14 Netradiční situace 4na3, to by gólem mohlo skončit...
62:07 Novák neskutečně proti Melníkovi.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 9:13
60:00 Po 60 minutách vítěze neznáme - jdeme do prodloužení!
59:42 Standartka končí střelou do zdi.
59:41 Timeout FbK Horní Suchá
59:41 Zajímavá standartní situace 4 metry od branky a Horní Suchá si před ní bere time-out.
56:22 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 7:7
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #77 Matěj Erbs, asistoval #15 Tomáš Novák (7:7)
56:22 Lépe to snad už trefit nešlo, Erbs zapisuje hattrick a máme srovnáno!
54:44 Timeout 1.MVIL Ostrava
54:44 Vyloučen hráč #28 Martin Kutáček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
52:24 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 6:7
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #22 Lukáš Uherek, asistoval #92 Vojtěch Reiský (6:7)
50:00 Hra se přiostřuje a jde vidět, že o výsledku není zcela uplně rozhodnuto.
47:03 Domácí své první oslabení zvládli parádně bez větších problémů.
45:03 Vyloučen hráč #77 Matěj Erbs družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
43:46 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:7
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #10 Jan Adamík bez asistence (5:7)
43:46 A jak jinak než gólem by mohl Mvil lépe odpovědět - Adamík 5:7.
43:17 GÓL FbK Horní Suchá! 4:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #28 Martin Kutáček z trestného střílení (4:7)
43:17 Po sekyře v samostaném úniku dostávají hosté jako dárek trestné střílení - Kutáček proměňuje.
41:38 A znova!
41:23 Pohotový zákrok hostujícího Chalupeckého.
40:01 I do třetice začínají domácí na míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
40:00 Rozdíl skóre beze změny, ve třetí třetině bude ještě v Krásném Poli dráma.
35:28 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Stanislav Brožek, asistoval #22 Lukáš Uherek (4:6)
35:28 Dnes poprvé se prosazuje i první lajna Mvilu zásluhou Standy Brožka.
31:50 Erbs z jedničky orazítkoval břevno.
30:43 GÓL FbK Horní Suchá! 3:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #18 Filip Krajíček (3:6)
30:43 Večeřa se prosazuje po odražené střele Krajíčka a Suchá odskakuje do tříbrankového vedení.
30:00 Tempo graduje. Počet střel na obou stranách se zvyšuje a oba týmy chtějí skórovat.
27:44 GÓL FbK Horní Suchá! 3:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #7 Ondřej Melník, asistoval #18 Filip Krajíček (3:5)
23:50 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #6 Jiří Gregor, asistoval #77 Matěj Erbs (3:4)
23:38 Erbs si jde pro hattrick, Chalupecký ale prozatím odmítá.
22:07 Vyloučen hráč #44 Tomasz Cielecki družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
22:07 V úvodu třetiny početní výhoda pro Mvil, druhá v tomto zápase.
20:01 Buly znovu pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 9:11
20:00 Máme za sebou opravdu gólovou třetinu, po které Mvil strácí na svého soupeře dvě branky.
19:07 GÓL FbK Horní Suchá! 2:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #17 Václav Večeřa (2:4)
18:44 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #77 Matěj Erbs, asistoval #79 Petr Skácel (2:3)
18:44 Erbs podruhé, skóre 2:3, jen tak dál Matěji!
18:34 Domácí jako by byli opaření dvěma góly soupeře a spomalili své tempo hry.
17:40 GÓL FbK Horní Suchá! 1:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #96 Patrik Kaláb, asistoval #91 Daniel Tychtl (1:3)
16:37 GÓL FbK Horní Suchá! 1:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #44 Tomasz Cielecki, asistoval #12 Milan Mašurka (1:2)
16:37 Po dvou skvostných zákrocích Nováka se Cielecki prosazuje a připisuje vedení na stranu Suché.
15:09 Novákův skvělý zákrok proti hráči Suché.
12:30 Horní Suchá se zatím v oslabení drží.
11:38 Vyloučen hráč #38 Jiří Třinecký družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:00 Domácí v první půlce úvodní třetiny aktivnější.
03:35 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #77 Matěj Erbs, asistoval #6 Jiří Gregor (1:1)
03:35 Ani na odpověď domácích jsme dlouho nečekali a po protiútoku dnešních debutantů Erbse a Gregora máme znovu vyrovnáno.
02:59 GÓL FbK Horní Suchá! 0:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #14 Michael Mrózek (0:1)
02:59 Na první gól jsme dlouho nečekali a ani né po třech minutách hry se Horní Suchá ujímá vedení.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00 Vítejte u dnešního utkání 9.kola Divize E mezi týmy 1. MVIL Ostrava a FbK Horní Suchá.