60
  • 60 59:41
    2

1.MVIL Ostrava - FBC SLOVÁCKO 5:6
branky: 10. Petr Řezáč, 12. Matěj Erbs, 31. Petr Skácel, 33. Petr Řezáč, 57. Jiří Gregor - 13. Lukáš Blizňák, 16. Jakub Nevařil, 22. Lukáš Blizňák, 31. Martin Hadaš, 48. Jakub Číž, 50. Lukáš Blizňák; rozhodčí: Pavel Hála - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Tomáš Novák 14 - Marek Šiška 20; po třetinách: 2:2, 2:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Bažan Petr (Trenér): Dnešní zápas antiflorbalový. První třetina s výborným vstupem, ale třetina končí za stavu 2:2. 2. třetina boj a jen tohle. 3. třetina už o štestí a dnes prohra v důležitém zápase. Děkuji výborným fanouškům za skvělou atmosféru.
60:00 Komentář hostů Chromek Jiří (Trenér): Zdravím všechny, zápas se mi dnes po velice dlouhé době hodnotí dobře. na zápas jsme sice opět přijeli pouze s dvanácti hráči, ale i tak jsem od první minuty věřil, že tento zápas zvládneme. Kluci to dnes od první do poslední minuty odmakali jako tým. A dle mého naprosto zaslouženě odváží cenou výhru. Doufám,že tento zápas bude startem do lepších zítřků. Děkujeme skvělým fanouškům a soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
60:00 A máme tady konec, dnes to nevyšlo.
59:41 Vyloučen hráč #33 Martin Hadaš družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
57:36 Porada MVILu a jde se do finále.
56:24 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #92 Jiří Gregor, asistoval #7 Petr Řezáč (5:6)
56:24 Panečku, to byla akce! Řezáč naservíroval Gregorovi do poloprázdné branky, ten však ještě vykoupal gólmana a backhandem do prázné zavěsil. Už jen jeden!
55:38 Povedený zákrok Nováka a s ním končí i přesilovka Slovácka - nevyužita.
53:41 Vyloučen hráč #75 Martin Myška družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
53:41 První přesilovku v utkání si vyzkouší i Slovácko. MVIL musí ubránit.
50:23 Novák drží šance domácích na obrat.
49:38 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:6
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #2 Lukáš Blizňák, asistoval #66 Jakub Zatloukal (4:6)
49:38 Hosté odskakují na rodíl dvou branek. Polovina třetiny ale stále před námi.
47:53 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #77 Jakub Číž, asistoval #2 Lukáš Blizňák (4:5)
47:53 Slovácko jde znovu do vedení, tentokrát zásluhou Číže.
47:24 Erbs po rozehrávce pouze do bloku.
45:02 Domací obstřelují Šiškovu branku zleva, zprava.
40:01 I do třetice začíná Slovácko na míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
40:00 40 minut za námi a stále neznáme odpověď na otázku "Kdo si odnese 3 body?". Vy, co nejste v hale v Krásném poli, pozorně sledujte vývoj skóre aspoň tady na onlinu, protože ve třetí třetině se určitě budou dít věci.
38:24 Velká šance domácích, Šiška ale odmítá.
35:25 Vyloučen hráč #77 Matěj Erbs družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
35:25 Vyloučen hráč #18 Jakub Nevařil družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
35:25 Zápal v hráčích graduje a hra se přiostřuje. Přibývá také osobních soubojů, po tomto si společně na 2 minuty odpočinou Erbs a Nevařil.
32:03 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #7 Petr Řezáč, asistoval #92 Jiří Gregor (4:4)
32:03 Řezáč dneska jede, rozdíl skóre smazán a my máme znovu a opět srovnáno.
30:59 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #79 Petr Skácel, asistoval #7 Petr Řezáč (3:4)
30:39 Vyloučen hráč #48 Vít Ides družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
30:39 Dvougólový náskok Slovácka bude muset odolat další přesilovce domácích.
30:22 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #33 Martin Hadaš, asistoval #73 Noel Gavaller (2:4)
29:10 Bezmála 90-ti vteřinový tlak, kupa šancí, gól nikde.
27:10 Vyloučen hráč #11 Jiří Chromek družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
27:10 MVIL si vyzkouší první přesilovku v zápase a bude se snažit skóre zápasu dorovnat.
26:01 MVIL v obložení hostující poloviny.
24:35 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
21:15 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #2 Lukáš Blizňák, asistoval #48 Vít Ides (2:3)
21:15 Vytočení na středu a Slovácko jde poprvé v zápase do vedení.
20:01 Buly opět pro Slovácko.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
20:00 Mame za sebou prvních 20 minut a jde vidět, že oboum celkům jde o hodně a případné 3 body budou klíčové v konečné fázi soutěže. Podle skóre nemůžeme odhadnout konečný výsledek, proto zůstaňte na příjmu, za chvíli tu máme druhou třetinu!
15:45 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #18 Jakub Nevařil, asistoval #77 Jakub Číž (2:2)
15:45 A jsme zase na začátku.
15:12 Dlouhá přihrávka Skácela, Erbs ale zablokován Zatloukalem.
12:15 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #2 Lukáš Blizňák, asistoval #9 Tomáš Otépka (2:1)
12:15 Domácí rychle snižují a nenechávají si MVIL odskočit hned z kraje zápasu.
11:46 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #77 Matěj Erbs, asistoval #92 Jiří Gregor (2:0)
11:46 Souhra Erbs - Gregor prostě funguje na výbornou. Radost pohledět!
10:34 Pěkná akce Slovácka, vousáč Blizňák byl na Nováka krátký.
09:19 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #7 Petr Řezáč, asistoval #79 Petr Skácel (1:0)
09:19 Bleskový výpad přes celé hřiště obránce Řezáče nám otvírá skóre dnešního zápasu.
06:57 Tyč zachránila domácího brankáře Nováka od prvního inkasování.
05:00 Z úvodu zápasu šance na obou stranách, gól však nikde.
00:01 Uvodní buly zápasu vyhrávají hosté a začínají tedy na míčku.
00:00 Vítejte u dnešního utkání 11.kola Divize E mezi týmy 1.MVIL Ostrava a FBC SLOVÁCKO.