8:5
    Robin MACEK
    (Lisztwan)

FBC DESTILA SLAVKOV - Florbal Vsetín 8:5
branky: 10. Jakub Lovas, 26. Jiří Blaha, 32. Michal Drápal, 47. Vincent Drápal, 48. Michal Drápal, 55. Radim Kroupa, 56. Dominik Horák, 57. Vincent Drápal - 3. Filip Vichtora, 12. Jakub Húšť, 13. Jan Kováč, 56. Vojtěch Valůšek, 60. Robin Macek; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 4:1; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Ondřej Horák 31 - Jakub Tománek 31; po třetinách: 1:3, 2:0, 5:2
60:00 Komentář hostů Kvapil Michal (Trenér): Dnes rozhodla druhá třetina, kterou jsme odehráli ve vlažném tempu. Potom jsme šli už do rizika. Zápasy se nevyhrávají, kdxž budeme běhat a hrát jen 10 minut. Gratulace domácím.
60:00 Komentář domácích Šícha Jan (Trenér): Bojovný zápas z obou stran. Z naší strany hodně vlažný začátek ale se zaslouženým bodovým ziskem na konci utkání. Cením si skvělého týmového výkonu, a skvělého výkonu brankáře. Díky soupeři a rozhodčím za zápas, díky i divákům a doufáme že všichni diváci si najdou čas i za 2 týdny
60:00 Střely ve 3. části: 18:12
59:59 Osssss, Slavkov žere první
59:33 GÓL Florbal Vsetín! 8:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #5 David Lisztwan (8:5)
58:55 Lovas zblokoval šanci Vsetína
57:10 A najednou jsou všechny střely nechytatelné....
56:19 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 8:4
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #45 Vincent Drápal, asistoval #29 Radim Fila (8:4)
55:39 GÓL Florbal Vsetín! 7:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #26 Vojtěch Valůšek, asistoval #8 Jiří Vaculík (7:4)
55:30 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 7:3
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák, asistoval #7 Michal Drápal (7:3)
54:13 Kroupa nahodil životní sprint, proběhl celou obranou a prostřelil
54:12 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 6:3
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #94 Radim Kroupa, asistoval #96 Jiří Blaha (6:3)
50:12 Vsetín začal tlačit na obranu Slavkova
47:06 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 5:3
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #7 Michal Drápal, asistoval #88 Dominik Horák (5:3)
47:06 Comeback Slavkova dokonán
46:36 Drápal vstřelil první branku na domácí půdě, doufáme v další branky Drápala
46:35 Drápal V. trefil jediný místo kam brankář Vsetína neviděl
46:34 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 4:3
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #45 Vincent Drápal, asistoval #12 Jakub Holomek (4:3)
46:10 Horák vychytal
45:40 Zatím se hraje vyrovnaně
40:00 Střely ve 2. části: 9:14
38:45 Slavkov se díky sekání oslabil
38:22 Vyloučen hráč #48 Michal Šopík družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
37:30 Kroupa trefuje v oslabení tyč....
37:09 Vyloučen hráč #7 Michal Drápal družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
31:58 Tománek neustál střelu Šopena a Drápal už jen lehce dorazil
31:57 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 3:3
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #7 Michal Drápal, asistoval #48 Michal Šopík (3:3)
31:13 Slavkov si také zahraje první přesilovku
31:12 Vyloučen hráč #6 Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
26:58 Vyloučen hráč #7 Michal Drápal družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za bránění ve hře
26:20 Vsetín nevyužil chybu Slavkova
25:49 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 2:3
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #96 Jiří Blaha, asistoval #88 Dominik Horák (2:3)
25:36 Trávníček prokličkoval obranou ale netrefil
21:58 Radim Fila si připisuje debut za Slavkov, hodně štěstí
20:00 Střely v 1. části: 12:10
15:55 Vsetín se ubránil útoku Slavkova
14:39 Tománek chytl střelu Drápala
12:04 GÓL Florbal Vsetín! 1:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #93 Jan Kováč, asistoval #5 David Lisztwan (1:3)
11:34 Ve zmatku před brankou se dříve zorientoval Vsetín a dává druhou branku
11:28 GÓL Florbal Vsetín! 1:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Jakub Húšť, asistoval #96 Tomáš Zubek (1:2)
09:45 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 1:1
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #14 Jakub Lovas z trestného střílení (1:1)
06:27 Vaculík vyzkoušel střelu z dálky
04:00 Trávníček nevyužil šanci v oslabení
03:20 Vyloučen hráč #45 Vincent Drápal družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
02:20 GÓL Florbal Vsetín! 0:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Filip Vichtora, asistoval #8 Jiří Vaculík (0:1)