58
  • 58 57:07
    Mohelnice

FBS Olomouc - FBC Mohelnice 4:3
branky: 4. Igor Macháček, 16. Tomáš Jelínek, 37. Bohdan Kopelec, 42. Tomáš Skoupil - 16. Tomáš Šalda, 19. Tomáš Šalda, 20. Jan Procházka; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Petr Holan; vyloučení: 3:4; využití: 2:2; diváků: 147; zásahy brankářů: Martin Navrátil 29 - Jan Hampl 23; po třetinách: 2:3, 1:0, 1:0
60:00 Komentář hostů Pudil Tomáš (Vedoucí): V první třetině se hrálo nahoru-dolů, ve druhé třetině super florbal, který se musel divákům líbit. Ve třetí třetině rozhodl tým, který si výhru více zasloužil.
60:00 Komentář domácích Stehlík Karel (Vedoucí): Dnes krásné rychlé divácky atraktivní utkání... Mohelnice přijela skvěle připravena a ukázála, že je právem na vrchních místech tabulky. Škoda, že jsme dnes těžko proměnovali šance, kterých zejména v druhé polovině druhé třetiny bylo více než dost. K tomu 4 nastřelené tyčky a drama do posledních sekund bylo na světě. Našteští jsme nepanikařili a pohlídali i konec zápasu. Tešíme se přístí týden na výlet do Paskova. #hot16family
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
58:51 Domácí nedávají Mohelnici čuchnout k míčku.
57:12 Hosté v šesti.
57:07 Timeout FBC Mohelnice
57:07 Mohelnice po oslabení bere čas na oddech, uvidíme, co nabídnou poslední tři minutky.
56:13 Bizek zkusil střelu backhandem, Navrátil zasahuje.
55:13 Druhá tyčka během deseti sekund, Hampl si dobře postavil branku.
54:45 Vyloučen hráč #87 Jiří Šula družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
51:59 Weiss přešel Macháčka, Krhovják ale zmáčkl na ovladači "X" a poloskluzem zblokoval střelu.
51:34 Krhovják dorážel střelu Kopelce, na Hampla si nepřiešel.
51:02 Máca ze středu těsně nad.
49:36 Mohelnice v této přesilovce kromě zmíněné střely moc nezahrozila, domácí v fullu.
48:28 Vaněk z levého křídla pálil zápěstím, Navrátil jeho pokus vytáhl.
47:25 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká florbalka
45:58 Tentokrát v šanci K. Novák, z velkého brankoviště odpálil míček na home run.
45:02 Novák J. z výběhu těsně nad Hamplovu branku.
42:54 Skoupil skvěle našel Macháčka, který jen nastavil hůl do stříleného pasu, bohužel pro domácí pouze břevno.
41:10 GÓL FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #33 Matěj Pecha (4:3)
41:10 Opět rána z pravého křídla, tentokrát z hole kapitána domácíh, který vrací FBS vedení.
40:54 Vyloučen hráč #47 Michal Dohnal družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:01 Poslední dějství začíná.
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
38:45 Poprvé se tedy ozývají i fanoušci. Asi si to někdo z nich čte.
38:18 Novák J. dostal krásnou příhru od Pechy, zvoní tyč.
36:40 GÓL FBS Olomouc! 3:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec, asistoval #11 Tomáš Skoupil (3:3)
35:52 Fullhouse na Čajkárně poprvé od play up a je tu ticho.. bohužel.
34:30 Novák K. z hotspotu pouze do betonů Hampla.
33:54 Jelínek zatáhl a vystřelil, Hampl maskou vytěsnil.
32:57 Kratochvil skvěle odebral míček a řítil se do protiútoku, ale ani teď to nevyšlo.
30:23 Kratochvil pálil od modré, následně dorážel Skoupil, ale opět bez úspěchu. Hampl je dnes v dobré formě.
27:55 DJ Sofro se je snaží probudit, ale marně.
27:26 Fanoušci spí.
25:52 Navrátil A. opět v dobré pozici, Martin v domácí brance zasahuje.
25:00 Domácím se přesilovka vůbec nepovedla a Mohelnice tak může držet těsný gólový náskok.
24:48 Uničoooov
23:02 Vyloučen hráč #83 David Horák družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
23:02 Horák nepěkným způsobem poslal Kopelce k zemi a putuje za katr.
21:17 Na hřišti se začíná přiostřovat.
20:00 Střely v 1. části: 9:9
19:24 GÓL FBC Mohelnice! 2:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #34 Jan Procházka, asistoval #96 Tomáš Novotný (2:3)
19:24 A máme srovnáno. Procházka propálil Navrátila z těsné blízkosti.
18:11 GÓL FBC Mohelnice! 2:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #46 Tomáš Pudil (2:2)
18:11 Bleskově využitá přesilovka a máme srovnáno. Šalda propálil vše, co mu stálo v cestě.
18:09 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:32 Vaněk kroužil v pásmu jak orel, dokroužil však u nejmladšího z olomouckých, Kryštofa Nováka, který mu odebral míček a uklidnil hru.
17:02 Jelínek z hranice velkého brankoviště těsně nad.
15:51 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #26 Vojtěch Máca (2:1)
15:51 Jelínek zatáhl na pravé straně a klasickou bombou posílá vedení na stranu domácích.
15:26 GÓL FBC Mohelnice! 1:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #19 Jakub Weiss (1:1)
15:26 Weiss nabil Šaldovi, který se střelou z první nemýlil.
14:38 Vyloučen hráč #97 Adam Procházka družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
12:29 Navrátil si našel míček ve skrumáži před jeho brankou a uklidňuje tak situaci na hřišti.
11:35 Pudil v situaci 2 na 2 předložil Adamu Navrátila, který však svého jmenovce v brance FBS nepřekonal.
09:39 Do šance se dostal Bizek, Navrátil skvěle vytasil ruku a vytěsnil tento střelecký pokus.
09:12 Kratochvil z těsné blízkosti Hamplovy branky netrefuje
08:21 Jak tu ticho jako na zápase NHL.
06:35 Hamplovi musí zvonit v uších, Macháček ze zátahu do tyčky. Mohelnice je v zámku.
05:48 Novotný ve snaze trefit míč nohou netrefil vůbec nic a do šance se dostal Godla, který orazítkoval tyč.
03:54 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #87 Tomáš Jelínek (1:0)
03:54 Macháček zatáhl po příhře Jelínka a otvírá střelou 20 nad led skóre utkání.
03:29 Vyloučen hráč #87 Jiří Šula družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
01:29 Po Jelínkovi láme hokejku i Máca. Špatný den pro olomoucké hokejky.
00:39 První ohrožení branky Hampla, Krhovják dorazil střelu Skoupila, avšak neúspěšně.
00:01 Úvodní buly pro domácí.