8:9
    Radim RICHTÁR
    (Dohnal)

FBC SLOVÁCKO - FBC Spartak Bílovec 8:9p
branky: 11. Jakub Zatloukal, 12. Jakub Číž, 12. Lukáš Blizňák, 14. Jakub Číž, 24. Marek Janča, 36. Lukáš Blizňák, 38. Marek Janča, 50. Martin Hadaš - 19. Marek Šmída, 29. Tomáš Kasinec, 35. René Mikel, 45. Tomáš Kasinec, 48. Ivo Dohnal, 56. Marek Šmída, 58. Marek Šmída, 60. Ivo Dohnal, 63. Radim Richtár; rozhodčí: Martin Kozáček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 82; zásahy brankářů: Marek Šiška 11 - Roman Fučík 6, Jakub Martinek 17; po třetinách: 4:1, 3:2, 1:5, 0:1
65:00 Komentář domácích Chromek Jiří (Trenér): Po dvou třetinách a vedení 7.3 jsme si mysleli, že domácí  zápas vyhrajeme. Ve třetí části jsme nezvládli hru proti 6 a inkasovali góly a při samostatném úniku na prázdnou branku náš hráč skončil za mantinelem místo míček v síti. nNarozenivová výhra nepřišla. nDěkuji soupeři a výborným divákům
65:00 Komentář hostů Zbořil Tomáš (Trenér): 2 třetiny byly z naší strany opravdu špatné, nemohli jsme se srovnat s povrchem, prohrávali jsme osobní souboje, všude jsme byli pozdě. Naštěstí tým ukázal morál, dokázali jsme zabrat a postupně jsme hlavně po hře v 6 srovnali skóre. V prodloužení už to byl buď anebo. Ubránili jsme přesilovku soupeře, kde nás podržel hlavně gólman Martinek a v následné hře 3 na 3 rozhodl Radim Richtár. Dneska byly 2 body opravdu vydřené, ale jedeme dál!
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
62:43 GÓL FBC Spartak Bílovec! 8:9
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #71 Radim Richtár, asistoval #17 Ivo Dohnal (8:9)
60:42 Tady to bude ještě hodně napínavé, hra 4 na 3
60:20 Vyloučen hráč #17 Ivo Dohnal družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
60:00 Střely ve 3. části: 4:13
59:29 GÓL FBC Spartak Bílovec! 8:8
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #8 René Mikel (8:8)
59:29 A máme srovnáno na 8:8
59:21 Timeout FBC SLOVÁCKO
59:00 Právě probíhá poslední minuta 3.třetiny
57:38 GÓL FBC Spartak Bílovec! 8:7
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #5 Marek Šmída, asistoval #17 Ivo Dohnal (8:7)
57:38 Bílovec hned po timeoutu dávají gól
57:29 Timeout FBC Spartak Bílovec
55:41 GÓL FBC Spartak Bílovec! 8:6
51:34 Hosté to nedávají Slovácku vůbec zadarmo
49:19 GÓL FBC SLOVÁCKO! 8:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #33 Martin Hadaš, asistoval #11 Jiří Chromek (8:5)
49:19 Hadaš sám na branku
49:06 Výborný zásah domácího golmana
47:07 GÓL FBC Spartak Bílovec! 7:5
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal bez asistence (7:5)
47:07 Bílovec zabral a snižuje skóre na 5:7
44:45 GÓL FBC Spartak Bílovec! 7:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #44 Václav Richtár (7:4)
44:45 Hosté vymetli pavučiny v brance Slovácka
42:12 Hra se přelévá ze strany na stranu
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
39:48 Vyloučen hráč #33 Martin Hadaš družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
37:55 GÓL FBC SLOVÁCKO! 7:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča bez asistence (7:3)
37:55 Střídání brankáře. Nový brankář #66 Jakub Martinek družstva FBC Spartak Bílovec
35:35 GÓL FBC SLOVÁCKO! 6:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #2 Lukáš Blizňák, asistoval #66 Jakub Zatloukal (6:3)
35:35 Slovácko hned posílá odpověď
34:29 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 René Mikel, asistoval #17 Ivo Dohnal (5:3)
34:29 Hosté využili přesilovou hru a snižují skóre na 5:3
33:03 Vyloučen hráč #66 Jakub Zatloukal družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za držení
33:00 Bílovec zkouší hru v 6
28:53 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #93 Tomáš Kasinec bez asistence (5:2)
24:51 Bílovec se nevzdává a utočí dál
23:17 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča, asistoval #66 Jakub Zatloukal (5:1)
21:51 Velká šance domácích
21:11 Vyloučen hráč #66 Jakub Zatloukal družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za vysoká florbalka
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:59 Vyloučen hráč #25 Vojtěch Vavrečka družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za blokování florbalky
18:10 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #5 Marek Šmída, asistoval #93 Tomáš Kasinec (4:1)
17:31 V oslabení přeběhl Idos celé hřiště a výborně zajončil, ale brankář výborně zasáhl
16:48 Vyloučen hráč #11 Jiří Chromek družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:50 V obrovské šancu Zatloukal, ale golman hostů chytá
13:26 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:0
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #26 Jakub Číž, asistoval #33 Martin Hadaš (4:0)
11:56 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:0
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #2 Lukáš Blizňák, asistoval #48 Vít Ides (3:0)
11:27 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:0
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #26 Jakub Číž, asistoval #91 David Tvrdoň (2:0)
10:28 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:0
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #66 Jakub Zatloukal z trestného střílení (1:0)
09:32 Nyní Hadaš spálil obrovskou šanci, kdy 3 na 1 šanci nevyužil
07:35 Další tyčka, domácím přeje štěstí
07:05 Tyčka zachránila domácí od inksovaného gólu.
06:45 Velká šance Bliňáka, ale gól nevstřelil
04:23 Verlká šance hostů, kdy sám před brankářem gó nevstřelil
03:30 Hráči na obou stranách výborně blokují střely
00:51 Velká šance Otépky, ktarý minul branku
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté