9:4
    David HORÁK
    (Mekyska)

FBC Mohelnice - FBC DESTILA SLAVKOV 9:4
branky: 12. Tomáš Pudil, 19. Tomáš Šalda, 27. Tomáš Šalda, 28. Richard Plhal, 40. Tomáš Pudil, 44. Jiří Šincl, 52. Jiří Šincl, 53. Jiří Šincl, 60. David Horák - 11. Radim Fila, 48. Dominik Horák, 52. Michal Fila, 55. Vojtěch Blaha; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Vojtěch Hrachovina 21 - Ondřej Horák 23; po třetinách: 2:1, 3:0, 4:3
60:00 Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér): Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou. Až na občasné výpadky v obraně to bylo solidní. Tešíme se na neděli a věříme, že si to třetí místo nenecháme utéct a začneme plaup doma. Díky soupeři, rozhodčím i divákům za utkání.
60:00 Komentář hostů Smelik Jan (Trenér): Dokážeme si v zápasech vypracovat šance, máme ve hře dobré pasáže, bohužel je ale nedokážeme udržet po celou dobu zápasu a střídáme je s chvilkovými výpadky a individuálními chybami v obraně, které soupeř dokázal nekompromisně potrestat. Možná nám v některých momentech chybí větší zkušenost a herní sebevědomí, dost často i trocha štěstí. Po dnešku už je jisté, že se v soutěži nezachráníme, ale myslím, že můžeme odejít s hlavou nahoře. Máme na čem pracovat. nDěkuji soupeři, rozhodčím i divákům za dnešní utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 13:14
60:00 Mějte se fanfárově a nashledanou, a v neděli opět na MSH Mlýnská v 18:00
60:00 Mohelnice urvala 3 body poměrem 9:4
59:54 GÓL FBC Mohelnice! 9:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #83 David Horák, asistoval #44 Tomáš Mekyska (9:4)
59:54 Jako třešnička na dortu si Mohelnice dává poslední gól zápasu
59:25 Hrachovina vychytává Slavkov
58:47 Pudil netrefuje prázdnou
58:30 Slavkov kompletní
56:30 Vyloučen hráč #88 Dominik Horák družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
56:20 Mohelnice ve výhodě
54:44 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 8:4
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #18 Vojtěch Blaha bez asistence (8:4)
54:44 Po chybě Mohelnice v útoku to převzal Slavkov a i skóruje
53:13 Horák po nebezpečné střele vyráží
52:05 GÓL FBC Mohelnice! 8:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #8 Richard Plhal (8:3)
52:05 Šincl chce víc gólů
51:41 Novák si prošel přes 3 hráče
51:21 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 7:3
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #16 Michal Fila, asistoval #91 Radim Fila (7:3)
51:21 Bratři Filovi odpovídají gólem
51:15 GÓL FBC Mohelnice! 7:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #46 Tomáš Pudil (7:2)
51:15 Šincl dává Hattrick
50:55 Kroupa trefuje Hrachovinu
49:34 Hrachovina chytá střelu ze strany Slavkova
48:51 Šincl po příhrávce Pudila, trefuje golmana
47:58 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 6:2
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák, asistoval #48 Michal Šopík (6:2)
47:58 Slavkov bleskově využívá přesilovku
47:45 Vyloučen hráč #83 David Horák družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
39:09 GÓL FBC Mohelnice! 5:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #36 Jiří Šincl (5:1)
38:57 Novotného petelica na břevno
38:13 Mohelnice už v pěti
36:13 Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování florbalky
36:13 I Mohelnice si zahraje oslabení
36:00 Slavkov ubránil oslabení
35:44 Plhal v příležitosti trefuje golmana
34:00 Vyloučen hráč #14 Jakub Lovas družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
32:55 Plhal měl prázdnou bránu, kterou přestřelil
32:48 Pudil z Mantinelu těsně míjí šibenici.
30:04 Horák sám v úniku, Hrachovina byl pohotový a střelu nad rameno s přehledem chytá.
27:07 GÓL FBC Mohelnice! 4:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #8 Richard Plhal bez asistence (4:1)
27:07 Plhal po chybě Slavkova využívá možnosti vystřelit a navyšuje skóre na 4:1
26:42 GÓL FBC Mohelnice! 3:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #47 Michal Dohnal (3:1)
26:33 Slavkov ve velké šanci míjí bránu
20:55 Šincl z rohu nahrál na rozbhnutého Weisse. Ten se ze zátahu netrefuje mezi tři tyčky.
20:00 Střely v 1. části: 11:3
19:55 Šincl, po ukázkové krosovce Weisse, míjí odkrytou bránu.
18:44 Rychle rozehraná standartka taktikou "Ťuk, ťuk, střela gól" končí gólém.
18:43 GÓL FBC Mohelnice! 2:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #36 Jiří Šincl (2:1)
18:40 Vyloučen hráč #13 Jan Smelik družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
16:25 Novotný v obklopení tří hráčů zkusil vystřelit. Horák na poslední chvíli vyráží.
16:04 Střela Procházky končí v rohu hřiště.
13:45 Pudil příklepem z první. Gólman se stihl přesunout.
12:23 Fila zkoušel vystřelit ze zátahu. Hrachovina připraven.
11:28 Vaňek od mantinelu nahrál na střed, kde byl volný Pudil. Ten se střelou z první nad rameno nemýlil.
11:27 GÓL FBC Mohelnice! 1:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #95 Michal Vaněk (1:1)
10:14 Horák nahodil míček, na středu si jej převzal Fila, který si backhandovou kličkou obehrál Weisse. Následně vystřelil a propálil Hrachovinu.
10:13 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 0:1
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #91 Radim Fila, asistoval #69 Ondřej Horák (0:1)
09:47 V prvních deseti minutách je hra velmi klidná. Mohelnice v devadesáti procentech drží míček, ale do ničeho se moc nežene.
07:30 Holomek zkusil překvapivě vystřelit. Trefil bránicího Nováka.
06:48 Procházka od mantinelu trefuje brankáře.
05:39 Weiss z obrany viděl u brány volného Dohnala, Smelik na poslední chvíli krosovku přerušil.
04:17 Nejezchleba z mantinelu, Horák chytá.
03:20 Kroupa zkusil nahodit ze středu. Hrachovina s přehledem chytá.
01:33 Pudil za bránou, snažil se nahrát na střed. Šopík zblokoval.
00:38 Mohelnice se okamžitě zmocnila míčku.