3:8
    Viktor BŐHM
    (Kurečka)

FBC DESTILA SLAVKOV - PASKOV SAURIANS 3:8
branky: 28. Michal Fila, 42. Jakub Lovas, 50. Jan Trávníček - 10. Jakub Mechel, 26. Martin Michna, 37. Lukáš Kurečka, 46. Lukáš Kurečka, 50. Vojtěch Valigůra, 51. Martin Michna, 55. Martin Michna, 57. Viktor Bőhm; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Ondřej Horák 40 - Vojtěch Kořínek 31; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:5
60:00 Komentář hostů Hrček Libor (Trenér): Hříště minimálních rozměrů, takže spíše boj než florbal a naše zasloužené vítězství. Každopádně atmosféra lepší než v Singapuru. Děkuji divákům, rozhodčím i sympatickému soupeři, kterému přeji hodně štěstí ve zbytku sezóny. Příští týden nás doma čeká poslední utkání tohoto kalendářního roku proti Mohelnici, doražte nás v hojném počtu podpořit.
60:00 Komentář domácích Šícha Jan (Trenér): Hodně urputný zápas v 1 třetině kdy jsme měli velké štěstí když soupeř neproměnil své 3 velké příležitosti. V 2 třetině jsme vyrovnali hru, v druhé třetině jsme dokázali Paskov svojí aktivitou přetlačit, svoji aktivitu jsme si přenesli i do začátku 3 třetiny. Z toho vzešlo snížení na rozdíl jediné branky, poté přišlo 15 vteřin kdy Paskov vstřelil 2 vstřelené branky a tím rozhodl zápas. Díky hráčům, soupeři, rozhodčím i divákům za zápas
60:00 Střely ve 3. části: 10:16
59:15 Zápas se v klidu dohrává
56:56 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:8
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Viktor Bőhm, asistoval #88 Lukáš Kurečka (3:8)
54:15 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:7
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna z trestného střílení (3:7)
54:14 Michna kompletuje nájezdem hattrick
53:40 Paskov nepouští Slavkov do útočného pásma
50:01 Slavkov se radoval z vydřené branky, ovšem Paskov se radoval ze dvou
50:00 Timeout FBC DESTILA SLAVKOV
50:00 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:6
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna, asistoval #19 Martin Ulman (3:6)
49:43 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #80 Vojtěch Valigůra bez asistence (3:5)
49:36 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 3:4
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #19 Jan Trávníček, asistoval #45 Michal Fila (3:4)
45:16 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #88 Lukáš Kurečka, asistoval #43 Jakub Mechel (2:4)
44:10 Krčmář zpracoval luxusně míček
42:16 Vyloučen hráč #13 Jan Smelik družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
41:04 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 2:3
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #14 Jakub Lovas, asistoval #96 Jiří Blaha (2:3)
41:03 Brankář Paskova předvádí skvělé výkony, ovšem tuhle střelu nemohl vidět
40:34 Vyloučen hráč #87 Martin Michna družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 15:14
39:50 Slavkov nemůže najít recept na Paskov, ikdyž na druhé straně je to stejně a rozhodují zatím detaily
36:53 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #88 Lukáš Kurečka, asistoval #80 Vojtěch Valigůra (1:3)
30:35 V tomhle zápase je za minutu tak 10 střel, a průměrně tak 1 letí na branku.....
27:51 Fila nahrál na Filu, a vystřelil si svoji první branku
27:50 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 1:2
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #45 Michal Fila, asistoval #29 Radim Fila (1:2)
25:44 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:2
25:42 Vyloučen hráč #29 Radim Fila družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
24:37 Vyloučen hráč #82 Vojtěch Kořínek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:53 Vyloučen hráč #5 Martin Janalík družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za špatné střídání
22:30 Slavkov se během oslabení dostal do více šancí než při hře 5 na 5
20:50 Paskov si dneska vyzkouší první přesilovku
20:49 Vyloučen hráč #84 Vojtěch Blaha družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 9:18
19:46 Ondřej Horák zatim drží Slavkov svémi neuvěřitelnými zákroky.
18:30 V hale vřou emoce.
13:00 Paskov zatím udává tempo hry.
09:15 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #43 Jakub Mechel, asistoval #73 Petr Šomodi (0:1)