• 59 58:54
    9:6
    (Kořínek)

FBS Olomouc - 1.MVIL Ostrava  9:6
branky: 6. Tomáš Štrbák, 10. Tomáš Jelínek, 14. Tomáš Jelínek, 24. Tomáš Jelínek, 30. Jan Minář, 53. Tomáš Jelínek, 57. Igor Macháček, 58. Tomáš Jelínek, 59. Kryštof Novák - 1. Vojtěch Rajnošek, 5. Adam Pieknik, 6. Miroslav Besta, 50. Vojtěch Rajnošek, 58. Miroslav Besta, 59. Adam Pieknik; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Petr Holan; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Martin Navrátil 22 - Tomáš Novák 23; po třetinách: 3:3, 2:0, 4:3
60:00 Komentář domácích Tichý Daniel (Vedoucí): Vstup do utkání byl katastrofální. Od té doby se tam daly najít naštěstí i pozitivní věci. Například zisk tří bodů. Děkujeme soupeři a věřím, že v příštích utkáních už náš výkon bude jen a jen lepší. #hot16family
60:00 Komentář hostů Bažan Petr (Trenér): Dnes vstup do zápasu na výbornou a brzké vedení, které nás zaskočilo soupeř následně přepnul na vyšší stupeň a vyrovnal. Pro tým výborná zkušenost a ukázka, že je třeba všechny věcí, které pilujeme dělat v co největší kvalitě a rychlosti. To se nám povedlo a ve 2. třetině kvalitní výkon, kdy jsme předvedli jeden z nejlepších výkonů v lize. Ve 3 třetině jsme byly celou dobu ve hře, ale soupeř ukázal kvalitu a už si zápas nenechal proklouznout. Děkuji dnes všem hráčům za výkon a to někteří hráli první zápas, jelikož nám dnes chybělo 8 hráčů základní sestavy. nJsem dnes pyšný na to že jsem mohl stát na střídačce MVILu. nDěkuji divákům soupeřům a všem kteří drželi palce doma.
60:00 Střely ve 3. části: 14:12
59:50 Poslední pokusy hostů zvrátit stávajicí skore.
58:54 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 9:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Adam Pieknik, asistoval #20 Vojtěch Kořínek (9:6)
58:40 GÓL FBS Olomouc! 9:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kryštof Novák, asistoval #18 Jiří Dolejší (9:5)
58:40 Novák přidavá na konto domácích další branku a upevňuje vedoucí pozici.
57:59 Kopelec hledá pozici, ze které by mohl střilet, ale soupeř dostupuje.
57:35 GÓL FBS Olomouc! 8:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #15 Igor Macháček (8:5)
57:17 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 7:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #16 Miroslav Besta, asistoval #55 Adam Pieknik (7:5)
56:08 GÓL FBS Olomouc! 7:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #14 Jan Kratochvil (7:4)
53:56 Vyloučen hráč #10 Jan Adamík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za držení
53:56 Přesilová hra pro Olomouc je tady.
53:23 Jelínek na Skoupila, ale ten na místo zakončení o míček po souboji na mantinelu přichází.
52:30 GÓL FBS Olomouc! 6:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #33 Matěj Pecha (6:4)
52:09 Hosté rozehrávají a postupně se snaží dostat na útočnou polovinu.
51:01 Jelínek opět skoruje!
49:43 Godla chce dorazit odraženou střelu Nováka, ale nedaří se.
49:09 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #12 Vojtěch Rajnošek, asistoval #33 Filip Vančo (5:4)
48:43 Kryštof Novák se snaží ještě vytěžit střelu z nepřehledné situace, ale jeho pecka nakonec nestčí.
47:10 Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování
46:35 Navrátil drží svůj tým pohotovým zákrokem, kdy likviduje šanci ze standartní situace hostů jen pá metrů před bránou.
45:55 Vančo posílá míček na Rajnoška, který ale nezvládá zkoordinovat pohyb a ke střele tak nedochází.
44:12 Jelínek se dostává k standartní situaci, ze které bez zaváhání pálí.
42:31 Hra se přelevá ze strany na stranu u míčku vidíme každých pět vteřin jiný tým.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny získává tým hostujicích.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:30 Reiský střílí, ale bez úspěchu.
38:08 Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
38:00 Vančo se ocitl v krásné pozici pro zakončení, ale střelou po zemi míjí branku Navrátila.
37:19 Kratochvilovi zazvonila tyč po jeho důrazné střele od mantinelu.
35:23 Novák dovedl míček až před branku hostů zakončit se mu, ale už nepodařilo.
34:09 Hosté u míčku, ale soupěř si ho bere rychle zpět.
32:23 Jelínek z půlky pálí, golman má míček, ale pod kontrolou.
31:40 Skoupil si připravuje střelu, ale ta mijí zcela bránu hostů a končí až za mnatinelem.
30:58 Vyloučen hráč #11 Dominik Jícha družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
30:58 Je tu další vyloučení. Tentokrát na straně hostů.
29:20 GÓL FBS Olomouc! 5:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Jan Minář, asistoval #15 Igor Macháček (5:3)
29:20 Minář pálí a je to gol!
28:46 Brožek se chtěl vydat vtříc golmanovi domácích, ale miček mu odskakuje z čepele.
26:51 Minář neustál souboj a padá na zem, ale rychle je zpět na nohou a získává míček pro svůj tým.
26:15 Hra se začíná čím dál více vyostřovat na obou stranách hřiště.
24:26 Hosté opatrně rozehrávají, ale mičku se opět ujímají domácí, kteří naváhají a ihned střílí.
23:12 GÓL FBS Olomouc! 4:3
23:12 Jelínek v tomto utkání již po třetí překonal golmana hostů a navyšuje skore.
20:18 První minuta druhé třetiny v režii hostů.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:51 Vyloučen hráč #97 Adam Procházka družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:51 Posledních devět vteřin do konce první třetiny a hosté dostávají šanci v podobě přeslové hry.
17:38 Hosté odolávají tlaku domácích, což se jim prozatím velice dobře daří.
15:08 Tomáš Novák zachruňuje fantastickým zákrokem svůj tým před inkasovaným golem.
13:45 GÓL FBS Olomouc! 3:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #21 Vít Friedl (3:3)
13:45 Jelínek si právě počkal a v pravý okamžik zakončuje. Olomouc si tak připisuje další branku.
12:38 Macháček pálí z velkého úhlu, ale golman hostů opět připraven a střelu dostává pod kontrolu.
11:00 Divákům se právě ukazuje přesilová hra v podání hostů, ale nedaří se jim zakončit a domácí tým zdatně odolává.
10:20 Vyloučen hráč #8 Jan Minář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
09:20 GÓL FBS Olomouc! 2:3
09:20 Macháček pálí, ale jeho bomba letí mimo branku hostí.
06:46 Minářovi svoji střelou rozvonil tyč branky Nováka, brankou tato situace, ale nekončí.
05:25 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #6 Tomáš Štrbák, asistoval #87 Tomáš Jelínek (1:3)
05:25 Domácí vrací úder v podobě rychlé branky!
05:12 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #16 Miroslav Besta, asistoval #75 Lukáš Jež (0:3)
05:12 Do třetice končí míček za zády domácího golmana a hosté tak navyšují svůj náskok.
04:25 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Adam Pieknik, asistoval #10 Jan Adamík (0:2)
04:25 Hosté skorují znovu přesnou střelou z půlky, která končí za zády Navrátila.
02:07 Navrátil lape po poskakujícím míčku a zmařil tak šanci hostů.
01:41 Olomouc napadá ptotihráče a snaží se získat míček co nejrychleji.
00:36 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #12 Vojtěch Rajnošek bez asistence (0:1)
00:36 A máme tu první branku utkání!
00:01 První buly utkání získávají domácí a ihned miří k  bráně hostů.