• 59 58:06
    2
    Tomáš RUSEK

FBC Spartak Bílovec - Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 7:2
branky: 17. Radim Richtár, 26. René Mikel, 27. Jakub Hlaváč, 28. Marek Šmída, 35. Vojtěch Vavrečka, 47. René Mikel, 58. Václav Richtár - 3. Martin Najvar, 45. Dominik Eichner; rozhodčí: Pavel Hála - Radek Vybíhal; vyloučení: 6:5 + Petr Kittel 4; využití: 2:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Jakub Martinek 28 - Jan Klinka 31; po třetinách: 1:1, 4:0, 2:1
60:00 Komentář domácích Zbořil Tomáš (Trenér): Dneska jsem s naší hrou spokojený. Takticky dobře zvládnutý zápas. Dobře jsme bránili, vytvářeli si dost gólových šancí a v brance nás držel skvělý Martinek. Musím taky pochválit parádní atmosféru derby, díky všem fanouškům, co přišli! Před takovou kulisou se hraje parádně!
60:00 Komentář hostů Kittel Petr (Trenér): Lepší jsme dneska nebyli, takže zasloužená výhra domácích. Ke zbytku se nechci vyjadřovat, abych v divizi neplatil pokutu. Děkuji našim fanouškům, že vážili cestu na venkovní utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:13
60:00 Rozhodčí byli bohužel rychlejší v potvrzení zápaisu. Nejlepším hráčem domácích byl zvolen hráč číslo 5 Marek Šmída a neješím hráčem hostů byl zvolen hráč číslo 1 Jan Klinka.
59:40 V posledních vteřínách můžeme vidět celek Bílovce už pomalu oslavovat dnešní vydřenou výhru.
58:10 Tak jsme mohli vidět trest v podobě špatného střídání na obou stranách v dnešním zápase.
58:06 Vyloučen hráč #68 Tomáš Rusek družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za špatné střídání
57:37 GÓL FBC Spartak Bílovec! 7:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #44 Václav Richtár, asistoval #77 Šimon Kouba (7:2)
53:35 Vyloučen hráč #7 Jan Monsport družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
52:05 Timeout Warriors Nový Jičín FBK Sršni B
50:03 Hosté se snaží využít přesilovky a snížit náskok, avšak obrana domácích předvádí super práci.
49:20 Vyloučen hráč #25 Vojtěch Vavrečka družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
46:40 Můžeme vidět, že oba týmy si jdou za svým, souboje jsou tvrdé a šance vznikají na obou stranách.
46:01 GÓL FBC Spartak Bílovec! 6:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 René Mikel, asistoval #77 Šimon Kouba (6:2)
46:01 Domácí tým využívá přesilovky a skóruje.
45:33 Vyloučen hráč #28 Vladislav Kittel družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za vysoká florbalka
44:10 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 5:2
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #97 Martin Najvar (5:2)
44:10 Skvělá spolupráce Dominika Eichnera a Martina Najvara vedla k proměmění gólu.
42:15 Vyloučen hráč #26 Vít Hruška družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za špatné střídání
42:15 Špatné střídání ze strany Bílovce.
40:00 Úvodní vhazování vyhrává domácí celek.
40:00 Střely ve 2. části: 16:5
39:21 Tým Warriorů dokázalo ustát oslabení, ikdyž Bílovec měl spoustu pěkně sehraných akcí.
37:21 Bílovec hraje přesilovku.
35:21 Vyloučen hráč #5 Marek Šmída družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hrubost
35:21 Vyloučen hráč #69 Petr Kittel družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2+2 minuty za hrubost
34:49 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #44 Václav Richtár (5:1)
34:49 Ze strany Bílovce jsme mohli vidět krásnou sehru mezi Vaškem Richtárem a Vojtou Vavrečkou, která skončila gólem pro domácí celek.
32:50 Oba týmy opět v plné síle.
30:50 Vyloučen hráč #87 Jakub Melecký družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hrubost
30:50 Vyloučen hráč #69 Petr Kittel družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za hrubost
30:50 Na středu hriště došlo k potyčce mezi hráčem Bílovce a Nového Jičínu. Oba hráčí dostali trest.
27:33 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #5 Marek Šmída, asistoval #93 Tomáš Kasinec (4:1)
27:33 Tým Warriorů se snaží dostat přes obranu Bílovce. Bohužel pro Warriory neúspěšně.
27:19 Vyloučen hráč #99 Jiří Šimek družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za sekání
26:46 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #82 Jakub Hlaváč, asistoval #25 Vojtěch Vavrečka (3:1)
26:46 Bílovec opět uspěšně zakončuje po střele Jakuba Hlaváče.
25:33 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 René Mikel, asistoval #71 Radim Richtár (2:1)
25:33 Tým Bílovce se dostává do vedení po střele Reného Mikela.
23:50 Tým hostů skvěle drží Bílovece uzavřený, avšak v této přesilovce neproměnují.
22:28 Vyloučen hráč #27 Tomáš Wachtarczyk družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Vhazování v druhé třetině vyhráva tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 13:12
18:37 Trestné střílení družstva FBC Spartak Bílovec neproměnil #17 Ivo Dohnal.
18:37 V zápase jsme mohli vidět trestné střílení, které bohužel celek Bílovce neproměňuje.
16:06 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #71 Radim Richtár, asistoval #17 Ivo Dohnal (1:1)
16:06 Bílovec srovnává stav po skvělé spolupraci Dohnala a Richtára.
14:20 Od obou celků můžeme vidět skvělé kombinace a střely na brány.
10:37 Tým Bílovce drží soupeře na jejich obranné polovině. Tým Warriorů si stím však umí pracovat.
07:13 Bílovec založil rychlý protiútok, kdy obrana hostujícího týmu propadla. Bohužel pro domácí tým, jim míček z lopaty sjel.
06:26 Můžeme vidět spoustu útoku na střel na bránu od obou týmů.
03:30 Bílovec má spoustu šancí na střely, gólman hostů je zatím neprůstřelný.
02:10 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 0:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #10 Martin Filka (0:1)
02:10 Tým hostů se rychle dostal do vedení.
01:17 Skvělý zákrok domácího brankáře.
00:00 Úvodní vhazování vyhrávají domácí.