2:10
    Tomáš TESKA
    (Münster)

FBC Mohelnice - 1.MVIL Ostrava  2:10
branky: 18. Matěj Bizek, 28. Tomáš Šalda - 7. Matěj Münster, 9. Tomáš Teska, 11. Stanislav Brožek, 16. Matěj Šlosarčík, 17. Jan Adamík, 20. Stanislav Brožek, 27. Tomáš Teska, 32. Jan Adamík, 57. Dominik Jícha, 59. Tomáš Teska; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Jan Hampl 6, Vojtěch Hrachovina 4, Jan Hampl 4 - Tomáš Novák 40; po třetinách: 1:6, 1:2, 0:2
60:00 Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér): Smutný, nic víc k tomu nemám. Jsme střelecky cca nejhorší tým na světě. Tak hlavně, že z toho kluci mají prdel. Dnes jsem tu vzal dva kluky ze zálohy, jeden z nich z B týmu po cca měsiční pauze, druhej už ve florbalově hodně pokročilém věku a oni byli nejlepší hráči našeho týmu. Styděl bych se být každým jedním z našich kluků a okamžitě šel po zápase domů zpytovat svědomí a ne se tu vybavovat jaká je to asi prdel s kamóšema z tribuny, že jsme dnes prohráli. Jsem zvědavej kolik lidí bude přes týden na tréninku.
60:00 Komentář hostů Bažan Petr (Trenér): Dnešní zápas se mi bude hodnotit velmi hezky, protože dens si sedlo vše jak mělo. první třetina se nám vydařila střelecky kdy jsme vstřelili branky a myslím, že i zaslouženě a ukázali jsme soupeři, že jsme nepřijeli jen na výlet. nVe druhé třetině soupeř přidal, ale podařilo se nám kvalitně ubránit a dnes nám byl oporou i golman. nTřetí třetina už byla o tom jestli to zvládneme v hlavách což se povedlo a dnes jsme vrátili soupeři drtivou porážku z domácího hřiště. nChci poděkovat hlavně hráčům, kteří makali i přes svátky a dodrželi game plan. nDěkuji soupeří, divákům a přeji štěstí do dalších zápasů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
58:27 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:10
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #16 Tomáš Teska, asistoval #9 Matěj Münster (2:10)
58:15 Mohelnice zkouší hru v 6
56:34 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:9
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #11 Dominik Jícha, asistoval #9 Matěj Münster (2:9)
56:30 Timeout FBC Mohelnice
54:25 Domácí nevyužili přesilové hry
52:25 Vyloučen hráč #33 Filip Vančo družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
45:21 Dnešní utkání sleduje 53 diváků. Děkujeme
42:45 Tempo poračuje stejné jako bylo ve druhé třetině
42:04 Bílek předvádí další ukázkový kotoul
40:00 Střely ve 2. části: 18:8
32:07 Mohelnice zkouší střílet, ale nedaří se jim trefit bránu
31:11 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:8
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #10 Jan Adamík, asistoval #56 Tomáš Ševčík (2:8)
31:11 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Jan Hampl družstva FBC Mohelnice
27:35 GÓL FBC Mohelnice! 2:7
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #46 Tomáš Pudil (2:7)
26:55 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:7
25:35 Druhá třetina probíhá v rychlejším tempu
20:00 Střely v 1. části: 16:14
19:52 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Stanislav Brožek, asistoval #12 Vojtěch Rajnošek (1:6)
17:46 GÓL FBC Mohelnice! 1:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #7 David Nejezchleba (1:5)
16:11 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #10 Jan Adamík, asistoval #31 David Radošovský (0:5)
15:35 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #5 Matěj Šlosarčík, asistoval #44 Stanislav Brožek (0:4)
15:35 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Vojtěch Hrachovina družstva FBC Mohelnice
10:26 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Stanislav Brožek, asistoval #16 Tomáš Teska (0:3)
08:35 Navrátil sám před bránou tu, ale přehazuje
08:23 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #16 Tomáš Teska, asistoval #6 Vojtěch Reiský (0:2)
06:20 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Matěj Münster, asistoval #44 Stanislav Brožek (0:1)
06:20 Ostrava otevírá z dorážky skóre
04:50 Na míčku převážně hráči Mohelnice
00:00 Vážení diváci vítáme vás u 16.kola divize E mezi domácí Mohelnicí a hostující celkem 1.MVIL Ostrava