5:7
    Michael MRÓZEK
    (Cielecki)

FBC DESTILA SLAVKOV - FbK Horní Suchá 5:7
branky: 5. Dominik Horák, 7. Dominik Horák, 46. Dominik Horák, 51. Jan Trávníček, 56. Radim Fila - 6. Daniel Tychtl, 15. Martin Kutáček, 23. Václav Večeřa, 30. Milan Mašurka, 36. Martin Kutáček, 54. Filip Krajíček, 58. Michael Mrózek; rozhodčí: Jan Duda - Dominik Papp; vyloučení: 2:2; využití: 2:2; diváků: 57; zásahy brankářů: Ondřej Horák 25 - Filip Plíhal 25; po třetinách: 2:2, 0:3, 3:2
60:00 Komentář hostů Krucina Petr (Vedoucí): Pro nás důležité 3 body. Malé hřiště přineslo trochu jiný florbal ,každá střela nebezpečná každý blok znamená nebezpečný brejk. Opět zápas kde se střídalo vedení prohra,ale nakonec s dobrým koncem pro nás.  nDěkujeme za hru soupeři, divákům, rozhodčím. Ať se daří.
60:00 Komentář domácích Šícha Jan (Trenér): Po slibném začátku jsme se dokázali 2 krát dostat do vedení, přišla 2 třetina která byla bez tempa z naší strany a bez jakékoliv ohrožení soupeřovi branky. Třetí dějství bylo úplně o něčem jiném, vždy když jsme se dostali na kontakt po vstřeleném golu přišla chyba a darovali jsme soupeřovi další gol. Gratulujeme soupeři, díky divákům a rozhodčím
60:00 Střely ve 3. části: 16:7
58:55 Nikdo se nechtěl přiznat k teči...
58:04 Slavkovský útok se snaží něco uvařit na obranu FbK
57:37 Slavkov bez brankáře
57:25 Timeout FBC DESTILA SLAVKOV
57:25 GÓL FbK Horní Suchá! 5:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #14 Michael Mrózek, asistoval #44 Tomasz Cielecki (5:7)
56:55 Slavkov tlačí, jde vidět že chtějí srovnat
55:48 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 5:6
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #29 Radim Fila, asistoval #14 Jakub Lovas (5:6)
55:47 Střelou pod ruku Fila snižuje a ke konci zápasu dělá drama
53:56 GÓL FbK Horní Suchá! 4:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #44 Tomasz Cielecki (4:6)
53:55 Taková střela div že tyč neohnula
51:39 Timeout FbK Horní Suchá
50:56 Dneska přesilovky rozhodují, celkově 4 přesilovky 4 branky, dalším střelcem po dorážce se stává Jenda Trávníček
50:55 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 4:5
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #19 Jan Trávníček, asistoval #12 Jakub Holomek (4:5)
50:06 Vyloučen hráč #91 Daniel Tychtl družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování florbalky
48:00 Drápal nevyužil únik z obrany
45:48 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 3:5
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák, asistoval #48 Michal Šopík (3:5)
45:47 Domča Horák to je hráč! Taktický mág alá trenér dorostu završuje hattrick a dává Slavkovu naději na body
44:19 Vyloučen hráč #96 Patrik Kaláb družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání
44:18 Domácí se také dočkají první přesilovky po chybném střídání hostů
40:01 Výsledek po druhé třetině 2:5? Že by comeback jako Česko U20? Hraje se o bronz?
40:00 Střely ve 2. části: 2:11
38:07 Slavkovu druhá třetina vůbec nesedí
35:28 GÓL FbK Horní Suchá! 2:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #69 Martin Kutáček, asistoval #17 Václav Večeřa (2:5)
35:27 Hosté domácí hráče v přesilovkách vůbec nešetří, 2 přesilovky-2 branky
34:30 Kraina trefil zadní futsalovou branku.....
34:10 Vyloučen hráč #48 Michal Šopík družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
31:40 Zatím všechny střely Slavkova letí do bloku FbK
29:45 GÓL FbK Horní Suchá! 2:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #12 Milan Mašurka, asistoval #96 Patrik Kaláb (2:4)
29:44 Mašurka poslal Horáka na párek a nekompromisně zakončil
26:20 Mašurka netrefil z první prázdnou
22:28 Večeřa si udělal večeři pro svoji kanadu a prostřelil slavkovského brankáře
22:27 GÓL FbK Horní Suchá! 2:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #69 Martin Kutáček (2:3)
20:00 Střely v 1. části: 12:14
14:47 FbK úspěšně využívá první přesilovku zápasu
14:46 GÓL FbK Horní Suchá! 2:2
14:36 Vyloučen hráč #29 Radim Fila družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
12:57 Nevšiml jsem si kdo to byl, ale hráč z FbK se pokusil o michigan, Horák tríček propustil ale rozhodčí řekl ne
09:10 FbK ustálo tlak domácích
06:14 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 2:1
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák bez asistence (2:1)
06:13 Horák nechtěl dlouho nechat FbK ve vedení a tak zavěsil přímo do rožku
05:58 GÓL FbK Horní Suchá! 1:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #69 Martin Kutáček (1:1)
04:06 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 1:0
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák, asistoval #96 Jiří Blaha (1:0)
04:05 Horák neodmítl nahrávku do prázdné
00:01 Dneska můžeme sledovat zápas mezi týmy ze spodní poloviny tabulky