• 60 59:31
    3:10
    (Skoupil)

FBC DESTILA SLAVKOV - FBS Olomouc 3:10
branky: 2. Dominik Horák, 11. Lukáš Martínek, 34. Radim Fila - 4. Tomáš Jelínek, 14. Kryštof Novák, 17. Jakub Godla, 20. Tomáš Jelínek, 25. Tomáš Skoupil, 28. Tomáš Jelínek, 31. Jiří Dolejší, 39. Tomáš Jelínek, 52. Matěj Pecha, 60. Tomáš Jelínek; rozhodčí: David Zástřešek - Jan Kouba; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Ondřej Horák 25 - Martin Navrátil 10, Jan Blecha 8; po třetinách: 2:4, 1:4, 0:2
60:00 Komentář hostů Tichý Daniel (Vedoucí): Děkujeme soupeří a rozhodčím za utkání.
60:00 Komentář domácích Šícha Jan (Trenér): První třetina z našeho pohedu vyrovnaný zápas kdy jsme s Olomoucí drželi krok, od druhé třetiny však hosté už začali přebírat kontrolu nad zápasem a skórem, vzhledem k situaci že jsme i jasným sestupujícím bylo naším cílem se před domácím publikem rozloučit kvalitní hrou a poděkovat jim za celosezónní podporu, jen je ve výsledku škoda že jsme nevstřelili víc gólů. Ještě jednou děkujeme domácím divákům za podporu a hostům přejeme hodně štěstí v play-off.
60:00 Střely ve 3. části: 8:14
59:31 GÓL FBS Olomouc! 3:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #11 Tomáš Skoupil (3:10)
51:04 GÓL FBS Olomouc! 3:9
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #88 Jakub Godla (3:9)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Blecha družstva FBS Olomouc
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
38:36 GÓL FBS Olomouc! 3:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #15 Igor Macháček (3:8)
38:36 Jelínkovi hattrick nestačí, obkroužil branku a přidává na svůj účet čtvrtou branku v zápase
35:17 Vyloučen hráč #14 Jakub Lovas družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
33:37 První třetina vypadala ještě pro domácí slibně, ovšem ve druhé třetině se jim moc nedaří, jediná pozitivní věc je Filova branka
33:36 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 3:7
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #91 Radim Fila, asistoval #7 Michal Drápal (3:7)
32:09 Trestné střílení družstva FBC DESTILA SLAVKOV neproměnil #91 Radim Fila.
32:09 Fila zkusil přímo vystřelit ale trefil pouze tyč
30:09 GÓL FBS Olomouc! 2:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #83 Jiří Dolejší, asistoval #14 Jan Kratochvil (2:7)
27:02 GÓL FBS Olomouc! 2:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #73 Vojtěch Bistrý (2:6)
27:01 Jelínek kompletuje hattrick
24:58 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #15 Igor Macháček (2:5)
24:57 Nikdo z domácích nejevil zájem o míček a Skoupil už jenom v klidu před brankou dorazil
23:27 Olomouc si vyzkouší přesilovku
23:26 Vyloučen hráč #14 Jakub Lovas družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v 1. části: 6:11
19:27 GÓL FBS Olomouc! 2:4
19:26 Skoupil se už připravoval střílet, místo toho nahrál na pravý mantinel Jelínkovi
17:55 Slavkov odevzdal sportovně míček zpátky hostům, po Godlově neopatrné přihrávce zpátky se ovšem míčku zmocnil Slavkov
16:07 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #88 Jakub Godla, asistoval #16 Martin Ambrož (2:3)
16:06 V souboji před brankou našel dříve míček Godla a brankou otočil skóre
13:21 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kryštof Novák, asistoval #14 Jan Kratochvil (2:2)
10:56 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 2:1
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #28 Lukáš Martínek, asistoval #88 Dominik Horák (2:1)
10:55 Horák z mantinelu nahodil míček před brankáře a Martínek už jenom tečoval přímo do branky
08:14 Rychlý florbal na obou stranách
03:25 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #83 Jiří Dolejší (1:1)
03:24 Jelínek ve zmatku prostřelil všechny hráče před sebou a vyrovnal
01:38 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 1:0
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák bez asistence (1:0)
01:25 Horák vychytal střelu do prázdné
00:24 Uvidíme jestli domácí dokážou v posledním zápase divize překvapit první Olomouc, zatím jsou hosté na míčku