• 58 57:09
    4:10
    (Bergman)

BUTCHIS - Předvýběr.CZ Florbal MB 4:10
branky: 11. Jakub Pecha, 32. Šimon Pavlíček, 37. Jakub Černý, 50. Jakub Černý - 9. Daniel Šebek, 12. Jan Zoufalý, 14. Jakub Vařecha, 24. Jan Natov, 32. Jakub Vařecha, 40. Jan Natov, 40. Adam Delong, 49. Filip Bergman, 51. Martin Tokoš, 58. Martin Tokoš; rozhodčí: Jiří Jelínek - Tomáš Kostinek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Jan Hlinák 19, Eduard Vladař 9 - Dominik Hanuš 13; po třetinách: 1:3, 2:4, 1:3
60:00 Komentář domácích Zahalka Jan (Trenér): Dnešní přípravný zápas nám teprve ukázal co nás bude v sezóně čekat. Soupeř nás víceméně celý zápas přehrával. Víme, že kluci dokážou zahrát líp a doufejme, že v sezóně se to ukáže. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Stožický Jiří (Trenér): Byl to dobrý zápas pro oba týmy. Domácí hráli s velkou chutí a dobře bránili, což pro nás nebylo vůbec snadné. Zápas splnil to, co jsme očekávali. Do dnešního zápasu jsme zapojili několik mladších hráčů ročníku 2006, kteří se předvedli v dobrém světle a připsali si několik gólů i asistencí. Získali jsme to, pro co jsme přijeli a jsme dobře naladěni před novou sezonou.
60:00 Střely ve 3. části: 5:12
59:57 Skvělý zákrok brankáře domácích!
58:55 Nebezpečnou střelu domácích kryje hostující brankář.
57:09 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:10
Branku družstva Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #45 Filip Bergman (4:10)
56:20 Šance domácích končí nepovedenou střelou.
54:40 Chyba v rozehrávce domácích přinesla šanci hostům, která skončila střelou z dálky.
53:00 Skvělý zákrok domácího brankáře!
51:50 Rychlé rozehrání přineslo šanci týmu domácích. Gólem však neskončila.
50:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:9
Branku družstva Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #82 Martin Feigl (4:9)
49:59 GÓL BUTCHIS! 4:8
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #24 Jakub Pecha (4:8)
49:17 Tři důležité zákroky v rychlém sledu nyní předvedl brankář domácích.
48:44 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:8
Branku družstva Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #39 Jan Zoufalý (3:8)
45:50 Šance hostů končí na těle domácího brankáře.
43:13 Ztrátu při rozehrávce domácích hosté nepotrestali.
42:44 Střelu domácích kryje bez větších problémů brankář hostů.
40:18 Hosté nastřelili tyč!
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #66 Eduard Vladař družstva BUTCHIS
40:00 Střely ve 2. části: 6:12
39:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:7
Branku družstva Florbal MB vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #3 Daniel Šebek (3:7)
39:22 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:6
Branku družstva Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #12 Patrik Suchánek (3:6)
36:53 GÓL BUTCHIS! 3:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #4 Adam Drastich (3:5)
34:38 Střelu hostů do odkryté branky kryje skvělým zákrokem brankář domácích.
33:10 Velká šance domácích. Přihrávku před odkrytou branku však domácí hráč promáchnul.
32:30 Střela hostů míří těsně mimo bránu domácích.
31:47 GÓL BUTCHIS! 2:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #56 Kryštof Maňour (2:5)
31:18 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:5
Branku družstva Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #72 Adam Delong (1:5)
30:00 Nyní se hraje ve vysokém tempu. Šance mají týmy na obou stranách.
28:50 Hosté se elegantně dostali z napadání domácích. Akce však gólově neskončila.
26:18 Domácí zachránila branková konstrukce.
25:00 Domácí hráč sám před brankářem svou šanci nevyužil a pouze trefil brankáře hostů.
24:30 Pohledná akce domácích končí střelou vedle.
23:58 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:4
Branku družstva Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #27 Petr Koláčný (1:4)
23:00 Střelu domácích z dálky kryje hostující brankář.
22:30 Domácí začali bránit opět z bloku a hostům zatím ve 2. třetině možnost k zakončení nenabídli.
20:00 Střely v 1. části: 6:14
19:35 Velká šance domácích v závěru třetiny končí promáchnutím hráče před brankou.
17:27 Velká šance hostů z blízkosti brány končí zákrokem domácího brankáře.
16:00 Hosté hrají více na míčku, čemuž odpovídá i průběžné skóre zápasu.
13:49 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:3
12:20 Domácí tým měl šanci rychle vyrovnat, ale střeleckou příležitost nevyužil.
11:46 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:2
Branku družstva Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #20 Martin Tokoš (1:2)
10:01 GÓL BUTCHIS! 1:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #24 Jakub Pecha z trestného střílení (1:1)
09:01 Hostující tým brejkovou situaci 2 na 1 nevyřešil správně a skóre zůstává nezměněné.
08:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #72 Adam Delong (0:1)
06:40 Přesilová hra skončila závarem před domácí brankou. Gólem však neskončila.
04:40 Vyloučen hráč #25 Matěj Štrobach družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání