• 56 55:43
    3:13
    (Bouda)

BK REAL ROUDNICE n/L - Wizards DDM SO Praha 10 3:13
branky: 17. Bilguun Ariunbuyan, 30. Bilguun Ariunbuyan, 34. Daniel Pilař - 2. Karel Smutný, 2. Lukáš Tesařík, 11. Karel Smutný, 12. Bruno Sandner, 21. Matěj Zdobinský, 38. Bruno Sandner, 38. Karel Smutný, 43. Karel Smutný, 45. Karel Smutný, 51. Karel Smutný, 53. Karel Smutný, 54. Bruno Sandner, 56. Bruno Sandner; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Horák; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; diváků: 32; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 32 - David Pazdírek 28; po třetinách: 1:4, 2:3, 0:6
60:00 Střely ve 3. části: 8:14
60:00 Dnešní zápas je u konce, Domácí Roudnici se moc nedařilo. Do dalšího kola tak postupuje Soupeř, kterému přejeme do dalšího kola hodně štěstí. Děkujeme všem divákům za podporu.
55:43 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:13
Branku družstva SO Praha 10 vstřelil #14 Bruno Sandner, asistoval #28 David Bouda (3:13)
53:22 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:12
52:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:11
Branku družstva SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #28 David Bouda (3:11)
52:25 Vyloučen hráč #18 Daniel Pilař družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
50:50 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:10
Branku družstva SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný bez asistence (3:10)
49:00 Vyloučen hráč #98 Michal Rott družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
44:17 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:9
Branku družstva SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný bez asistence (3:9)
42:56 Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
42:55 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:8
Branku družstva SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #10 Jakub Sedliský (3:8)
40:00 Střely ve 2. části: 14:16
40:00 Po druhé třetině jsou Wizardi pořád ve vedení. Roudnický tým nemůže najít volné místo v soupeřově bráně. Před námi je posledních 20 minut, doufáme že domácí tým chytne střeleckou slinu a dokáže zápas zápas srovnat.
39:50 Vyloučen hráč #98 Michal Rott družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hra na zemi
37:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:7
Branku družstva SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #13 Petr Krob (3:7)
37:04 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:6
33:12 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:5
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař z trestného střílení (3:5)
33:12 Daniel Pilař předvádí krásné trestné střílení které zakončil backhandem. Stav utkání 3:5 pro Wizardy
29:20 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:5
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #91 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #45 Tomáš Novotný (2:5)
24:56 Roudnice bohužel neproměnila svoji početní převahu.
20:53 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:5
Branku družstva SO Praha 10 vstřelil #21 Matěj Zdobinský, asistoval #10 Jakub Sedliský (1:5)
20:00 Střely v 1. části: 9:15
20:00 První třetina je za námi. Wizardi si nahrály náskok v podobě 3 branek. Domácí Roudnice má ještě 40 minut zápasu před sebou, kdo ví co nám Domácí tým ještě předvede.
16:20 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:4
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #91 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #30 Jan Rott (1:4)
13:58 Trestné střílení družstva SO Praha 10 neproměnil #69 Daniel Kronďák.
11:48 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:4
Branku družstva SO Praha 10 vstřelil #14 Bruno Sandner bez asistence (0:4)
10:22 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:3
01:51 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:2
Branku družstva SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #74 Matyáš Rygl (0:2)
01:18 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
00:46 Vyloučen hráč #27 Matěj Slaba družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hra bez florbalky
00:00 Vítáme vás u Domácího utkání na našem NHL hřišti v Roudnici nad Labem, kde vyzveme Wizardy Praha.