(Chodura)
  • 60 59:49
    Tuleni

Mocní Tuleni Podbořany - Panthers Praha 5:14
branky: 27. Pavel Petrok, 30. Ondřej Kopp, 34. Tomáš Kotlan, 53. Tomáš Kučera, 60. Ondřej Kopp - 1. Ondřej Suchánek, 23. Vojtěch Zdrubecký, 25. Samuel Hron, 26. Jan Martinek, 31. Jáchym Hlaváč, 35. David Beneš, 42. Šimon Jelínek, 44. Jan Martinek, 49. Vojtěch Zdrubecký, 52. Vojtěch Zdrubecký, 54. Samuel Hron, 58. Jan Martinek, 58. Matyáš Uher, 59. Ondřej Suchánek; rozhodčí: Pavel Váňa - Tomáš Hladký; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 72; zásahy brankářů: David Švátora 30, Jan Bláha 9 - Pavel Chlup 17; po třetinách: 0:1, 3:5, 2:8
60:00 Komentář hostů Sysel Jan (Vedoucí): Dnes jsme nastoupili v kombinované sestavě juniorů a mužů, zápas jsme měli od začátku pod kontrolou, avšak první dvě třetiny jsme měli problém se zakončením, to jsme ovšem dokázali ve třetí třetině zlomit a domácí fanoušky tak potěšit několika pohlednými góly. Děkujeme soupeři, rodičům, divákům a pořadatelům za zápas. Lukymu a klukům ze stržů moc gratulujeme.  nPs. Jdu vyleštit místo na trofej.
60:00 Komentář domácích Danda Hynek (Trenér): Od začátku jsme tahali za kratší konec. Soupeř nám ukázal co to je, když se hraje kolektivně. Florbal není individuální sport. A na to jsme dnes doplatili. Klukům dfnrs nechyběla snaha a bojovnost, nicméně jsme postupem času ztratili týmovost a s takovým soupeřem se individualně vyhrát nedá. Děkuji souopeři za férový zapas a přeji jim hodně štěstí do dalších kol poháru.
60:00 Střely ve 3. části: 10:21
59:49 Timeout Mocní Tuleni Podbořany
59:49 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 5:14
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #44 Ondřej Kopp, asistoval #17 René Chodura (5:14)
58:57 Timeout Panthers Praha
58:57 GÓL Panthers Praha! 4:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Ondřej Suchánek, asistoval #81 David Beneš (4:14)
57:56 GÓL Panthers Praha! 4:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #26 Šimon Jelínek (4:13)
57:49 GÓL Panthers Praha! 4:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (4:12)
53:33 GÓL Panthers Praha! 4:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #17 Matyáš Uher (4:11)
52:08 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 4:10
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #29 Tomáš Kučera, asistoval #40 Tomáš Kotlan (4:10)
51:50 GÓL Panthers Praha! 3:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #19 Jakub Petr (3:10)
50:18 Vyloučen hráč #42 Jáchym Hlaváč družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání
48:32 GÓL Panthers Praha! 3:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #88 Ondřej Pokorný (3:9)
48:32 Střídání brankáře. Nový brankář #45 Jan Bláha družstva Mocní Tuleni Podbořany
48:11 Vyloučen hráč #40 Tomáš Kotlan družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za špatné střídání
43:33 GÓL Panthers Praha! 3:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #31 Samuel Hron (3:8)
41:24 GÓL Panthers Praha! 3:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek, asistoval #31 Samuel Hron (3:7)
40:00 Střely ve 2. části: 10:15
35:00 Utkání přihlíží 72 diváků.
34:21 GÓL Panthers Praha! 3:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #40 Marek Linha (3:6)
33:19 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 3:5
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #40 Tomáš Kotlan, asistoval #49 Petr Krob (3:5)
30:43 GÓL Panthers Praha! 2:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #42 Jáchym Hlaváč, asistoval #17 Matyáš Uher (2:5)
29:01 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 2:4
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #44 Ondřej Kopp, asistoval #88 Jan Čermák (2:4)
26:45 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 1:4
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #48 Pavel Petrok, asistoval #29 Tomáš Kučera (1:4)
25:25 GÓL Panthers Praha! 0:4
24:48 GÓL Panthers Praha! 0:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #10 Ryan Ian Rolan (0:3)
22:39 GÓL Panthers Praha! 0:2
21:51 Vyloučen hráč #10 Ryan Ian Rolan družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v 1. části: 2:17
18:54 Vyloučen hráč #48 Pavel Petrok družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za sekání
05:32 Vyloučen hráč #9 Jan Kučera družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za blokování florbalky
00:15 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Ondřej Suchánek, asistoval #40 Marek Linha (0:1)