10:4
    Vojtěch PTÁČEK
    (Šebela)

Florbal Kladno - Florbal Tachov 10:4
branky: 8. Václav Linhart, 17. Filip Sochor, 20. Tomáš Ureš, 29. Milan Všetečka, 32. Marek Makovička, 34. Václav Linhart, 39. Václav Linhart, 44. Milan Všetečka, 55. Štěpán Merta, 60. Vojtěch Ptáček - 1. Patrik Knopf, 3. Patrik Knopf, 35. Patrik Knopf, 57. Marek Sedlák; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Radim Neuman 19 - Michal Jerling 18, Jiří Josefi 4; po třetinách: 3:2, 4:1, 3:1
60:00 Komentář hostů Křišťan Jakub (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí v další fázi poháru.
60:00 Komentář domácích Burda David (Vedoucí): Od nás dnes jeden ze slabších výkonů. Měli jsme poměrně špatný vstup do zápasu. S přibývajícími minutami jsme se blížili našemu hernímu standardu a zápas dovedli do vítězného konce. Děkuji soupeři za utkání.
59:06 GÓL Florbal Kladno! 10:4
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #6 Vojtěch Ptáček, asistoval #9 Daniel Šebela (10:4)
56:57 GÓL Florbal Tachov! 9:4
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #14 Marek Sedlák, asistoval #40 Pavel Gabriško (9:4)
54:46 Timeout Florbal Tachov
54:46 GÓL Florbal Kladno! 9:3
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #25 Štěpán Merta, asistoval #6 Vojtěch Ptáček (9:3)
49:24 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Jiří Josefi družstva Florbal Tachov
44:14 Vyloučen hráč #17 Tomáš Sochor družstva Florbal Kladno na 2 minuty za hrubost
44:14 Vyloučen hráč #4 Filip Čelovský družstva Florbal Tachov na 2 minuty za hrubost
43:29 GÓL Florbal Kladno! 8:3
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #20 Milan Všetečka, asistoval #7 Václav Linhart (8:3)
38:36 GÓL Florbal Kladno! 7:3
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart bez asistence (7:3)
34:33 GÓL Florbal Tachov! 6:3
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #8 Patrik Knopf, asistoval #25 David Záruba (6:3)
33:38 GÓL Florbal Kladno! 6:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #26 Jakub Prošek (6:2)
31:36 GÓL Florbal Kladno! 5:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #99 Marek Makovička, asistoval #20 Milan Všetečka (5:2)
28:41 GÓL Florbal Kladno! 4:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #20 Milan Všetečka, asistoval #26 Jakub Prošek (4:2)
26:05 Vyloučen hráč #25 Štěpán Merta družstva Florbal Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:39 GÓL Florbal Kladno! 3:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #23 David Burda (3:2)
16:33 GÓL Florbal Kladno! 2:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #12 Filip Sochor, asistoval #7 Václav Linhart (2:2)
15:49 Vyloučen hráč #14 Marek Sedlák družstva Florbal Tachov na 2 minuty za nesportovní chování
14:11 Vyloučen hráč #25 David Záruba družstva Florbal Tachov na 2 minuty za sekání
07:15 GÓL Florbal Kladno! 1:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #20 Milan Všetečka (1:2)
06:41 Vyloučen hráč #42 Pavel Šťástka družstva Florbal Tachov na 2 minuty za špatné střídání
02:09 GÓL Florbal Tachov! 0:2
00:31 GÓL Florbal Tachov! 0:1
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #8 Patrik Knopf, asistoval #73 Jakub Vrba (0:1)