5:6
    Jan KNĚZŮ
    (Smejkal)

Florbal Jindřichův Hradec - Spartak Pelhřimov 5:6p
branky: 1. Daniel Danyi, 39. Jakub Tejnor, 52. Karel Matějka, 55. Filip Šimek, 60. Jan Šimic - 16. Václav Fučík, 34. Martin Blažek, 51. Vojtěch Papež, 59. Tomáš Kocián, 60. Tomáš Kocián, 67. Jan Knězů; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Petr Holeček; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Petr Toman 30 - Libor Domkář 19; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:3, 0:1
70:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): Rychlýzápas, který oba týmy hrály útočně. Z naší strany velké množství netrefených branek ve vyložených brankových příležitostech. Nadšeně bojující soupeř svým důrazem málem utkání v základní hrací době dotáhl k vítězství. My jsme ukázali bojovnost, v prodloužení jsme si takticky počkali na rozhodující moment. Díky soupeři za kvalitní přípravu a přejeme hodně štěstí v ligové sezóně.
70:00 Komentář domácích Prokýšek Jiří (Trenér): Vyrovnaný zápas se soupeřem z Národky. Bohužel smolné chyby a z toho pramení obdržené branky. Rozhodně se nemáme za co stydět a předvedený týmový výkon ukázal, že pokud budeme takhle pokračovat, tak můžeme mířit v tabulce hodně vysoko. Děkujeme soupeři a gratulujeme k postupu do dalšího kola.
70:00 Střely v prodloužení: 4:4
70:00 Ukončení prodloužení
66:53 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #37 Kryštof Smejkal (5:6)
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:33 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 5:5
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #22 Vít Hovorka (5:5)
59:27 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
59:27 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #10 Martin Blažek (4:5)
58:40 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:4
54:13 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek bez asistence (4:3)
51:52 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #6 Karel Matějka, asistoval #18 Martin Novák (3:3)
50:39 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #5 Vojtěch Papež, asistoval #22 Viktor Vlach (2:3)
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
38:11 Vyloučen hráč #9 Jan Šimic družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
38:01 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #13 Jan Cihlář (2:2)
36:36 Vyloučen hráč #25 Lukáš Tříska družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
33:30 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek bez asistence (1:2)
31:54 Vyloučen hráč #27 Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za vysoká florbalka
26:48 Vyloučen hráč #25 Lukáš Tříska družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za špatné střídání
20:00 Střely v 1. části: 3:12
15:23 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #10 Martin Blažek (1:1)
00:22 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #11 Daniel Danyi bez asistence (1:0)