(Brabec)
  • 56 55:24
    2

TJ Sokol Dobříš - Sklo Bohemia Světlá n/S 2:5
branky: 31. Jakub Brabec, 56. Roman Šebek - 23. Martin Pavelka, 24. Petr Baloun, 26. Martin Pavelka, 32. Jaroslav Krátký, 49. Ondřej Holoubek; rozhodčí: Marek Jeřábek - Miroslav Tomeš; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Tomáš Šimek ? - Tomáš Černohlávek ?; po třetinách: 0:0, 1:4, 1:1
60:00 Komentář domácích Paul Vojtěch (Trenér): Děkujeme soupeři za utkáni, které nám ukázalo kvalitu divizniho týmu ve hre tělem. Držíme palce v sezóně. nVelké díky fanouškům všem hráčům našeho týmu. Doufám, že získané zkušenosti zúročime v lize.
60:00 Komentář hostů Trtík Petr (Trenér): Ani přes dlouhou cestu se nám nepodařilo setřást nervozitu, která nás provázela celou první třetinu. V druhé třetině jsme si však na balónku více věřili, což vedlo k brankám. Bohužel se ale také projevila naše nekvalita v zakončení, která držela soupeře ve hře. Závěr třetí třetiny byl proto opět nervóznější. Soupeři děkuji za kvalitní utkání a přeji hodně štěstí do sezóny.
55:40 GÓL TJ Sokol Dobříš! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #87 Roman Šebek, asistoval #12 Jakub Brabec (2:5)
55:24 Vyloučen hráč #7 Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
53:18 Vyloučen hráč #12 Jakub Brabec družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za hrubost
51:21 Timeout TJ Sokol Dobříš
48:34 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek, asistoval #44 Matyas Fišer (1:5)
44:28 Trestné střílení družstva TJ Sokol Dobříš neproměnil #13 Michael Šiška.
40:00 Střely ve 2. části: 8:13
39:37 Vyloučen hráč #7 Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře
31:04 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #33 Jaroslav Krátký, asistoval #81 Josef Smejkal (1:4)
30:27 GÓL TJ Sokol Dobříš! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #12 Jakub Brabec, asistoval #13 Michael Šiška (1:3)
27:35 Vyloučen hráč #78 Jiří Šebek družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za vysoká florbalka
25:18 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #9 Ondřej Holoubek (0:3)
23:58 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #5 Petr Baloun, asistoval #81 Josef Smejkal (0:2)
22:24 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:1
22:17 Vyloučen hráč #12 Jakub Brabec družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v 1. části: 11:9