• 60 59:47
    2
    Matěj KOŽUŠNÍK

PASKOV SAURIANS - TJ Slovan Havířov 4:3
branky: 28. Martin Ritz, 29. Viktor Bőhm, 46. Petr Šomodi, 49. Adam Sikora - 3. Michal Kozelský, 20. František Kyc, 32. František Kyc; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 16 - Ivo Sikora 17; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:0
60:00 Střely ve 3. části: 8:4
59:47 Vyloučen hráč #27 Matěj Kožušník družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za držení
58:14 Timeout TJ Slovan Havířov
58:14 Vyloučen hráč #66 Jan Brija družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
56:29 Paskov je opět v pěti a zahajuje svou přesilovku
56:19 Paskov se běhom oslabení dostal do útoku a vyůstilo z toho vyloučení hráče Slovanu
56:18 Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
54:28 Vyloučen hráč #33 Martin Ritz družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:59 Paskov zkouší poslat dlouhý z rohu do rohu ale obránci Slovanu jsou rychlejší
49:41 Paskov je ve vedení a Slovan začína přitvrzovat ve své hře
48:17 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #28 Adam Sikora, asistoval #77 David Štirba (4:3)
45:49 paskovský útočník prošel středem okolo tří hráčů a zakončil gólem
45:48 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi bez asistence (3:3)
45:25 slovan se dostáva dovýborné pozice před soupeřovu bránu ale střelu zblokobali obránci
44:06 Kurečka to zkouší středem hřiště a zastavil se až o brankáře
42:24 Paskov přesilovku nevyužil podle svých představ a skore se nezměnilo
41:41 Slovan se při oslabení výborně drží a nepustí paskov ke střele
40:16 Vyloučen hráč #13 Filip Hromádka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
36:22 Vyloučen hráč #80 Vojtěch Valigůra družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
31:19 Trestné střílení družstva PASKOV SAURIANS neproměnil #73 Petr Šomodi.
31:19 Martin Ritz zkouší projet hned z buli na bránu a po nedovoleném zákroku obráncu se jede nájezd
31:13 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #18 Jakub Molin (2:3)
30:22 Slovanský útočník má nadhernou šanci před prázdnou bránou ale ale Kožušník zasáhl včas a střelu zblokoval
28:22 Paskovský útočník si našel volné místo před bránou a po precizní přihrávce vstřelil gól
28:21 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Viktor Bőhm, asistoval #80 Vojtěch Valigůra (2:2)
27:07 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #33 Martin Ritz, asistoval #88 Lukáš Kurečka (1:2)
26:20 Slovan zkouší střelu od pravého mantinelu ale paskovský golman je na ni připraven
24:02 paskovský obránce posílá míček před bránu Slovanu ale útočníkum se nepodařilo dorazit míček do brány ani na třetí pokus
21:10 na začátku druhé třetiny drží míček převážne slovan ale paskov jim nedává šanci dostat se do útoku
20:00 Střely v 1. části: 5:8
19:49 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #73 Dominik Vinárek (0:2)
19:00 slovan rozehráva z utočíciho rohu a zkouší poslat míček zase zpoza brány před golmana ale ten si to tentokrát pohlídal
17:03 Slovanský útok si krásně poradil s obránci paskova ale při zakončení minul bránu o půl metru a míček končí za mantinelem
12:40 paskovu se podařilo dostat míček před bránu slovanu ale gól nepadl ani na třetí dorážku
09:44 obráncům paskova se podařilo překazit útok slovanu
09:38 paskov udělal chybu při rozehrávce a slovan jde dopředu
06:44 Paskovský útočník zkouší střelu z poloviny hřiště ale brankář slovanu byl připraven a míček mu skončil v ruce
03:40 Obránce slovanu posílá dlouhý míček dopředu ale Paskovský golman byl rychlejší než útočníci slovanu
02:30 Slovan využil přesilovky a dává gól zpoza brány
02:24 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #27 František Kyc (0:1)
01:13 Vyloučen hráč #14 Viktor Bőhm družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:22 Úvodní buly vyhrává paskov ale po chvíli balonek ztrácí