0

2

4.

Snipers Třebíč - FBK Atlas Blansko 10:11pn
branky: 10. Michal Pazderník, 11. Lukáš Štveráček, 15. Michal Pazderník, 20. Martin Žák, 27. Rudolf Horák, 28. Martin Žák, 39. Filip Dvořák, 44. Michal Pazderník, 59. Lukáš Štveráček, 60. Adam Benáček - 10. Daniel Žilka, 12. Daniel Žilka, 38. Vojtěch Foret, 38. Vojtěch Polách, 38. Tadeáš Rataj, 41. Vojtěch Polách, 45. Tadeáš Rataj, 48. Šimon Borek, 52. Daniel Žilka, 59. Tadeáš Rataj, N David Ševčík; rozhodčí: Petr Kos - Jiří Kučera; vyloučení: 3:0 + Šimon Borek 4; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Jan Bazala 25 - Vojtěch Ott 35; po třetinách: 4:2, 3:3, 3:5, 0:0
Komentář hostů Crla Patrik (Vedoucí): Dnes jsme v okleštěné sestavě přijeli na halu do Třebíče, která nás provází každým rokem. Dnes to byl zápas, který musel lahodit oku diváka minimálně z pohledu počtu gólů. Výkon nebyl ideální ani u nás, ani u soupeře a můžeme říct, že vyhrál ten šťastnější. Nicméně musím říct, že mám dobrý pocit z toho, že jsme zápas dokázali otočit v náš prospěch a těšíme se na další kolo poháru. Soupeři přeji úspěšnou sezónu.
Komentář domácích Kolář Filip (Trenér): V první řadě bych chtěl poděkovat celému týmu za utkání. Neskromně si troufnu říct, že jsme po většinu utkání (a v prodloužení obzvláť) byli lepším a florbalovějším týmem. Bohužel, nějaká nezkušenost, nedostatečná kondiční připravenost a faktory, které jako trenér neovlivním. Pro nás je pohár velkou zkušeností a příprava na sezonu skvělá. Hodně věcí, na kterých máme zapracovat, ale zároveň i hodně věcí, se kterými jsme spokojeni. Soupeři přejeme hodně štěstí dál a do sezony. Díky.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #3 Adam Korba , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #29 Ondřej Navrátil a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #36 Adam Benáček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #90 David Ševčík a vstřelil rozhodující gól (10:11).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #82 Michal Pazderník , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #5 Šimon Borek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #19 Lukáš Štveráček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #72 Vojtěch Polách , ale gól nevstřelil.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely v prodloužení: 5:1
70:00 Ukončení prodloužení
69:40 Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2+2 minuty za hrubost
67:18 Hra je jěstě více vyhrocená.
66:00 Neskutečně Bazala zachranil těd Třebíč.
65:00 Jsme v polovině prodloužení.
64:00 Adam Korba minul bránu.
61:30 Hra je napjatá nikdo nechce udělat chybu.
61:03 Buchetelova střela sražena za bránu hostů.
60:01 Nasleduje desetiminutové prodloužení prodloužení při hře 5 na 5.
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
59:56 GÓL Snipers Třebíč! 10:10
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #3 Adam Korba (10:10)
59:20 Domácí znovu v šesti.
59:00 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:41 GÓL FBK Atlas Blansko! 9:10
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #27 Tadeáš Rataj, asistoval #98 Richard Jeřábek (9:10)
58:30 Břevno zachranilo domácí.
58:08 GÓL Snipers Třebíč! 9:9
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #19 Lukáš Štveráček, asistoval #51 Kryštof Buchtela (9:9)
57:55 Domácí hrají v šesti.
57:43 Třebíč musí zabarat pokud chce vyrovnat.
55:00 Stránský odpálil na poslední chvíli míček z brankoviště.
51:37 Timeout Snipers Třebíč
51:37 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:9
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #20 Daniel Žilka, asistoval #5 Šimon Borek (8:9)
51:37 Blansko se dostává do vedení.
48:02 Blansko tlačí na domácí.
47:01 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:8
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #20 Daniel Žilka (8:8)
47:00 Blansko vyrovnává.
44:52 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:7
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #27 Tadeáš Rataj bez asistence (8:7)
43:24 GÓL Snipers Třebíč! 8:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #82 Michal Pazderník, asistoval #65 Rudolf Horák (8:6)
43:00 Bazala znovu drží domácí.
40:46 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #72 Vojtěch Polách, asistoval #20 Daniel Žilka (7:6)
40:46 Hosté dávají na začátku třetiny kontakní branku.
40:01 Domácí na vhazování znova uspěli.
40:00 Střely ve 2. části: 17:16
39:55 Na závěr druhé třetiny Blansko rozehrává z rohu.
39:00 Bazala výtáhl famozní zákrokok.
38:02 GÓL Snipers Třebíč! 7:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #85 Filip Dvořák, asistoval #36 Adam Benáček (7:5)
38:00 Během minuty Blansko vstřelilo tři branky.
37:57 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #27 Tadeáš Rataj, asistoval #5 Šimon Borek (6:5)
37:42 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #72 Vojtěch Polách, asistoval #90 David Ševčík (6:4)
37:22 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #21 Vojtěch Foret, asistoval #11 Jan Nevěděl (6:3)
35:45 Domácí tlačí na bránu hostů.
32:00 Hostující hráč při úniku nevyzrál na Bazalu.
31:20 Bazala má další důležitý zákrok.
28:02 Domácí jdou do čtyřbrankového vedení.
27:52 GÓL Snipers Třebíč! 6:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #36 Adam Benáček (6:2)
26:38 GÓL Snipers Třebíč! 5:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #65 Rudolf Horák, asistoval #82 Michal Pazderník (5:2)
25:00 Žákovu střelu chytá brankář hostů bez problémů.
24:00 Benáček šel sám na brankáře Blanska, šanci ale neproměnil.
22:00 Blansko se dostalo do přečíslení tři na jednoho, střelecký pokus ale likviduje Bazala.
20:01 Vhazování na začátku druhé třetiny vyhráli domácí.
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:47 Domací po třetí na trestné,za hru rukou dostal dvě minuty Horák.
19:40 Vyloučen hráč #65 Rudolf Horák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hra rukou
19:09 GÓL Snipers Třebíč! 4:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #14 Tobiáš Stránský (4:2)
19:09 Žák poslí domací do dvoubrankového vedení.
18:00 Bazala chytá další střelu
17:00 Blansko kombinuje na vlastní polovině.
15:00 Domácí hrají v plném počtu.
14:45 GÓL Snipers Třebíč! 3:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #82 Michal Pazderník bez asistence (3:2)
14:11 Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
13:00 Hosté mají nebezpečnou rozehrávku z rohu.
12:40 Hraje na horu dolů.
12:00 Hosté vyronávají.
11:29 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #20 Daniel Žilka, asistoval #98 Richard Jeřábek (2:2)
10:37 GÓL Snipers Třebíč! 2:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #19 Lukáš Štveráček, asistoval #14 Tobiáš Stránský (2:1)
09:48 GÓL Snipers Třebíč! 1:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #82 Michal Pazderník, asistoval #5 Jan Černý (1:1)
09:06 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:1
07:44 Vyloučen hráč #86 Martin Žák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za držení