• 60 59:27
    6:12
    (Jirásek)

TJ Sokol Dvůr Králové nL - TROOPERS 6:12
branky: 17. Jakub Háze, 20. Jan Baudisch, 34. Šimon Říha, 34. Petr Janíček, 46. Karel Vašák, 53. Martin Teuber - 3. Jan Kramář, 10. Jan Kramář, 14. Matěj Blažek, 20. Vojtěch Potáček, 24. Marek Jedlička, 24. Jan Kramář, 29. Petr Voltner, 33. Ondřej Trávníček, 43. Vojtěch Potáček, 52. Marek Jedlička, 54. Ondřej Trávníček, 60. Vojtěch Potáček; rozhodčí: Lukáš Drahný - Tomáš Jelínek; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; diváků: 142; zásahy brankářů: Jan Král 7, Lukáš Rejl 9 - Michal Melichar 25; po třetinách: 2:4, 2:4, 2:4
60:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Vedoucí): Soupeř ukázal svojí kvalitu hlavně v útočném pásmu. Většinu situací řešil s klidem na florbalce a trestal tím téměř všechny naše chyby. Dnes bylo vidět, že máme stále hodně na čem pracovat. Děkujeme divákům za skvělou kulisu a soupeři gratulujeme k zaslouženému postupu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:27 GÓL TROOPERS! 6:12
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #27 Jan Jirásek (6:12)
57:51 Vyloučen hráč #74 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
55:25 Nádherná šance hráče číslo 99 Martin Teuber bohužel neskončíla gólem
55:00 Po změně gólmanů snad dojde i ke změně skóre
53:31 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Lukáš Rejl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
53:27 GÓL TROOPERS! 6:11
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #77 Vojtěch Potáček (6:11)
52:18 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:10
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #99 Martin Teuber, asistoval #19 Jakub Háze (6:10)
51:52 GÓL TROOPERS! 5:10
Branku družstva TROOPERS vstřelil #79 Marek Jedlička, asistoval #29 Petr Voltner (5:10)
50:51 Trestné střílení družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL neproměnil #71 Pavel Kuneš.
50:51 Trestnému střílení chyběly milimetry ale i to bohužel bylo moc
50:07 V hale je 142 diváků
49:30 Domácí tým se zatím velmi dobře brání
48:35 Bohužel následuje další vyloučení domácího týmu a to hned 2+10 za nesportovní chování
48:13 Vyloučen hráč #36 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování
47:00 Hostí si při přesilové hře vytvořili pouze jednu výraznější šanci
46:10 Vyloučen hráč #99 Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
45:33 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:9
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #13 Rudolf Suk (5:9)
45:11 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Potáček družstva TROOPERS na 2 minuty za špatné střídání
44:23 Hráský neproměnil velkou šanci
42:09 GÓL TROOPERS! 4:9
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #29 Petr Voltner (4:9)
41:30 Začátek je velmi klidný až podezřele
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:33 Hra přitvrzuje uvidíme zajímavou poslední třetinu
37:59 Přesilová hra hostů je velmi nebezpečná
37:44 Vyloučen hráč #72 Denis Dlouhý družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za držení
35:38 Vyloučen hráč #14 Richard Makyča družstva TROOPERS na 2 minuty za zvedání florbalky
34:44 Hra se zrychlila a to nechutná hostujícímu týmu
33:59 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:8
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #20 Karel Vašák (4:8)
33:16 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:8
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Šimon Říha bez asistence (3:8)
32:02 GÓL TROOPERS! 2:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #29 Petr Voltner (2:8)
29:21 Tlak hostujícího týmu se stupňuje
28:08 GÓL TROOPERS! 2:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #77 Vojtěch Potáček (2:7)
26:35 Po rychlém začátku se utkání opět uklidnilo
23:40 Opět po vydařeném začátku Dvora se hostí ujímají většího gólového náskoku
23:16 GÓL TROOPERS! 2:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #98 Jan Kramář, asistoval #42 Marek Paulík (2:6)
23:02 GÓL TROOPERS! 2:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #79 Marek Jedlička, asistoval #97 Ondřej Trávníček (2:5)
21:45 Začátek druhé třetiny patří domácím
20:00 Střely v 1. části: 13:11
19:50 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #48 Jan Baudisch, asistoval #99 Martin Teuber (2:4)
19:32 GÓL TROOPERS! 1:4
17:18 Po ubráněném oslabení dostal domací tým druhý dech a snižuje na skóre 1:3
16:59 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #19 Jakub Háze, asistoval #99 Martin Teuber (1:3)
14:25 Vyloučen hráč #98 Matouš Vágner družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za špatné střídání
13:32 GÓL TROOPERS! 0:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #64 Matěj Blažek, asistoval #98 Jan Kramář (0:3)
11:00 Hra je nahoru dolu šance na obou stranách
09:34 GÓL TROOPERS! 0:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #98 Jan Kramář, asistoval #14 Richard Makyča (0:2)
07:49 Hra se vyrovnala a máme možnost sledovat nádherný florbal
03:01 Po nádherném tlaku domácích vstřelil první branku hostující tým, známe pravidlo nedáš dostaneš
02:44 GÓL TROOPERS! 0:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #98 Jan Kramář, asistoval #71 Filip Zelníček (0:1)
01:47 Utkání se odehrává ve vysokém tempu
00:31 Domací tým první střelou orazítkoval hostující klec !!