6:8
    Tomáš RUČKA
    ()

Hornets Brno ZŠ Horní - FBC LETOHRAD - Orel Orlice 6:8
branky: 2. Filip Barus, 3. Daniel Havel, 9. Michal Rada, 15. Tomáš Ručka, 21. Tomáš Ručka, 60. Tomáš Ručka - 9. Jan Skalický, 10. Jan Skalický, 13. Jakub Kalous, 18. Jan Skalický, 44. Maxim Kubelka, 46. Maxim Kubelka, 53. Maxim Kubelka, 59. Jan Skalický; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Bořek Králík 2, Pavel Streit 1, Bořek Králík 0 - Daniel Jiruška 25; po třetinách: 4:4, 1:0, 1:4
60:00 Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér): Začátek dobrý, toť vše, od první branky soupeře jsme šli herně už jen dolů. Byli jsme florbalově nekvalitní, pomalí a se spoustou špatných rozhodnutí. Nepomohli jsme si ani navzájem. Takto se nechceme prezentovat a musíme se zlepšit ve všem. Díky soupeři za utkání i vstřícnost při změně utkání.
60:00 Komentář hostů Adamec Petr (Trenér): V první třetině jsme přijeli na výlet. Florbal jsme začali hrát až ve druhé půli první třetiny. Soupeř byl dnes techničtější, ale situace hodně přehrával. Zvítězila naše vůle a odhodlání. Jsme po zásluze šťastnější, když už musíme v týdnu takovou dálku. Soupeři vše nej ať se nadále daří.
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:59 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 6:8
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Tomáš Ručka bez asistence (6:8)
59:59 Ručka v poslední vteřině vyslal gólovou ránu, čímž si zajistil hattrick. Z výsledkem utkání to ale nic neudělalo, horneti prohrávají 6:8 a v poháru končí. Od onlinu se s Vámi loučí, byť s hořkým koncem Ondra Foltýn.
59:31 Šollar už bez nervů zkusil příklep, trefuje pouze břevno. Nechápavě kroutí hlavou a nerad to říkám, ale horneti v poháru končí...
58:59 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:8
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (5:8)
58:10 Ručkův pokus chyta Jiruška.
57:37 Timeout Orel Orlice
57:37 Čas pomalu ale jistě ubíhá, zbývají dvě a půl minuty.
57:00 Trenér hornetů vyžaduje po svých hráčích připravenost zakončovat.
56:35 Domácí v šesti.
56:24 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
55:50 To co se teď stalo se těžko popisuje. Situace 2 na 1, Králík předvedl hezký výkop, k odraženému míčku se dostal letohradský útočník, golmana ale odsuploval Ručka s pomocí své florbalky, čímž drží naděje domácích.
55:12 Šollar vyhazuje.
54:17 Vyloučen hráč #19 Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za držení
54:17 I domácí mají svého dvoufaulového hráče, stává se jím po, až komickém zákroku, Růžička. Svoji hrou ale domácím vůbec nepomáhá.
53:50 Lacina se hrdinně postavil do bloku a svoji práci splnil obstojně.
52:15 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:7
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #7 Jakub Kalous (5:7)
52:15 Kubelka se dneska blýsknul hattrickem, protože po přečíslení 2 na 1 dává gól. Pro domácí to ale znamená 7 minut na srovnání dvougólového rozdílu.
51:15 Jirásek z výběhu od mantinelu trefuje tyč! Celé hale zatrnulo.
49:41 Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil #19 Robin Růžička.
49:41 Obertan si pěkně odskočil na střed, jeho střela z velkého brankoviště ale byla zastavena nedovoleným způsobem. Šollar pak svoji ránu netrefil. K příležitosti trestného střílení se postavil Růžička, ten ale neproměnil a stav zůstává 5:6 v neprospěch domácích.
48:55 Domácím fanouškům se nelíbí některé verdikty rozhodčích. Abych byl přesnější, téměř polovina všech vynesených.
48:11 Šollar vyslal pokus od mantinelu, trefil ale pouze boční síťku. Z přesilovku zbývá 30 sekund.
46:41 Vyloučen hráč #2 Adam Šubert družstva Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:49 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:6
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #8 Jan Skalický (5:6)
45:49 Ostřejší hru ale rozhodčí ne úplně akceptují, a podruhé za zápas nás tedy u stolku na trestné lavici navštívil Šubert.
45:49 Domácí fanoušci se konečně ozvali a ženou svůj tým za vítězstvím
45:49 Kubelka posílá další fík do brněnské brány, jeho střelu, připomínající více nahození si Králík sklepnul po přesunu do brány. A hosté vedou.
45:01 Zápas se přiostřuje! Přímo live u pořadatelského stolku jsme měli možnost vidět souboj, po kterém nám Rada naletěl málem až k nosu.
43:41 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:5
43:41 Kubelka dostal dobrou nahrávku na střed a poslal dalšího jezevčíka za zápas a srovnává na 5:5. Hráči dneska dávají brankářům co proto.
42:27 O chvíli později trefuje Hude tyč, míček na brankovišti těsně netrefil Reibl. Pravidelná rubrika Dominika France: "Tyjo, Reiblič, tos prodal."
41:11 Šamánek vyslal dobrý pokus na letohradskou svatyni, jeho střelu na vzdálenější ale Jiruška vytáhl nohou za minutu dvanáct.
40:05 Třetí třetina začíná! Hned na úvod se dostali domácí k zakončení.
40:00 O přestávce si na hrací ploše střílí na brány hornetí mládež. Všechny jejich florbalky i míčky jsou zakoupené u klubového partnera EXE sport. S klubovou slevou 25% na vše!
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
40:00 Pouze jednogólová třetina se nesla v mnohem klidnějším tempu než předchozí dvacetiminutovka. Ve třetí třetině se bude tzv. lámat chleba, tak buďte u toho!
38:45 Opět hra v klidnějším duchu - ani jeden z týmů nechce udělat chybu.
37:47 První třetinu nehrající Navrátil teď naskočil do druhé třetiny a od mantinelu prověřil Jirušku. Ten si střelu na bližší zkušeně pohlídal.
35:17 Co se faulů týče, hosté nemohli zůstat ani stéblo pozadu a po odchodu Růžičky si tu s námi posedí dvě minuty Šubert.
35:14 Vyloučen hráč #2 Adam Šubert družstva Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře
34:57 Tato přesilovka je zažehnána a přetrvává tak stav 5:4.
32:57 Vyloučen hráč #19 Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
32:57 Nyní proběhl menší výpadek v titulkách, nicméně ve hře se nic zajímavého nestalo. Tento výpadek byl způsoben tím, že jsem na chvíli převzal roli fotografa. Jak jsem již říkal, všechny fotky z utkání najdete na klubovém flickru. Teď nicméně Růžička nečistě zastavil jednoho z letohradských a posedí si dvě minuty na trestné.
28:05 Reibl zase vystupuje a zase propadá. Dneska mu ten post beka nějak nejde..
27:15 Žák byl na půlce obrán o míček Skalickým, ten ale s kuličkou nic kloudného nevymyslel.
25:45 Jirásek prověřil Králíkovo břicho. Díra na míček tam ale není..
22:56 Trestné střílení družstva Orel Orlice neproměnil #8 Jan Skalický.
22:56 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Bořek Králík družstva Hornets Brno ZŠ Horní
22:56 Reibl nám ukázkově předvedl, jak se propadá v souboji 1 na 1. Jeho chybu musel zahasit Hude. Podle diváků čistě, podle rozhodčích faulem. Následný nájezd však vychytal střídající golman Streit.
22:55 Střídání brankáře. Nový brankář #70 Pavel Streit družstva Hornets Brno ZŠ Horní
22:05 Šubert trefuje pouze Baruse v bloku.
21:31 Lacina si dobře odskočil nahoru, nicméně trefil pouze blok. Po následném protiútoku Domča říká: "Yees kluci, to je vono!" (ironicky, pozn. redakce)
21:25 Slíbená Domčova rubrika: "Jezdi mi!"
20:46 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 5:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Tomáš Ručka, asistoval #98 Jiří Žák (5:4)
20:46 Mládí válí! Tom Ručka si našel míček na brankovišti a posílá svůj tým do vedení.
20:20 Je tu druhá třetina a s ní ostrý start! Hned ze začátku byl Kopečný poslán za mantinel. Domácí se dožadují vyloučení, koná se ale pouze volný úder.
20:00 Střely v 1. části: 16:8
20:00 V této třetině se už nic nestalo a přes třaskavý průběh je stav nerozhodný. Rozhodně nikam neodcházejte, pokud chcete další Domčovi či Vávrošovi hlášky z první ruky. Maximálně mrknout na klubový flickr, kde jsou k dostání všechny fotky z minulých utkání.
19:30 Obertan to zkusil z dálky tzv. na jezevčíká, čili 20 nad led na vzdálenější, Jiruška ale chytá.
19:01 Havel, byť z ostrého úhlu, vyslal dobrý pokus. Bohužel netrefuje.
17:31 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:4
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (4:4)
17:31 Cituji časoměřiče Vávroše: "***e borec si vzal míček na půlce, tady to proběhl, poslal si tam dva borce a poslal to na zadní nad nohu." Tento kousek se povedl Skalickému a tím srovnává na 4:4.
17:15 Žák vyškolil letohradského beka, gól ale nedal.
16:45 Lacina se po nepovedené střele a kontaktu se soupeřem svalil k zemi. Hl. pořadatel Domča toto komentuje: "Kdo leží, neběží."
15:26 Sláma předvedl obranný zákrok ala Messi a odkopl míč daleko na soupeřovu půlku. Současně se z publika ozývá "DOBŘE SLÁMIČ"
14:30 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 4:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Tomáš Ručka, asistoval #19 Robin Růžička (4:3)
14:25 Mladá puška!!! Tomáš Ručka poslal ne nejrychlejší, nicméně o to zákeřnější střelu ze středu a posílá hornety opět do vedení.
13:30 Kubelka si ještě něco vyříkával se sudím, ten je nicméně neúprosný.
12:03 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:3
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #7 Jakub Kalous bez asistence (3:3)
12:03 Kalous se dostal k míčku na brankovišti a doklepl bílou kuličku za Králíkovy záda. Srovnáno..
11:10 Ještě před soubojem u mantinelu Sláma - Skalický Hl. pořadatel Domča pronesl: "Slámič, dívej" a podle jeho slov oba dva skončili na zemi. Vylučovat se nicméně nebude.
10:56 Špatná rozehrávka Šuberta končí standardkou domácích. Následná střela ale pouze do bloku.
09:45 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:2
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický z trestného střílení (3:2)
09:45 Horneti celkem nedůseldní v brankovišti, resp. až moc a kvůli hře v malém brankovišti dostal Skalický příležitost trestného střílení. Králíka si poslal vyloženě na párek, nebo možná, na již zmiňované stéblo a Letohrad snižuje na 3:2.
08:41 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 3:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #89 Michal Rada, asistoval #67 Dominik Hude (3:1)
08:41 Rada z výběhu prověřil Jirušku, nicméně tato kontrola dopadla jako kontrola na hranicích s Mexikem a jeho padáček 20 nad led prošel. 3.1
08:02 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:1
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #92 David Derka (2:1)
08:02 Šollar poslal špatnou přihrávku na střed, jeho chybu potrestal Skalický a je to 2:1
06:59 Reibl dobrým obranným zákrokem zastavuje akci hostí.
06:30 Šubert pouze do bloku.
05:27 Kopečný si udělal tzv. dobrý den z posledního letohradského beka, časoměřič Vávroš toto komentuje: "POJĎ SEM KAM JDEŠ POJĎ MI". V souboji z Jiruškou už ale úspěšný nebyl a stav zápasu tak zůstává neohrožený.
04:50 Havel dobře zblokoval střelu Kubelky, domácí oslavují.
04:40 Opět Sláma posílá míček za mantinel a zahrají si tak hosté. Jaktože je najednou tolik vidět, to nevím...
03:31 Sláma si dobře pokryl míček tzv. rameno na rameno. V dnešním zápase je vidět víc než dost a to je teprve 4. minuta!
02:42 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 2:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #20 Daniel Havel, asistoval #33 Jan Lacina (2:0)
02:42 Havel následuje Slámu stéblo za stéblem a již ve třetí minutě dává druhý gól tohoto zápasu.
01:50 Sláma se dostal k balonku na podobné pozici jako předtím, nicméně laxní nahrávka co poslal na odskakujícího spoluhráče neprošla. Na míčku hosté.
01:10 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 1:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #15 Tomáš Ručka (1:0)
01:10 Ručka ve druhé minutě našel hezký kros na Baruse, ten z první pálil. Golman hostí tento přesun nestihl a Barus tak otevírá skóre dnešního zápasu.
00:03 Obertan se pokusil o buly dopředu, to se mu ale nepovedlo a míčku se tak ujímá Letohrad.
00:01 Hráčí už za sebou mají nástup, teď už jen pokřik u brány a jde se na úvodní buly!
00:00 Milí diváci! Je krásný říjnový středeční podvečer a zatímco Vy už se jen valíte na gauči po práci či škole, florbalisté mají dneska napilno! Za několik minut nám totiž vypukne 4. kolo poháru ČF, ve kterém se střetnou domácí Hornets Brno a tým hostí FBC Letohrad vE sportovní hale Tuřany. O celém zápase vás bude pravidelně bude informovat Ondra Foltýn zde formou titulků. Přeji příjemné počtení (a pevné nervy).