• 60 59:53
    2
    Adam DRASTICH

Florbal Náchod - BUTCHIS 6:7
branky: 21. Marek Svoboda, 22. Filip Čáp, 45. Jakub Langpaul, 45. Jonáš Mikšovský, 48. Filip Čáp, 51. Jonáš Mikšovský - 10. Jan Waldhauser, 20. Štěpán Novák, 27. Matěj Štrobach, 27. Štěpán Novák, 45. Jakub Černý, 46. Tomáš Vondruška, 49. Tomáš Vondruška; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 5:4; využití: 0:1; diváků: 77; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 12 - Jan Hlinák 14; po třetinách: 0:2, 2:2, 4:3
60:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Komentář trenéra a nejlepšího hráče utkání domácích ZDE.
60:00 Komentář hostů Hlinák Jan (Trenér): Komentář trenéra a nejlepšího hráče hostů ZDE.
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
59:59 Do osmifinále poháru postupuje po velmi vyrovnaném zápasu Butchis. Náchod se ale za svůj srdnatý výkon rozhodně nemusí stydět!
59:54 Náchod nevyužil úder z volného brankoviště ani následnou krátkou přesilovku
59:53 Vyloučen hráč #4 Adam Drastich družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
59:24 Timeout Florbal Náchod
59:15 Prause vyslal další střelu, bohužel jí vyrazil hostující brankář
58:56 Hosté už hrají v pěti, Náchod pořád zůstává v šesti
57:45 Náchod to zkouší bez brankáře 6 na 4!
56:57 Náchod má ideální šanci vyrovnat, protože bude hrát přesilovku
56:56 Vyloučen hráč #22 Michal Svoboda družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
56:20 Rozhodčí signalizují vyloučení na straně hostů
55:30 Prause vyslal bombu z půlky, která letěla jen pár centimetrů nad horní tyčí branky hostů
53:47 Náchod dokázal ubránit další oslabení
51:48 Náchodští musí do příštích zápasů zapracovat na disciplíně, protože už je to 5. oslabení
51:47 Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Náchod na 2 minuty za sekání
50:39 Přestřelka jako na divokém západě pokračuje!
50:38 GÓL Florbal Náchod! 6:7
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #50 Lukáš Prause (6:7)
48:29 Ve třetí třetině se nám roztrhl pytel s góly, padlo již 6 branek během prvních devíti minut!
48:28 GÓL BUTCHIS! 5:7
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #12 Dominik Regner (5:7)
47:08 GÓL Florbal Náchod! 5:6
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #21 Dalibor Vlášek (5:6)
46:00 Na hřišti se poprvé objevuje i Adam Jakubský
45:45 GÓL BUTCHIS! 4:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #99 Jakub Černý (4:6)
45:15 Po dohodě rozhodčích s kapitány obou týmů bylo odvoláno vyloučení na domácí straně
44:55 Už třetí branka během posledních 36 vteřin! Náchod opět snižuje!
44:54 GÓL Florbal Náchod! 4:5
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #6 Jakub Vysoký (4:5)
44:37 Hosté rychle odpovídají na obdrženou branku
44:36 GÓL BUTCHIS! 3:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #14 Tomáš Vondruška (3:5)
44:19 Náchod snižuje na rozdíl jedné branky! Macháček se opět vyznamenal skvělou nahrávkou!
44:18 GÓL Florbal Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #47 Ondřej Macháček (3:4)
42:59 Náchod ubránil početní nevýhodu soupeře a už hraje v plném počtu
41:00 Náchod bude hrát už 4. oslabení
40:59 Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
40:45 Náchod nevyužil obrovskou šanci
40:01 Úvodní bule pro Butchis
40:00 Střely ve 2. části: 4:8
39:55 Náchod začne třetí třetinu v přesilovce
39:54 Vyloučen hráč #25 Matěj Štrobach družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
39:00 Domácí trenéři lehce pozměnili složení formací, ve hře se dnes poprvé objevuje Jakub Vysoký
37:55 Hosté neproměnili už několikátou 100% šanci
36:00 Náchod střílí jednu střelu za druhou, ale většina z nich končí až za mantinelem
34:20 Jebavý mohl napodobit svůj gól z pohárového utkání proti Libereci, ale z podobné pozice tentokrát nedokázal vymést šibenici
32:25 Dnešní utkání sleduje 77 diváků! Děkujeme!
30:29 Náchod ubránil oslabení především díky neskutečnému zákroku gólmana Skalického!
29:05 Hosté hrají v plném počtu a budou hrát zkrácenou přesilovku
28:30 K tomuto vyloučení není třeba komentáře, uvidíme hru 4 na 4
28:29 Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
27:06 Náchod si také zahraje přesilovku
27:05 Vyloučen hráč #64 Jan Waldhauser družstva BUTCHIS na 2 minuty za nesportovní chování
26:15 Hosté po přestávce trochu vychladli, ale teď už opět zatápí Náchodu stejně jako v první třetině a opět vedou o 2 branky
26:14 GÓL BUTCHIS! 2:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #97 Štěpán Novák, asistoval #99 Jakub Černý (2:4)
26:02 GÓL BUTCHIS! 2:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #25 Matěj Štrobach bez asistence (2:3)
25:00 Náchod vstoupil do druhé třetiny o dost lépe než to té první
23:50 Macháček teď další křižnou nahrávkou našel Vláška, kterému ale střela vůbec nesedla
21:59 Náchod srovnává po krásné křižné nahrávce!
21:58 GÓL Florbal Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #47 Ondřej Macháček (2:2)
20:44 Počítají se i ošklivé góly a jeden takový právě vstřelil Náchod!
20:43 GÓL Florbal Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #58 Marek Svoboda, asistoval #36 Filip Knettig (1:2)
20:01 Úvodní bule pro Náchod
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:15 Hosté udeřili z volného úderu z rohu hřiště po krásné střele ze vzduchu
19:14 GÓL BUTCHIS! 0:2
18:50 Náchod hrozí z nebezpečných protiútoků, hned několik jich zaznamenal M. Mikšovský
16:54 Náchod dokázal ubránit přesilovku soupeře a už hraje v plném počtu
14:55 Náchod bude hrát už podruhé v početní nevýhodě
14:54 Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:55 Čáp nastřeloval míček na branku, kde dorážel netradičně Vlášek, bohužel nedokázal překonat hostujícího brankáře Hlináka
11:00 Butchis se už naplno dostává do hry a Náchod má co dělat, aby neinkasoval podruhé
09:03 Náchod začal oslabení dobře, ale skvěle umístěné střele 18 vteřin před koncem už zabránit nedokázal, Butchis se dostává do vedení
09:02 GÓL BUTCHIS! 0:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #64 Jan Waldhauser, asistoval #97 Štěpán Novák (0:1)
07:21 Butchis bude hrát první přesilovku v zápasu
07:20 Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva Florbal Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
06:30 Rozhodčí signalizují odložené vyloučení Náchoda
05:45 Jeden z útočníků Butchis právě trefil tyčku domácí branky
04:15 První střelu na branku domácích připsal Kovařík
03:30 Hosté už zaznamenali první střelu na branku
01:55 Jebavý našel krásnou přihrávkou M. Mikšovského, který o kousek netrefil branku hostů
00:01 Úvodní bule pro Náchod
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 6. kola Poháru Českého florbalu. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Náchod a hostující Butchis, který momentálně působí v nejvyšší soutěži, Livesport Superlize.Vítěz tohoto zápasu si zajistí místo v osmifinále, kde vyzve lepšího z dvojce Bulldogs Brno a Kanonýři Kladno. Preview k dnešnímu utkání si můžete přečíst ZDE.