0

2

2.

FBK Fat Pipe Vosy Praha - FbC Engineers 3:4pn
branky: 1. Jakub Pouchlý, 13. Tomáš Hlaváček, 45. Daniel Pagáč - 12. Richard Filikar, 22. Tomáš Hambálek, 34. Tomáš Hambálek, N David Příbaň; rozhodčí: Martin Preclík - Vojtěch Knobloch; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Zeman ? - Adam Veselý ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:1
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #8 Miroslav Mestek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Engineers hráč #90 Jan Turner a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #61 Daniel Pagáč , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Engineers hráč #68 David Příbaň a vstřelil rozhodující gól (3:4).
45:00 Zahájena trestná střílení
44:27 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 3:3
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #61 Daniel Pagáč, asistoval #81 Jakub Pouchlý (3:3)
43:14 Timeout FBK Fat Pipe Vosy Praha
36:41 Timeout FbC Engineers
33:13 GÓL FbC Engineers! 2:3
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #13 Tomáš Hambálek, asistoval #68 David Příbaň (2:3)
25:35 Vyloučen hráč #69 Ondřej Šplíchal družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za opakované přestupky
21:46 GÓL FbC Engineers! 2:2
12:15 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 2:1
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #18 Tomáš Hlaváček, asistoval #14 Václav Hojný (2:1)
11:00 GÓL FbC Engineers! 1:1
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #44 Richard Filikar, asistoval #68 David Příbaň (1:1)
03:59 Vyloučen hráč #61 Daniel Pagáč družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:17 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:0
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #81 Jakub Pouchlý, asistoval #5 Jan Novotný (1:0)