1

2

4.

BLACK ANGELS C DASTA - Florbal Team Sokol Nebušice 8:9pn
branky: 8. Jakub Váňa, 8. Viet Trung Ngo, 28. Lukáš Horák, 32. Vojtěch Šimáček, 34. Vojtěch Šimáček, 35. Tomáš Horák, 43. Vojtěch Šimáček, 45. Viet Trung Ngo - 1. Ondřej Krejčíř, 6. Michal Marek, 13. Jan Krejčí, 14. Marek Himmel, 16. Ondřej Himmel, 17. Marek Himmel, 23. Ondřej Himmel, 32. Michal Marek, N Jan Krejčí; rozhodčí: Artem Zolotar - Igor Ivanchenko; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Táfl ? - Jan Fišer ?; po třetinách: 2:4, 1:3, 5:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč #10 Jan Krejčí a vstřelil rozhodující gól (8:9).
4 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C DASTA hráč #77 Vojtěch Šimáček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč #10 Jan Krejčí a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C DASTA hráč #26 Jakub Váňa , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč #17 Ondřej Krejčíř , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C DASTA hráč #77 Vojtěch Šimáček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč #96 Juraj Lupač , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C DASTA hráč #29 Tomáš Horák , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:55 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 8:8
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #17 Viet Trung Ngo, asistoval #77 Vojtěch Šimáček (8:8)
42:59 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 7:8
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #77 Vojtěch Šimáček, asistoval #17 Viet Trung Ngo (7:8)
39:00 Vyloučen hráč #29 Tomáš Horák družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za sekání
34:50 Timeout Florbal Team Sokol Nebušice
34:50 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 6:8
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #29 Tomáš Horák, asistoval #26 Jakub Váňa (6:8)
33:54 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 5:8
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #77 Vojtěch Šimáček, asistoval #15 Jan Lacina (5:8)
33:00 Vyloučen hráč #52 David Orlík družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za sekání
31:45 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 4:8
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #77 Vojtěch Šimáček, asistoval #13 Šimon Kefurt (4:8)
31:13 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 3:8
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #21 Michal Marek, asistoval #10 Jan Krejčí (3:8)
28:23 Vyloučen hráč #17 Viet Trung Ngo družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za bránění ve hře
27:13 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 3:7
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #40 Lukáš Horák, asistoval #26 Jakub Váňa (3:7)
24:49 Vyloučen hráč #89 Marek Himmel družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání
22:14 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 2:7
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #90 Ondřej Himmel bez asistence (2:7)
19:36 Trestné střílení družstva Florbal Team Sokol Nebušice neproměnil #89 Marek Himmel.
16:02 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 2:6
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #89 Marek Himmel, asistoval #10 Jan Krejčí (2:6)
15:53 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 2:5
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #90 Ondřej Himmel, asistoval #89 Marek Himmel (2:5)
13:03 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 2:4
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #89 Marek Himmel, asistoval #21 Michal Marek (2:4)
12:56 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 2:3
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #10 Jan Krejčí, asistoval #11 Jakub Rok (2:3)
07:50 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #17 Viet Trung Ngo, asistoval #29 Tomáš Horák (2:2)
07:09 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #26 Jakub Váňa, asistoval #40 Lukáš Horák (1:2)
05:47 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 0:2
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #21 Michal Marek, asistoval #96 Juraj Lupač (0:2)
00:17 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 0:1
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #17 Ondřej Krejčíř, asistoval #90 Ondřej Himmel (0:1)