5:3
    Martin JUNĚC
    (Kožíšek)

Wizards DDM SO Praha 10 C - BLACK ANGELS C DASTA 5:3
branky: 3. Jakub Sedliský, 9. Tomáš Branžovský, 28. Jakub Sedliský, 32. David Munk, 37. David Bouda - 23. Viet Trung Ngo, 45. Jan Lacina, 45. Martin Juněc; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Andrej Lipan; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Kvíz ? - Josef Táfl ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:2
44:59 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 5:3
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #97 Martin Juněc, asistoval #10 Dominik Kožíšek (5:3)
44:59 Ještě kosmetická úprava po dokonalém fotbalovém umění Dana Šulce znamená konečné skóre 5:3 pro Wizards.
44:07 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #15 Jan Lacina, asistoval #26 Jakub Váňa (5:2)
44:07 Lacina zahrál Kvízovi na housle. 5:2.
43:56 Šulcova "dělovka" míjí bránu.
42:48 Tesařík poslal z jedné strany nahrávku na druhou, kde byl připravený Bouda na střelu. Jeho střela ale šla pouze do boční tyče.
40:30 Sedliský od mantinelu střílí golfem do protilehlého rohu.
39:56 Branžovský v úniku pouze do brankáře, z dorážky opět do brankáře.
39:00 Teď se nic moc zajímavého neděje.
36:00 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 5:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #5 David Bouda, asistoval #6 Lukáš Tesařík (5:1)
36:00 Bouda freestylem z volného úderu zvyšuje na 5:1.
35:50 Bouda vybízel Smutného ke skórování pěknou nahrávkou na střed, Smutný pouze promáchl.
32:35 Tesařík z dorážky netrefil odkrytou bránu a Bouda tomu nemůže stále uvěřit.
31:51 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 4:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #11 David Munk bez asistence (4:1)
31:51 Munk utekl obraně a zakončil pod ruku brankáře.
31:40 Kdyby Branžovský trefoval bránu stejně jako pobízí k manuální práci pořadatelů, vedli bychom aspoň o 15. :)
30:01 Úvodní buly pro Wizards.
27:22 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 3:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #7 Jakub Sedliský, asistoval #3 Tomáš Branžovský (3:1)
27:22 Branžovského při úniku po mantinelu nezastavily ani 3 sekery od soupeře a ještě předložil a balon Sedliskému do prázdné branky.
27:00 Vyloučen hráč #9 Ladislav Heřmánek družstva Wizards DDM SO Praha 10 C na 2 minuty za sekání
27:00 Heřmánek se provinil sekerou a jde si odpočinout na 2 minuty.
24:07 Branžovský opět vysoko nad.
23:30 Táfl vytáhl neskutečný zákrok, kdy vleže ještě vytasil ruku a chytil balonek v úrovni šibenice.
22:34 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #17 Viet Trung Ngo, asistoval #15 Jan Lacina (2:1)
22:34 Gólu se dočkali i Black Angels. MaNgo po nahrávce Laciny přehodil Kvíze.
22:04 Na druhý pokus to Branžovský v situaci 3 na 2 nahrál na Munka, který vystřelil pouze do golmana.
21:57 Branžovský to v situaci 3 na 2 vzal na sebe a vystřelil vysoko nad bránu.
21:10 Dana Šulce je v C týmu fakt škoda...
19:20 Židův poslal svíci na Branžovského, bohužel ji stihli sebrat obránci Black Angels.
18:57 Ten David Bouda je fakt hodně hladovej.
17:33 Bouda zakončil přesilovku střelou nad bránu.
16:59 Přesilovka Wizards zatím bez větších šancí.
15:33 Vyloučen hráč #52 David Orlík družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za hra bez florbalky
15:33 Orlíkovi upadla florbalka a místo toho, aby si ji vzal, raději odkopl balonek pryč a za to mu rozhodčí nařídili pauzu na 2 minuty.
11:28 Boudovi byl odpískán došvih po střele. Jeho výraz na toto rozhodnutí byste měli vidět.
08:40 Sedliský se dostal ve vlastním oslabení do pěkné šance, kterou však překazili 2 obránci Black Angels. Následně se zlobil, jelikož se domníval, že se jednalo o faul.
08:32 Vyloučen hráč #4 Robert Smutný družstva Wizards DDM SO Praha 10 C na 2 minuty za sekání
08:32 Smutný si jde odpočinout na 2 minuty, stejně jako v prvním zápase.
08:01 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #3 Tomáš Branžovský, asistoval #7 Jakub Sedliský (2:0)
08:01 Jako kdyby mě ten kluk snad slyšel...Po nahrávce Sedliského proběhl až ke golmanovi soupeře a bachkandovou kličkou mu nedal šanci.
07:35 Branžovský měl již několik šancí, ale gól stále nikde.
03:30 Tesařík opět pouze do golmana. V následném protiútoku zachránila Kvíze tyč.
02:13 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #7 Jakub Sedliský, asistoval #8 Vojtěch Židův (1:0)
02:13 Židův nejprve zablokoval svou mužnou hrudí střelu soupeře a následně ještě zvládl poslat balon dopředu až na Sedliského, který v samostatném úniku položil golmana a uklidil balonek do prázdné kasy.
01:30 Tesaříkovi se běhat moc nechce...
00:03 Trenér Tomáš Branžovský trochu překopal lajny, tak uvidíme, zda to přinese ovoce.
00:01 Dámy a pánové, vítejte u dnešního druhého utkání našich mužů C, kteří se ve druhém utkání střetnou s rivaly z Čakovic, a to s Black Angels C. Oba týmy jsou již připraveny na hrací ploše a za malou chvíli se na to vrhneme.