• 43 42:38
    4
    Matouš ČISTECKÝ

VŠSK MFF Praha - FBC Draci Říčany TT B 4:7
branky: 2. Adam Chuděj, 23. Pavel Čechovský, 29. Lukáš Denemark, 36. Pavel Čechovský - 4. Marek Jirků, 17. Jakub Maxmilian Hošťálek, 17. Jaroslav Borl, 35. Marek Jirků, 35. Štěpán Schneider, 36. Martin Kaprálek, 38. Martin Kaprálek; rozhodčí: Tomáš Třešňák - Ondřej Jícha; vyloučení: 1 + Matouš Čistecký 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Ondřej Kukol ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:4
44:59 A je konec. Tribuna smutní, zapisovatelský stolec smutní, Matfyz smutní. Ale nedá se svítit a nezbývá jen soupeři pogratulovat za pocitvý výkon. Loučí se s Vámi zapisovatel tohoto zápasu, Adam Zicháček.
44:46 Protože je Matouš nachlazen, je těžké posoudit, zdali stékající nudle z jeho nosu je projevem smutku nad ztraceným zápasem nebo jen projev akutního virového onemocnění.
42:39 Přešvih Matouše Čisteckého je ke smůle domácích potrestán 2+2 minutovým trestem.
42:38 Vyloučen hráč #9 Matouš Čistecký družstva VŠSK MFF Praha na 2+2 minuty za vysoká florbalka
42:09 Mužstvo Matfyz stahuje sestavu na dvě lajny.
39:17 Tak sekačka to už je i oficiálně. Michal Bureš #2 je ztrestán k nevoli domácích malým trestem. Naděje na vyrovnání se zmenšuje.
38:50 Vyloučen hráč #2 Michal Bureš družstva VŠSK MFF Praha na 2 minuty za sekání
38:13 Výkon domácích je hodně sympatický, již 2x byli blízko úspěšnému zakončení, ale brankář hostí se vyznamenal.
37:07 Čas se krátí a je to opět o tři góly. SItuace pro Matfyz začíná být kritická.
37:00 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 4:7
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #93 Martin Kaprálek, asistoval #34 Vojtěch Kos (4:7)
36:03 Z půlky třetí třetiny zažili hráči domácích skutečně ledovou sprchu v podobě tří slepených gólů ve své síti. Dostanou se ještě do zápasu?
35:43 GÓL VŠSK MFF Praha! 4:6
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #10 Pavel Čechovský, asistoval #21 Adam Chuděj (4:6)
35:14 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 3:6
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #93 Martin Kaprálek, asistoval #39 Jaroslav Borl (3:6)
34:47 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 3:5
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #10 Štěpán Schneider, asistoval #69 Štěpán Končický (3:5)
34:31 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 3:4
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #28 Marek Jirků, asistoval #29 Ondřej Mikulíček (3:4)
33:59 Sekačka - ne to není polední menu v místní restaruraci, ale šermovací souboj v obranném pásmu Matfyzu. Rozhodčí neměli lehkou práci s posouzením této situace.
31:46 Po nesmělém založení útoku týmu Matfyz se Draci poměrně snadno zmocnili balonku a předvedli účinný forchecking. Na toto si domací mužstvo musí dát velký pozor. Michal Novák, goalkeeper domácích, tentokrát své počtáře, jak Matfyzácké florbalisty občas nazývají, podržel.
30:50 Lukáš Denemark byl blízko gólu, ke smutnu diváků ale nedokázal překonat výborně chytajícího golmana draků.
29:59 Tato třetina přinesla mnohé, střídačky obou týmů se přou o výkonu rozhodčích, avšak pravdou je, že zápas se nese ve férovém duchu a diváky baví.
29:15 Dočkali jsme se a tak jsme na konci druhé třetiny opět víceméně na začátku.
28:35 GÓL VŠSK MFF Praha! 3:3
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #23 Lukáš Denemark, asistoval #9 Matouš Čistecký (3:3)
25:36 První útočná formace týmu Matfyz teď byla blízko vyrovnání. Mladí dravci v čele s hráčem Matoušem Čisteckým se drali do zakončení. Brankář draků je pevný jak skála. Dočkáme se vyrovnání?
22:30 Zápas se půlí a máme zaděláno na pěkné drama mezi dvěma vyrovnanými soupeři.
22:27 Branka hostů již byla zbavena pavučin v pravém horním rohu. Postaral o to Pavel Čechovský A.K.A Pavsson svoji typickou dělovkou do winglu.
22:26 GÓL VŠSK MFF Praha! 2:3
18:25 Dvěma rychlými góly odskakuje družstvo draků a ujímá se vedení v zápasu. Hra probíhá v rychlém tempu, rukavičky jsou zatím ještě nasazeny. Úroveň týmů je poměrně vyrovnaná a proto jsme zvědaví na další vývoj.
16:55 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 1:3
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #39 Jaroslav Borl, asistoval #93 Martin Kaprálek (1:3)
16:41 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 1:2
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #70 Jakub Maxmilian Hošťálek bez asistence (1:2)
12:10 Přesilovka zatím bez úspěchu pro domácí tým. Hráč Adam Chuděj se s bolestí odštrádoval na střídačku, úder hokejkou do obličeje to podle rozhodčích nebyl. Situace byla velmi nepřehledná. Naštěstí se zdá, že hráč bude pokračovat v utkání i dále.
11:22 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Kos družstva FBC Draci Říčany TT B na 2 minuty za hrubost
11:21 Jan Dvořák, zvaný Hans, který se již chystá do klubu čtřicátníků, vyškolil dva hráče soupeře pohledným průnikem po mantinelu. Dokonce se dostal i k zakončení, avšak ke smutku diváků byla střela zblokována lopatkou soupeře svíjejícího se v bolestivé grimase.
03:36 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 1:1
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #28 Marek Jirků, asistoval #66 Tomáš Zicha (1:1)
01:07 Po pohledném ťukesu před brankou soupeře vsítil tým Matfyzu první gól. Těšíme se, co přinese další vývoj zápasu.
01:06 GÓL VŠSK MFF Praha! 1:0
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #21 Adam Chuděj, asistoval #14 Josef Malík (1:0)
00:00 Začíná bitva, na níž jsme se všichni těšili, vítejte u živého záznamu z EXE arény! Zápasem Vás bude provázet: Adam Zicháček.