45
  • 45 44:03
    Panthers Praha

Wizards DDM SO Praha 10 C - Panthers Praha Dream Team 6:4
branky: 8. Filip Čáka, 14. Jaroslav Šejvl, 20. Ladislav Heřmánek, 22. Matěj Kolář, 23. Jaroslav Šejvl, 33. Jakub Rohn - 7. Daniel Černý, 11. Daniel Černý, 16. Jan Kudela, 25. Daniel Škvor; rozhodčí: Štěpán Kinkor - Matyáš Moller; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Kvíz ? - Vojtěch Knobloch ?; po třetinách: 2:2, 3:2, 1:0
45:00 Střely ve 3. části: 4:6
45:00 Zápas je u konce. Děkujeme za pozornost a zase někdy ahojda.
44:55 Je rozhodnuto. Malé pražské derby ovládnou Wizardi.
44:20 Panteři riskují bez skvělého Knoblocha v bráně.
44:03 Timeout Panthers Praha Dream Team
43:22 Paradox na palubovce. Do útoku mnohem aktivnější Wizardi, kteří mají gólový polštář.
42:12 Hřáč Tůma dává do závěru utkání všechno. Nyní ztěžka oddychuje na střídačce. Zdravotník zpozornil.
41:35 Zápas se chylí ke konci. Až je mi skoro smutno, že tento zážitek bude končit.
40:45 Jediná střela v přesilovce změnu na ukazateli skóre nepřekvapivě nepřinesla.
39:34 Přesilovka zatím bezzubá jak účastníci Výměny manželek.
38:24 Vyloučen hráč #19 Filip Čáka družstva Wizards DDM SO Praha 10 C na 2 minuty za sekání
38:24 Pan Čáka se snažil převést stolek pořadatelů promyšlenou lží. Do dvaceti umíme a záměnu čísel 19 za 17 jsme včas odhalili.
37:30 Hosteska Jan Petřík obešel hřiště a srovnal manťáky. Bůh mu žehnej.
36:30 Martin Hodač dostal vylétnuvším míčkem z hřiště přímo do kebule. I na střídačce se vyplatí být bdělí, tak jako Martin. Ustál to bravurně.
35:25 Samé přerušení. Pan Čajan na časomíře hlásí zánět karpálů.
34:37 Antonín Šiška sice v našem zápise téměř neviditelný, na hřišti je však jeho přítomnost cítit velmi.
33:40 Školník zpřesnil práci s mopem, na gól to však nestačilo. Po třech parádních kličkách středem selhal při střele z brankoviště.
32:35 Z první střely na branku v třetině se stala střela gólová. Přesný výstřel k tyči od obra v bílém dresu.
32:34 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 6:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #7 Jakub Rohn, asistoval #4 Ladislav Heřmánek (6:4)
30:21 Nervoizta se vkradla na hole Panterů. Kupí chybku za hrubkou.
30:01 Snad nám třetí část nabídne to co předchozí dvě. Napětí, ekvilibristiku s holemi a nátlakovou fyzickou hru od obou týmů.
30:00 Střely ve 2. části: 10:8
30:00 Konec druhé části. Za 3 min jsme zpět.
29:15 Kvíz je si jistý jako při včerejší hospodské šichtě, kdy a,b,c,d tipovačka byla jeho parketa.
29:00 Dostáváme se do poslední minuty druhého úseku toho to dramatického matche. Poslední minuta začla hitem a vysokonosnou střelou do horních pater.
27:10 David Ghali nám právě předvedl svou rychlost se kterou se prodral až do zakončení. Od branky k brance a zpět za 7 vteřin.
25:32 Nic
25:29 Máme tu standartku na straně Panthers. Co z toho bude?
25:02 Sudí je momentálně až klinicky přesný.
24:35 Hráč s číslem 96 na straně Panthers tvrdí muziku. Předvedl solidní metal.
24:19 GÓL Panthers Praha Dream Team! 5:4
Branku družstva Panthers Praha Dream Team vstřelil #90 Daniel Škvor, asistoval #34 David Ghali (5:4)
24:19 DeeDee dává další branku. Re-break je na světě.
24:06 Školník sám před bránou se výjmečně nepřevtělil do role uklízeče a mop ho zradil.
22:45 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 5:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #8 Jaroslav Šejvl, asistoval #6 Matěj Kolář (5:3)
22:45 Jarda Šejvl opět rozvlnil síť branky. Máme tu první break zápasu.
22:25 John Tavares Hodek uspěl v souboji na půlce hřiště. Střední pásmo je prostě jeho parketa.
21:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #6 Matěj Kolář, asistoval #9 Jakub Kolář (4:3)
21:06 Dalekonosná střela z 28 metrů zapadla nad nohu gólmana hostí. Wizards se urvali do vedení.
19:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #4 Ladislav Heřmánek bez asistence (3:3)
19:49 Vingl jak blázen. Wizards vyrovnávají. Ladislav nevíme jak dál dává gól. Kluk z Butchis.
18:52 Wizards obléhají hrušku jako na palubovce NBA ve Washingtonu.
15:58 GÓL Panthers Praha Dream Team! 2:3
Branku družstva Panthers Praha Dream Team vstřelil #11 Jan Kudela, asistoval #66 Martin Eckstein (2:3)
15:58 Krásná akce jako po ose Barkov Reinhart. 3:2 pro Panthers.
15:25 Panteři po vzoru jmenovců z Floridy brání obranné pásmo. Obránci jako Mikkola a Kulikov. Paráda.
15:00 Aplión odpálil druhou třetinu. Jdeme na to.
15:00 Střely v 1. části: 7:9
13:52 Dvoubodový player i na straně Wizardů. Pan Čáka luxusně předložil před prázdnou bránu, kde už si s tím jeho kolega poradil na jistotu.
13:51 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #8 Jaroslav Šejvl, asistoval #19 Filip Čáka (2:2)
13:00 John Hodek nepřípomána Johna Tavarese jen shodou křestního jména, ale i šikovností na hokejce.
11:11 Hráč Panterů s číslem 66 spálil tutovou šanci, po které si od plic zařval, až se stolek pořadatelů otřásl.
10:13 GÓL Panthers Praha Dream Team! 1:2
Branku družstva Panthers Praha Dream Team vstřelil #23 Daniel Černý, asistoval #90 Daniel Škvor (1:2)
10:13 Historie se opakuje. Duo Černý - Škvor opět zasahuje.
08:11 Panter v rozlišováku zlobí na všech postech, kam se hbytě probíjí.
07:45 Filip Čáka se prosadil střelou nad bezvládným tělem brankaře, který nutno podotknout, měl po těžkém přesunu.
07:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #19 Filip Čáka, asistoval #7 Jakub Rohn (1:1)
07:00 Osa Škvor - Černý zafungovala. Fantazie.
06:30 GÓL Panthers Praha Dream Team! 0:1
04:02 Dan Škvor nedělá svému jménu ostudu a jmenovce z MMA připomíná nejen muskulaturou, ale i buldočí zarputilostí.
02:21 John Hodek se u mantinelu uvolnil efektní prohazovajdou.
00:54 Začínáme zhurta. Kluci z metropole se nešetří a testosteron je cítit v ovzduší.
00:00 Vítáme Vás u přenosu z Hořovické arény, kde nás čeká pražské derby mezi rezervami týmů Wizards a Panters.