2:4
    Ondřej HUSÁK
    (Hříbal)

FBK Fat Pipe Vosy Praha - Blue Horses Stochov 2:4
branky: 8. Ondřej Šplíchal, 28. Ondřej Šplíchal - 5. Jakub Drexler, 17. Jiří Leisch, 37. Jakub Hříbal, 40. Ondřej Husák ; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Zeman ? - Lukáš Zbránek ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:2
39:19 Stochov odskakuje o 2 branky a vypadá to, že je rozhodnuto.
39:13 GÓL Blue Horses Stochov! 2:4
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #8 Ondřej Husák , asistoval #29 Jakub Hříbal (2:4)
36:32 GÓL Blue Horses Stochov! 2:3
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #29 Jakub Hříbal, asistoval #23 Jiří Leisch (2:3)
34:08 Vyloučen hráč #23 Jiří Leisch družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání
27:33 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 2:2
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #69 Ondřej Šplíchal, asistoval #61 Daniel Pagáč (2:2)
19:40 Vyloučen hráč #48 František Štiller družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání
16:01 GÓL Blue Horses Stochov! 1:2
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #23 Jiří Leisch, asistoval #29 Jakub Hříbal (1:2)
12:37 I pro velmi zkušenou rozhodcovskou dvojici Kotyza-Grygar to musí být pohoda, skoro nemusí pískat. Hraje se čistě a florbalově.
10:00 Velmi pohledné utkání, hraje se nahoru-dolů... šance stídá šanci. Kdo dnes není ve Stochově může jen litovat. Zápas sleduje 8 hráčů, kteří budou hrát další zápas a pak asi 15 fanoušků...
07:31 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:1
07:31 I Vosy umějí kousnout a vyrovnávají, pěkná dorážka před brankou.
06:46 Modré koně jsou zatím lepší a častěji na balonku.
04:27 GÓL Blue Horses Stochov! 0:1
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #26 Jakub Drexler, asistoval #25 Zdeněk Husák (0:1)
04:27 Fantastická individuální akce a hráč číslo 26 se štěstím skóruje.