3

4

5.

Blue Horses Stochov - VŠSK MFF Praha 4:5pn
branky: 4. Jakub Hříbal, 23. Tomáš Pichner, 30. Jiří Polívka, 34. Tomáš Pichner - 5. Lukáš Denemark, 16. Josef Malík, 27. Pavel Čechovský, 33. Lukáš Denemark, N Filip Chudoba; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 3:5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Zbránek ? - Josef Novák ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:1
5 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov hráč #14 Tomáš Leipner , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva VŠSK MFF Praha hráč #34 Filip Chudoba a vstřelil rozhodující gól (4:5).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov hráč #25 Zdeněk Husák a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva VŠSK MFF Praha hráč #10 Pavel Čechovský a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov hráč #21 Jiří Polívka , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva VŠSK MFF Praha hráč #16 Michal Smieško a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva VŠSK MFF Praha hráč #21 Adam Chuděj a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov hráč #14 Tomáš Leipner a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva VŠSK MFF Praha hráč #9 Matouš Čistecký , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:18 Vyloučen hráč #23 Jiří Leisch družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání
42:15 Vyloučen hráč #3 Tomáš Jícha družstva VŠSK MFF Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
42:08 Timeout Blue Horses Stochov
39:30 Vyloučen hráč #23 Jiří Leisch družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za zdržování hry
39:12 Vyloučen hráč #34 Filip Chudoba družstva VŠSK MFF Praha na 2 minuty za zdržování hry
38:11 Vyloučen hráč #69 Tomáš Pichner družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za špatné střídání
35:24 Vyloučen hráč #34 Filip Chudoba družstva VŠSK MFF Praha na 2 minuty za sekání
33:50 GÓL Blue Horses Stochov! 4:4
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #69 Tomáš Pichner, asistoval #23 Jiří Leisch (4:4)
32:13 GÓL VŠSK MFF Praha! 3:4
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #23 Lukáš Denemark, asistoval #9 Matouš Čistecký (3:4)
29:45 GÓL Blue Horses Stochov! 3:3
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #21 Jiří Polívka, asistoval #25 Zdeněk Husák (3:3)
26:09 GÓL VŠSK MFF Praha! 2:3
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #10 Pavel Čechovský, asistoval #21 Adam Chuděj (2:3)
22:30 GÓL Blue Horses Stochov! 2:2
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #69 Tomáš Pichner, asistoval #29 Jakub Hříbal (2:2)
15:25 GÓL VŠSK MFF Praha! 1:2
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #14 Josef Malík, asistoval #21 Adam Chuděj (1:2)
12:59 Vyloučen hráč #36 Adam Zicháček družstva VŠSK MFF Praha na 2 minuty za zdržování hry
06:18 Vyloučen hráč #21 Adam Chuděj družstva VŠSK MFF Praha na 2 minuty za blokování florbalky
04:34 GÓL VŠSK MFF Praha! 1:1
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #23 Lukáš Denemark bez asistence (1:1)
03:20 GÓL Blue Horses Stochov! 1:0
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #29 Jakub Hříbal, asistoval #12 Tomáš Husarik (1:0)