3:5
    Václav HOJNÝ
    ()

Florbal Team Sokol Nebušice - FBK Fat Pipe Vosy Praha 3:5
branky: 11. Jaroslav Paznocht, 24. Marek Himmel, 36. Jakub Rok - 13. Jan Novotný, 20. Daniel Pagáč, 34. David Nejezchleba, 43. Miroslav Mestek, 45. Václav Hojný; rozhodčí: Danylo Abeliashev - Lukáš Jakoubek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Jan Fišer ? - Lukáš Zeman ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:3
45:00 Krásný zápas nahoru a dolu, kdy výsledek byl zakončem hmyzím přeletem nad kukačím, teda sokolím hnízdem. Vosy v krásném a dramatickém zápase přehrávají nebušické Sokoly 5:3.
44:40 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 3:5
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #14 Václav Hojný bez asistence (3:5)
44:40 Ted se Nebušickým nevyplatilo další stěhování jejich golmana. Gól do prázdné brány.
44:25 A vosy píchaj a píchaj.
43:25 Teď se podařilo Nebušickému golmanovi odčinit předchozí stěhování k opačné tyči a mazácky zneškodnil vosí nálet.
42:32 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 3:4
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #8 Miroslav Mestek, asistoval #5 Jan Novotný (3:4)
42:32 Těsně před chvilkou se podařilo Nebušickému sokolu rychle přestěhovat ke druhé tyčce, kam střílela vosa. U druhé střely už zapoměl, kde sokol bydlí a dostal gól do prázdné brány.
40:10 Zápas nabírá na obrátkách, atmosféra houstne.
35:50 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 3:3
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #11 Jakub Rok, asistoval #90 Ondřej Himmel (3:3)
35:50 Chvílema se zdálo, že biolit nezabral, ale asi měl nějaký dojezd a Nebušice opět srovnali.
34:00 Gól! Vosy se ujímají vedení. Střelec gólu byl v pravý čas na pravém místě.
33:41 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 2:3
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #24 David Nejezchleba, asistoval #81 Jakub Pouchlý (2:3)
32:00 Vosy mají k dispozici přesilovku. Vypustí žihadlo?
31:24 Vyloučen hráč #89 Marek Himmel družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za hra na zemi
31:00 Málem jsme sledovali branku v oslabení. Ke gólu chybělo jen to pověstné vosí štěstíčko.
30:20 Domácí postavili Nebušickou střechu a snaží se Vosy zamknout v úlu před jejich brankou.
30:00 A je to tu, třetí část začíná.
30:00 Jen doplním, že přesilové hry Nebušic jsou pověstné svojí enormní kvalitou.
30:00 Za vyrovnaného stavu očekáváme třetí část. Domácí jí budou začínat v početní výhodě, tak uvidíme, co si na Vosy připraví. Vzduchem je cítit Biolit.
29:59 Vyloučen hráč #61 Daniel Pagáč družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za blokování florbalky
29:59 Těsně před koncem druhé části se dočkáváme prvního vyloučení tohoto duelu.
29:30 Pagáč nyní hledal lobem na druhé straně hřiště Nejezchlebu, přihrávka mu ovšem příliš nesedla.
28:58 Krásná průniková přihrávka na Katolického. Ten své rychlosti bohužel pro domácí nevyužil.
28:43 Další střelecký pokus hostí opět vytečován mimo zamýšlený cíl.
27:46 Střídačka Vosy nyní vypomohla organizačnímu týmu a postarala se o narovnání hrůzné díry v mantinelech, která tam zůstala po předchozím souboji.
27:24 Hojného střela téměř z poloviny hřiště trefuje pouze clonící hráče.
27:00 Sudí zatím podávají takřka bezchybný výkon a nechávají hru plynout. Hraje se ve vysoké intenzitě.
26:34 Nebušičtí nyní na míčku a chystají další rozehrávku.
25:56 Zajímavá možnost pro hosty opět odskočit domácím o gól. Střela po standarní situaci ovšem končí až za mantinelem.
25:24 Vondrova střela jenom těsně minula domácí bránu.
24:52 Standardní situace pro domácí, rozehrávka jim ale bohužel nevyšla a hra se přesouvá do jejich obranného pásma.
24:30 Lavička Nebušic hýří optimismem a hlasitě oslavuje každou povedenou akci svého týmu.
23:55 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 2:2
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #89 Marek Himmel, asistoval #8 Slavomír Katolický (2:2)
23:55 A jak se říkává, nedáš -- dostaneš. Domácí z protiútoku srovnávají stav zápasu.
23:48 Viděli jsme Nejezchlebův samostatný únik, domácí brankář opět vychytal velikou šanci.
22:14 Vosy předevedly krásnou kombinaci v útočném pásmu. Domácí brankář svůj tým podržel.
21:46 Vosy vysunuly svá žihadla a začaly domácí celek nepříjemně bodat. Domácí odpovídají tvrdými střelami.
19:38 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:2
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #61 Daniel Pagáč bez asistence (1:2)
19:38 A skóre se obací. Po gólu Daniela Pagáče jdou Vosy do vedení.
18:34 Střelecký pokus Nejezchleby (Vosy) končí v zámezí.
18:30 Ve druhé třetině již tempo zápasu značně opadlo, sledujeme minimum brankových příležitostí. Fanoušek defenzivního florbalu si musí libovat.
18:00 Následný protiútok domácí nevyužívají.
17:57 Střelecký pokus vytečován mimo hřitě, a vidíme další rohovou rozehrávku.
17:53 Souboj o míček za brankou domácích končí rozehrávkou z rohu pro Vosy.
16:13 Tvrdý střet na středu hřiště se obešel bez vyloučení.
15:06 První střela domácích ve druhé části vytečována vysoko nad.
15:00 Několikanásobnou sirénou, jejíž používání si místní časoměřič velice vychutnává, jsou týmy svolávány k začátku druhé části duelu.
15:00 A máme tu konec první třetiny. Čeká nás ještě zajímavá bitva. Týmy se za vyrovnaného stavu shlukují na svých střídačkách a vyčkávají začátek druhé periody.
15:00 První třetina je za námi, sledujeme vyrovnané utkání, které rozhodnou maličkosti. Máme se na co těšit.
13:49 Závar před brankou hostů gólem nekončí.
13:34 První třetina spěje ke svému závěru a pozorujeme hru poněkud nahoru a dolů.
12:42 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:1
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #5 Jan Novotný, asistoval #81 Jakub Pouchlý (1:1)
12:42 Tentokráte už se hostím poštěstilo, Jan Novotný dorážkou vyrovnává stav zápasu.
11:43 Také hosté se pokusili otevřít svůj gólový účet, jejich střela ovšem trefuje pouze boční síťku.
10:20 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 1:0
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #28 Jaroslav Paznocht, asistoval #90 Ondřej Himmel (1:0)
10:20 A skóre je otevřeno.
10:15 Zatím sledujeme pohledné utkání bez větších emocí. Hraje se v duchu fair play.
09:22 Domácí nevyužili svého přečíslení 3 na 2 a hosté jsou nyní opět na balonku.
08:50 Tempo zápasu se stabilizovalo. Hosté se chystají k další rozehrávce.
08:03 D. Pagáč (Vosy) nyní nevyužil stituaci kdy stál sám domácí brankou.
07:07 Oba týmy vysoko napadají.
06:05 První velká šance zápasu ze strany hostí. Gólman Medvěd ovšem domácí podržel.
05:18 Zatím týmy předvádějí vyrovanou taktickou bitvu, prvních pět minut zápasu zatím branku nepřineslo.
05:00 Zápas se hraje ve svižném tempu. Srdce diváka musí zaplesat.