0

0

0.

SK Alien Nation B - TJ Sokol Dobříš B 4:3pn
branky: 14. Jan Flaška, 19. Martin Janovský, 26. Alex Pachinger, N Jan Lipavský - 12. Maxim Šteiner, 14. Jakub Dragoun, 21. Vojtěch Fiala; rozhodčí: Daniel Dupkala - Martin Waldmann; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Filip Jirava ? - Christian-Marcel Kušnirák ?; po třetinách: 0:1, 2:2, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dobříš B hráč #18 Jakub Dragoun , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation B hráč #71 Jan Lipavský a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dobříš B hráč #22 Maxim Šteiner , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation B hráč #8 Jakub Pírko , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dobříš B hráč #91 Vladimír Pejla , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation B hráč #29 Jan Kříž , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
33:25 Timeout SK Alien Nation B
25:23 GÓL SK Alien Nation B! 3:3
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #70 Alex Pachinger, asistoval #50 Jakub Kohlík (3:3)
20:03 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #7 Vojtěch Fiala, asistoval #97 Jiří Brožík (2:3)
18:00 GÓL SK Alien Nation B! 2:2
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #27 Martin Janovský, asistoval #50 Jakub Kohlík (2:2)
13:56 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #18 Jakub Dragoun, asistoval #78 Jiří Šebek (1:2)
13:01 GÓL SK Alien Nation B! 1:1
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #22 Jan Flaška, asistoval #50 Jakub Kohlík (1:1)
11:01 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #22 Maxim Šteiner, asistoval #97 Jiří Brožík (0:1)
07:14 Vyloučen hráč #15 Lukáš Martínek družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za vysoká florbalka