36
  • 36 35:07
    9:2

Tatran Střešovice C - SK Alien Nation B 9:2
branky: 6. Petr Brautferger, 11. Albert Cibulka, 13. Pavel Brautferger, 22. Miroslav Prosa, 24. Pavel Brautferger, 25. Miroslav Prosa, 30. Martin Barták, 35. Marek Benda, 36. Martin Barták - 1. Miroslav Koníček, 13. Jan Kříž; rozhodčí: Matouš Čistecký - Daniel Dupkala; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Vrba ? - Jakub Musil ?; po třetinách: 2:1, 3:1, 4:0
35:07 GÓL Tatran Střešovice C! 9:2
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #71 Martin Barták, asistoval #99 Petr Brautferger (9:2)
34:36 GÓL Tatran Střešovice C! 8:2
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #13 Marek Benda, asistoval #99 Petr Brautferger (8:2)
29:19 GÓL Tatran Střešovice C! 7:2
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #71 Martin Barták, asistoval #16 David Hruška (7:2)
27:02 Vyloučen hráč #5 Vítězslav Prágr družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:39 Vyloučen hráč #64 Albert Cibulka družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za sekání
24:18 GÓL Tatran Střešovice C! 6:2
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #18 Miroslav Prosa, asistoval #64 Albert Cibulka (6:2)
23:35 GÓL Tatran Střešovice C! 5:2
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #98 Pavel Brautferger, asistoval #85 Jan Rada (5:2)
21:30 GÓL Tatran Střešovice C! 4:2
18:39 Vyloučen hráč #5 Vítězslav Prágr družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za bránění ve hře
12:07 GÓL Tatran Střešovice C! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #98 Pavel Brautferger, asistoval #68 Jiří Friesz (3:2)
12:00 GÓL SK Alien Nation B! 2:2
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #29 Jan Kříž, asistoval #86 Jakub Pírko (2:2)
10:45 GÓL Tatran Střešovice C! 2:1
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #64 Albert Cibulka, asistoval #39 David Havlena (2:1)
05:58 GÓL Tatran Střešovice C! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #99 Petr Brautferger, asistoval #85 Jan Rada (1:1)
05:58 brautferger starší vyrovnává střelou z dálky
02:53 alieni nenechávaji ani centimetr plochy zadarmo
02:18 neskutečná zákrok Kuby Golmiče
01:03 a alieni jdou do vedení bo neskutečném tlaku a průniku Miroslava Goně Koníčka
00:52 GÓL SK Alien Nation B! 0:1
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #6 Miroslav Koníček, asistoval #86 Jakub Pírko (0:1)
00:00 je to tady, dlouho očekávané mistrovské utkání mezi vetřelci a tatrankami