()
  • 35 34:03
    Alien Nation

FAT PIPE FLORBAL CHODOV C - SK Alien Nation B 6:4
branky: 6. Martin Blažek, 7. Josef Světlý, 12. Martin Kovář, 19. Jakub Tater, 24. Martin Kovář, 35. Josef Světlý - 10. Jan Kříž, 14. Michael Jirava, 15. Marek Klíma, 30. Martin Janovský; rozhodčí: Ondřej Jícha - Vít Žebra; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Lukáš Pouska ? - Filip Jirava ?; po třetinách: 3:1, 2:2, 1:1
36:00 Střely ve 3. části: 14:6
34:03 Timeout SK Alien Nation B
34:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 6:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #44 Josef Světlý bez asistence (6:4)
32:02 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C neproměnil #7 Jakub Tater.
29:07 GÓL SK Alien Nation B! 5:4
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #27 Martin Janovský, asistoval #2 David Klabeček (5:4)
28:43 Vyloučen hráč #22 Tomáš Pouska družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:00 Střely ve 2. části: 7:4
23:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #17 Martin Kovář, asistoval #27 Ondřej Světlý (5:3)
18:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 4:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #7 Jakub Tater, asistoval #16 Ondřej Pajer (4:3)
14:00 GÓL SK Alien Nation B! 3:3
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #21 Marek Klíma, asistoval #5 Vítězslav Prágr (3:3)
13:28 GÓL SK Alien Nation B! 3:2
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #63 Michael Jirava, asistoval #9 David Schalek (3:2)
12:00 Střely v 1. části: 7:3
11:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #17 Martin Kovář, asistoval #44 Josef Světlý (3:1)
09:40 GÓL SK Alien Nation B! 2:1
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #29 Jan Kříž, asistoval #27 Martin Janovský (2:1)
06:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #44 Josef Světlý, asistoval #17 Martin Kovář (2:0)
05:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #53 Martin Blažek, asistoval #44 Josef Světlý (1:0)
04:21 Vyloučen hráč #31 Adam Musil družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za sekání