• 34 33:50
    3:7
    (Hlinka)

FBC Hornets Praha - Panthers Praha E Lhokamo 3:7
branky: 8. Petr Šimek, 22. Ondřej Havlena, 32. Petr Šimek - 2. Martin Koubík, 11. Vladimír Hlinka, 16. Marek Zelinka, 16. Martin Mattes, 22. Tomáš Zelinka, 24. Martin Mattes, 34. Martin Mattes; rozhodčí: Václav Paletář - Ondřej Jícha; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 1; zásahy brankářů: Jan Dušek ? - Jakub Ebert ?; po třetinách: 1:2, 1:4, 1:1
36:00 Střely ve 3. části: 7:6
33:50 GÓL Panthers Praha E Lhokamo! 3:7
Branku družstva Panthers Praha E Lhokamo vstřelil #6 Martin Mattes, asistoval #4 Vladimír Hlinka (3:7)
31:48 GÓL FBC Hornets Praha! 3:6
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil #5 Petr Šimek, asistoval #91 Tomáš Kotrba (3:6)
29:10 Mattes se zase snaží o hattrick. Posílá nad
26:32 Vyloučen hráč #16 Jan Němec družstva FBC Hornets Praha na 2 minuty za sekání
25:00 Mattesovu kličku likviduje golman. Kšiltovky můžeme prozatím ponechat na hlavě
24:40 Hornets hrají oslabení na balonku
24:00 Střely ve 2. části: 5:11
23:59 Vyloučen hráč #27 Jaroslav Biskup družstva FBC Hornets Praha na 2 minuty za vysoká florbalka
23:45 GÓL Panthers Praha E Lhokamo! 2:6
Branku družstva Panthers Praha E Lhokamo vstřelil #6 Martin Mattes, asistoval #9 Adam Strnad (2:6)
22:10 Gólman si pohlídal střelu z první od Mattese
21:37 GÓL Panthers Praha E Lhokamo! 2:5
Branku družstva Panthers Praha E Lhokamo vstřelil #13 Tomáš Zelinka, asistoval #8 Marek Zelinka (2:5)
21:04 GÓL FBC Hornets Praha! 2:4
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil #10 Ondřej Havlena, asistoval #16 Jan Němec (2:4)
20:57 Hornets teď blokují a blokují
19:34 Kotrba teď spadnul a trošku nám tu vytřel podlahu. Za to mu Zdenda poděkuje
17:50 Pantheři teď kromě obrany Hornets přehráli i sami sebe
15:43 GÓL Panthers Praha E Lhokamo! 1:4
Branku družstva Panthers Praha E Lhokamo vstřelil #6 Martin Mattes, asistoval #68 Martin Koubík (1:4)
15:43 Parádní bekhend Mattese rovnou ze vzduchu.
15:32 GÓL Panthers Praha E Lhokamo! 1:3
Branku družstva Panthers Praha E Lhokamo vstřelil #8 Marek Zelinka, asistoval #14 Václav Hlinka (1:3)
15:00 Kotrba zase pronikl obranou jak nůž máslem. To by mohl být pro Hornets rozdílový hráč.
14:25 Hornets jsou zavření na své půlce a jenom brání
12:00 Střely v 1. části: 2:13
11:45 Střela do brankové konstrukce si vysloužila i pochvalu pana kouče Mattese. Ten má dnes krásný vánoční outfit.
10:36 GÓL Panthers Praha E Lhokamo! 1:2
Branku družstva Panthers Praha E Lhokamo vstřelil #4 Vladimír Hlinka, asistoval #9 Adam Strnad (1:2)
10:00 Neuznaný gól Panthers.
09:05 Teď je to nahoru dolu. Až to zvedlo z lavičky i naší jedinou divačku! Tribuna teď žije!!
07:41 Vyloučen hráč #3 Josef Zelinka družstva Panthers Praha E Lhokamo na 2 minuty za blokování florbalky
07:09 GÓL FBC Hornets Praha! 1:1
07:09 Tomáš Kotrba teď neskutečně. Nejdřív krásná individuální akce, následně přichystal spoluhráči prázdnou kasu. Čistá Fatááázia!
05:50 Hornets teď hrozili, ale na brankáře střela neprošla
05:18 Hornets zatím střílí jen na pořadatelský stolek
04:15 Neskutečný tlak Panthers
02:35 Panthers díky vytaženému napadání získali a následně zakončili. Gólman chytá
01:36 GÓL Panthers Praha E Lhokamo! 0:1
Branku družstva Panthers Praha E Lhokamo vstřelil #68 Martin Koubík, asistoval #9 Adam Strnad (0:1)
00:01 Úvodní vhazování pro Panthers
00:00 Dobré ráno všem ranním ptáčatům, vítá vás ranní blok, který vás provede dopolední částí turnaje. V prvním zápase se utkají Hornets Praha proti Panthers Praha E Lhokamo. Sledujte vývoj zápasu v našem onlajnu. S námi vám nic neunikne!!