4:3
    Maxim ŠTEINER
    (Kolář)

TJ Sokol Dobříš B - FBC Hornets Praha 4:3
branky: 8. David Šiška, 10. Jiří Šebek, 14. Michal Kolář, 33. Maxim Šteiner - 1. Tomáš Kotrba, 10. Tomáš Kotrba, 24. Radek Brunner; rozhodčí: Filip Češner - Kryštof Jech; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Marek Juna ? - Jan Dušek ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:0
36:00 Střely ve 3. části: 3:9
32:01 Euforie jak při Naganu! Dobříš je na nohou! Tento gól se zapíše do dějin!!
32:00 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #22 Maxim Šteiner, asistoval #5 David Kolář (4:3)
31:27 Ježci se ujali úpravy mantinelů. Díky kluci jezděte častěji!
30:52 Kejn zasažen za brankou Dobříše.
29:53 Vyloučen hráč #19 Jakub Mikulášek družstva FBC Hornets Praha na 2 minuty za hrubost
29:43 Celá Dobříš se teď na střídačce hádá kvůli spatnému střídání a ztrátě volného úderu.
24:00 Střely ve 2. části: 5:2
23:59 GÓL FBC Hornets Praha! 3:3
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil #17 Radek Brunner, asistoval #5 Petr Šimek (3:3)
23:59 Další dalekonosná rána Beunnera končí v síti. Bufeťák Honza tentokrát nesbírá míček z párkovače, ale tleská přesné ráně v poslední vteřině druhé třetiny.
23:22 Pokyn ze střídačky: "Nahrajte si" nikdo nebere vážně.
21:27 Sokolům dobříšským se pořád něco nelíbí, ale tužku hrajou oni a ne rozhodčí...
20:34 Dalekonosná rána horneťáka Brunnera zasáhla bufeťáka Honzu stojícího ve dveřích svého svatostánku.
17:25 Skokan Fiala zakopl o vlastní nohu a vzbudil obě ženy.
14:59 Honza šel do bufetu, ale přibyla jedna žena a Miro.
13:22 Utkání sleduje bufeťák Honza a dvě spící ženy.
13:02 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #14 Michal Kolář, asistoval #22 Maxim Šteiner (3:2)
12:00 Střely v 1. části: 4:14
09:58 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #78 Jiří Šebek, asistoval #96 David Šiška (2:2)
09:37 GÓL FBC Hornets Praha! 1:2
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil #91 Tomáš Kotrba z trestného střílení (1:2)
07:00 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #96 David Šiška, asistoval #35 Patrik Vršecký (1:1)
02:53 Vyloučen hráč #6 Ondřej Krejza družstva FBC Hornets Praha na 2 minuty za sekání
00:36 GÓL FBC Hornets Praha! 0:1
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil #91 Tomáš Kotrba, asistoval #17 Radek Brunner (0:1)