1:7
    Miroslav ČADSKÝ
    (Vencl)

TJ Sokol Dobříš B - FBK Vosy Praha DDM P2 B 1:7
branky: 30. Vojtěch Fiala - 15. Filip Vencl, 25. David Vondra, 26. Filip Vencl, 26. Antonín Hojný, 33. Antonín Hojný, 34. Petr Stránský, 36. Miroslav Čadský; rozhodčí: Jitka Jedličková - Jan Řehák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Juna ? - Lukáš Zeman ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:6
35:48 GÓL FBK Vosy Praha DDM P2 B! 1:7
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil #11 Miroslav Čadský, asistoval #41 Filip Vencl (1:7)
33:45 GÓL FBK Vosy Praha DDM P2 B! 1:6
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil #52 Petr Stránský, asistoval #23 Teodor Kandilarov (1:6)
32:10 GÓL FBK Vosy Praha DDM P2 B! 1:5
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil #12 Antonín Hojný, asistoval #11 Miroslav Čadský (1:5)
29:26 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #7 Vojtěch Fiala, asistoval #5 David Kolář (1:4)
29:26 Vojta Fiala se teď natlačil na bránu jako McDavid a neomylně skóroval.
25:52 GÓL FBK Vosy Praha DDM P2 B! 0:4
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil #12 Antonín Hojný bez asistence (0:4)
25:47 GÓL FBK Vosy Praha DDM P2 B! 0:3
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil #41 Filip Vencl, asistoval #23 Teodor Kandilarov (0:3)
24:06 GÓL FBK Vosy Praha DDM P2 B! 0:2
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil #84 David Vondra, asistoval #10 Adam Hudlička (0:2)
24:06 Vondra alias Legolas vyrazil po buly jak při záchranně Helmova Žlebu a svůj cíl neminul.
20:31 Vyloučen hráč #14 Michal Kolář družstva TJ Sokol Dobříš B na 2 minuty za bránění ve hře
20:29 Fanoušci defenzivního florbalu by měli radost. Šancí je jako střízlivých lidí v nonstopu.
18:22 Za Vosy teď zakončoval tmavovlasý Legolas. Dobříšský brankář Juna zabránil gólu rozkročenými nohami jak v Holešovicích v showparku.
17:12 Jakub Dragoun zvaný Drak zapomněl teď v souboji na svoji superschopnost - dracarys.
14:00 GÓL FBK Vosy Praha DDM P2 B! 0:1
14:00 Vosy poprvé píchly Sokola. Škoda že to nejsou Včely, že by píchly a odpadly.
13:35 Patrik vystřelil jeden ze svých pověstných projektilů, ale nebyl tak efektivní jako doma.
12:00 Strhující utkání, šance střídá šanci a fatál střídá druhý fatál.